Thule, Chariot Lite 2 - Przyczepka rowerowa dla jednego lub dwójki dzieci

SKU
49781
Już od 3 933,00 zł 4 139,00 zł

Wielofunkcyjna i lekka przyczepka rowerowa dla dzieci idealna do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu.

 

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Thule, Chariot Lite 2 - Przyczepka rowerowa dla jednego lub dwójki dzieci.

Thule, Chariot Lite 1 - Przyczepka rowerowa dla dziecka kolorystyka

Przeznaczenie.

Firma Thule, znana na całym świecie jako producent koszy i boxów samochodowych, powstała w 1942. W 2011 wprowadziła do sprzedaży pod swoja marką wielofunkcyjne przyczepki rowerowe.

Przyczepki rowerowe Thule zostały wprowadzone na rynek, aby rodzice wraz ze swoimi pociechami od najmłodszych lat mogli spędzać razem aktywnie wolny czas. Niezależnie od pory roku przyczepki rowerowe z rodziny Thule Chariot doskonale sprawdzają się podczas różnych form aktywności. Bez względu na to gdzie jesteśmy, jaka jest pogoda, przyczepki pozwalają realizować się na spacerze, jeździe na rowerze, uprawiać jogging czy biegi narciarskie. Teraz nie trzeba rezygnować z aktywności fizyczne, dzięki przyczepkom Chariot można komfortowo i bezpiecznie  włączyć w uprawianie sportu swoje ukochane pociechy.

Thule, Chariot Lite 1 - Przyczepka rowerowa dla dziecka na spacer i do biegania

Firma Thule proponuje trzy podstawowe warianty przyczepek dedykowane zarówno dla jednego dziecka,jak i dla dwójki dzieci.

Podstawowy model to przyczepka rowerowa Chariot Lite. Jest to najbardziej podstawowa wersja, ale również najlżejsza propozycja firmy Thule (11,7kg).

Nieco wyższy model to przyczepka Thule Chariot Cross. Oprócz wyposażenia standardowego ma dodatkowo rozbudowaną amortyzację kół tylnych oraz dodatkową przestrzeń ładunkową w postaci kieszeni z tyłu wózka.

Można rzec, że towarowa odmiana modelu Chariot Cross to wersja Chariot Cab, wyposażona dodatkowo w pakiet XXL z twardą podłogą oraz olbrzymią, jak na przyczepki dziecięce, przestrzenią bagażową o pojemności do 100 litrów.

Thule Chariot Sport, jak sama nazwa wskazuje, dedykowana jest dla najbardziej wymagających i aktywnych użytkowników. Oprócz wszystkich funkcji wymienionych wcześniej (nie zawiera pakietu XXL) wersja Sport jest idealna do biegania. Dla bezpiecznej aktywności wyposażona została w hamulce tarczowe uruchamiane jedną ręką, a w celu podniesienia komfortu podróżowania posiada zdejmowane panele boczne oraz całkowicie wyścielane siedzisko.

Thule, Chariot Lite 1 - Przyczepka rowerowa dla dziecka do miasta i do lasu

Wygodna, amortyzowana przyczepka rowerowa.

Chariot Lite 2 ułatwia rodzinom aktywny stylu życia, organizowanie wspólnych spacerów i wycieczek bez względu na porę roku i miejsce aktywności.
Przyczepkę rowerową Thule Chariot Lite 2 dla jednego lub dwójki dzieci można używać zarówno na leśnych duktach, ścieżkach rowerowych, jak i w mieście podczas codziennych dojazdów, na przykład do przedszkola lub na zakupy.

Thule, Chariot Lite 1 - Przyczepka rowerowa dla dziecka charakterystyczne cechy

Chariot Lite 2 idealnie sprawdzi się jako:

 • przyczepka rowerowa
 • wózek biegowy
 • wózek spacerowy
 • wózek do wędrówek górskich
 • przyczepka do uprawiania biegów narciarskich z dzieckiem

 

Pakiet Standard (w zestawie z przyczepką) — zestaw do roweru i na spacer, otwory wentylacyjne, oświetlenie odblaskowe i lekka, regulowana rączka oraz proste, kompaktowe składanie.

Wielofunkcyjna i lekka .

Przyczepka rowerowa Thule Chariot Lite 2 może być wykorzystana do jazdy na rowerze, biegania, spacerowania i biegów narciarskich z jednym lub dwójką dzieci. Wersja Lite jest najlżejszą w rodzinie Chariot i w modelu podwójnym waży około 12,5 kg. Posiada w komplecie zestaw do holowania przyczepki za rowerem i zestaw spacerowy. Funkcja Click n’ Store pozwala na łatwe i szybkie przekształcenie wózka w przyczepkę oraz na przechowywanie w ramach konstrukcji wózka zapasowych zestawów do biegania, spacerowania czy jazdy rowerem. Inny system o nazwie Thule VersaWing pozwala na szybkie i bardzo proste zamontowanie przyczepki do każdego zestawu dodatkowego, co umożliwia bezproblemową zmianę aktywności w każdym momencie.

Przyczepka Chariot Lite 2 wyposażona została rownież w podstawowe, bez osobnej regulacji, amortyzowane zawieszenie. Choć proste w użyciu jest bezawaryjne i zapewnia komfortową jazdę w każdym terenie.

Thule, Chariot Lite 1 - Przyczepka rowerowa dla dziecka system składania

Bezpieczna i wygodna.

Bardzo prosty system składanie przyczepki ułatwia jej transport i przechowywanie.

Siedzisko przyczepki Chariot Lite 2 wyposażone zostało w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Regulowane otwory wentylacyjne pozwalają na ciągły przepływ powietrza i kontrolę temperatury wewnątrz przyczepki. Wyjmowane zaciski zwiększają wentylację przy zamontowanej osłonie przeciwdeszczowej. Użyte elementy odblaskowe pozwalają przy gorszej widoczności poprawić zauważalność przyczepki w momencie oświetlania innymi źródłami światła.

Ergonomiczna, regulowana rączka zapewnia rodzicom komfort prowadzenia przyczepki niezależnie od wzrostu. Duży zakres regulacji sprawdza się przy utrzymaniu wyprostowanej sylwetki, dzięki czemu mamy prawidłowy oddech i unikniemy zbędnego obciążania kręgosłupa. Dodatkowo regulacja pozwala również odsunąć osobę prowadzącą od wózka i zwiększyć możliwość stosowania większych wykroków bez obawy o uderzenie w hamulec nożny. Z tego też powodu hamulec jest zabudowany asymetrycznie z prawej strony osi koła.

W zestawie znajduje się tylne światło poprawiające widoczność i bezpieczeństwo podczas używania przyczepki. Na wyposażeniu jest folia przeciwdeszczowa oraz osłona przeciwsłoneczna. Łatwo demontowana przednia osłona pozwala dostać się dziecku do przyczepki bez większych komplikacji.

Bardzo odpływowy kształt zmniejsza opór poprzeczny wózka, w związku z czym przyczepka, przeznaczona dla dzieci do wagi 45 kg, nawet przy sinym wietrze stawia stosunkowo mały opór powietrza.

Thule, Chariot Lite 1 - Przyczepka rowerowa dla dziecka na każdy teren

     Dane techniczne Chariot Lite 2 :

 • Nośność 45 kg
 • Wymiary po złożeniu 85.5 x 80 x 37.5 cm
 • Waga : 12,5 kg
 • Na szerokość ramion 57 cm
 • Wysokość siedzenia 68 cm
 • Minimalna szerokość drzwi do przejścia 80 cm
 • Spełnia wymagania standardów bezpieczeństwa
 • Przeznaczona dla 1 lub 2 dzieci
 • Gwarancja na tkaninę i ramę - 2 lata, po rejestracji produktu na stronie Thule gwarancja na ramę 10 lat
 • Stan od 1 lipca 2021: podstawowa gwarancja 2 lata na tkaninę i ramę, a po rejestracji produktu zostaje ona rozszerzona do 3 lat na cały wózek

 

Gwarancja Thule Extended Warranty.

Gwarancja Thule Extended Warranty dotyczy wyłącznie produktów wyprodukowanych przez firmę Thule. Rozszerzony pakiet gwarancyjny jest dostępny wyłącznie pierwotnemu nabywcy. szczegóły uzyskania rozszerzonej gwarancji na stronie thule.com w sekcji Thule Extended Warranty.

UWAGA!!!

Ze względu na dynamiczną sprzedaż prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy celem potwierdzenia dostępności towaru.
 
Thule, Chariot Lite 1 - Przyczepka rowerowa dla dziecka do jazdy w mieście

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Thule, Chariot Lite 2 - Przyczepka rowerowa dla jednego lub dwójki dzieci

Twoja ocena*