Śliniaki, talerzyki i sztućce dla niemowląt

Filtruj

1 element

Śliniaki, talerzyki, sztućce dla niemowląt

Każdy rodzic zapewne oczekuje chwili, kiedy karmienie piersią lub mleko modyfikowane z butelki przestaną być tym jedynym posiłkiem, jakie maluch przyjmuje. Zmiana sposobu karmienia dziecka to kolejny etap jego rozwoju, podczas którego rozpoczynamy zaznajomienie go z różnego rodzaju smakami i nowymi zapachami. To prawdziwa podróż kulinarna, podczas której dziecko poznaje, co mu smakuje.

Niezbędne przy karmieniu są oczywiście odpowiednie akcesoria, które proponujemy również rodzicom odwiedzającym sklep Mama i Ja. W wachlarzu naszych produktów znalazły się różnorodne propozycje, ciekawe zestawy i warte uwagi dodatki, z którymi karmienie dziecka stanowić będzie prawdziwą przyjemność. Polecamy m.in. markę B.Box oraz niezastąpionego Stokke, czyli producenta, którego wyróżnia wysoka jakość produktów, estetyka ich wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Różnorodność ciekawych produktów dla niemowląt

Co możemy zaoferować dzieciom oraz ich rodzicom, aby pierwsze posiłki kojarzyły im się miło i przyjemnie? Zarówno pojedyncze akcesoria, jak również i gotowe zestawy, dopasowane do małych, dziecięcych rączek.

Wśród wartych wyboru rozwiązań znalazły się między innymi:

  • komplet Munch marki Stokke w wersji talerzyk dla niemowląt, kubek niekapek, miseczka do przekąsek, sztućce oraz śliniak, a także w wersji bez śliniaczka

  • zestaw do przekąsek Munch marki Stokke składający się z miseczki i niekapka

  • zestaw Munch marki Stokke zawierający kubek niekapek, talerzyk i sztućce

  • śliniak Munch Bib marki Stokke estetycznie wykonany, niezwykle trwały, na dole z wywiniętym rantem, do którego trafiają resztki jedzenie

  • B.Box - podróżny śliniak w saszetce z łyżeczka, który można zabrać ze sobą w podróż i w dowolnej chwili dziecko nakarmić.

Talerzyki i sztućce dla niemowląt oraz niezbędne akcesoria do karmienia

Jeśli nasze dziecko ma już kilka miesięcy, warto przyjrzeć się bliżej dedykowanym akcesoriom do karmienia. Talerzyki dla niemowląt umożliwiają ułożenie na nich odpowiednio jedzenia, bez względu na to, czy decydujemy się karmić metodą BLW, czy też w klasyczny sposób. Sztućce dla niemowląt zostały z kolei tak zaprojektowane, by dziecko zaczęło już od najmłodszych lat się nimi posługiwać, nie wyrządzając sobie krzywdy. Kubek niekapek to idealna alternatywa dla butelki i pierwsze z akcesoriów, które dziecko nauczy się trzymać w rączkach, jak i samodzielnie pić. Śliniaki pozwalają skutecznie ochronić ubranie malucha przed poplamieniem, są też łatwe w utrzymaniu w czystości. Jesteśmy przekonani, iż wybór B.Box w podróż, jak również i marki Stokke na pierwsze naczynia dla niemowląt będzie dobrą decyzją, dzięki której Wasze dziecko rozpocznie swoją przygodę w świat nowych smaków.

Zakupy na raty
eraty