Średnia ocena: 4.9/5 (Opinie: 20)

Cybex Śpiworek Snogga 2

SKU:
156478
Kod EAN:
BOSS:
Już od 479,00 zł

Kompaktowy i lekki śpiworek do wózków...

 

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Cybex Śpiworek Snogga 2

Nowa wersja śpiworka Snogga pasuje do większości wózków dostepnych na rynku. Zapewnia idealne warunki termiczne dziecku przewożonemu w wózku podczas spacerów w chłodniejsze dni. TOG 4 w skali ciepła gwarantuje komfort w temperaturze nawet -10°C, w połączeniu z odpowiednim ubiorem. Śpiworek jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca do około 3 roku życia.

Cybex Śpiwórek Snogga 2

Kompaktowy śpiworek na chłodne dni

Niewielki po złożeniu i zapakowaniu w załączoną torbę śpiworek Snogga 2 jest bardzo lekki i łatwy w zapakowaniu do torby podróżnej, aby był pod ręką w razie potrzeby. Kiedy zrobi się zimno w prosty sposób można go rozłożyć i umieścić w wózku, aby zapewnić dziecku ciepło podczas chłodniejszych letnich wieczorów, jak i mroźnych zimowych dni.

75% recyklingowanego wypełnienia materiałem 3M Thinsulate gwarantuje odporność na wilgoć i komfort termiczny w niższych temperaturach.

Cybex Śpiworek Snogga 2 w mamaija

Pikowany śpiworek wyposażony został w zamek wentylacyjny w dolnej części, który można rozpiąć w celu zapewnienia lepszej wentylacji oraz wykluczenia ryzyka ubrudzenia brudnymi bucikami dziecka.

Regulowanym za pomocą sznurków kapturem śpiwora można dodatkowo zabezpieczyć główkę dziecka, gdy zrobi się chłodniej, a w przypadku cieplejszej pogody kaptur można założyć z powrotem na oparcie wózka.

Cybex Śpiworek Snogga 2 w mamaija

Szybki dostęp do naszej pociechy oraz łatwe jej wkładanie i wyjmowanie ze śpiworka zapewnia przedni zamek.

Uniwersalny śpiwór Cybex Snogga 2 pasuje do wszystkich systemów zabezpieczenia w wózkach, więc jest kompatybilny nie tylko z wózkami firmy Cybex, ale również z wózkami innych producentów dostępnymi na rynku. Dodatkowo można go założyć w zaledwie kilka sekund.

Cybex, Śpiworek Snogga 2 do wózków

Dane techniczne śpiworka Cybex Snogga 2 :

Waga: 400 g
Wymiary (dł. x szer. x wys.) : 900 mm x 500 mm x 20 mm
Wymiary po zwinięciu (dł. x szer. x wys.) : 200 mm x 100 mm x 100 mm
Prać w pralce w temperaturze 30°C w łagodnym programie