Średnia ocena: 4.9/5 (Opinie: 46)

Stokke Flexi Bath - składana wanienka kąpielowa

SKU:
25974
Kod EAN:
BOSS:
ST5319
Już od 229,00 zł 229,00 zł

Składana wanienka kąpielowa...

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Stokke Flexi Bath - składana wanienka kąpielowa

Stokke Flexi Bath-składana wanienka kąpielowa

Wanienka Flexi Bath to kolejny rewolucyjny produkt firmy Stokke przeznaczony do kąpieli małego dziecka. Dla przypomnienia firma Stokke została założona w Norwegii w 1932 roku. Od początku swojej działalności czerpie garściami ze skandynawskich doświadczeń w tworzeniu trwałych, bezpieczny i przyjaznych środowisku produktów. W swoich projektach łączy pasję praktycznego wzornictwa z estetyką i pięknym wyglądem. Powstające produkty używane są przez kolejne pokolenia, a sposób korzystania z nich wręcz zbliża i wzmacnia więzi rodzinne.

Stokke Flexi Bath idealna do kąpieli maluszka

Dla kogo wanienka Stokke Flexi Bath?

Wanienka Stokke Flexi Bath jest unikalną składaną wanienką i waży zaledwie 1,3 kg. Jest wiec dedykowana dla tych rodziców, którzy poszukują lekkiego produktu z możliwością redukcji jego wielkości, kiedy jest nieużywany. Wanienka dziecięca Stokke idealnie nadaje się do zabrania w podróż lub do używania w małych pomieszczeniach, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca do przechowywania. Zabezpieczona specjalnym zaczepem wanienka kąpielowa Stokke Flexi Bath jest po złożeniu stosunkowo płaska i może być przechowywana nawet w szufladach komód.

Stokke Flexi Bath praktyczna i wygodna

Komfort i wygoda.

Składana wanienka dziecięca Stokke Flexi Bath jest dostępna w dwóch wymiarach: Standard dedykowany dla dziecka do 4 lat oraz w wersji Flexi Bath XL dla dzieci do 6 roku życia.

Wanienki są wykonane z niełamliwego plastiku, więc są ultra lekkie i mogą być swobodnie składane. Specjalny zaczep zamontowany na boku wanienki pozwala ją utrzymać w pozycji złożonej. W dolnej części wanny jest zmontowany specjalny otwór do opróżniana wanienki z wody po kąpieli, co pozwala nie dźwigać wanny z wodą w momencie jej opróżniania. To rozwiązane doceniają szczególnie panie lub osoby z chorobami kręgosłupa.

Zwracamy uwagę, że do wanienki kąpielowej Flexi Bath w rozmiarze standard firma Stokke proponuje możliwość zakupu za dopłatą bardzo wygodnego stojaka z wężem spustowym, który pozwala użytkować wanienkę dla niemowlaka w sposób bardzo bezpieczny i komfortowy. Dodatkowo zwracamy uwagę, że korek spustowy został wykonany ze specjalnego tworzywa, które przez zmianę koloru informuje o odpowiedniej temperaturze wody. Choć korek nie jest termometrem to po wlaniu wody mamy od razu praktyczną informację kiedy woda jest zbyt zimna czy zbyt gorąca.

Kolejnym ułatwieniem oferowanym przez Stokke jest możliwość dokupienia wkładki dla noworodka. Ta niezwykle praktyczna wkładka pozwala położyć i ułożyć w sposób bezpieczny niemowlaka w wanience pozostawiając rodzicom wolne ręce do wygodnego mycia. Wkładka posiada w górnej części stabilizujący względem wanienki zaczep, a w dolnej części dwie nóżki w podstawie. Te proste rozwiązania sprawiają, że dziecko przebywa w wanience kąpielowej we właściwej, komfortowej i bezpiecznej pozycji.

Wygodną kąpiel rodzicom gwarantuje również antypoślizgowy spód wanienki dla niemowlaka. Jest to niezwykle przydatne przy kąpieli nieco starszych dzieci, kiedy dochodzi już do samodzielnych ruchów malca w wannie.

Stokke Flexi Bath na stojaku

Bezpieczeństwo użytkowania wanianki Stokke Flexi Bath.

Należy zawsze pamiętać, aby dziecka nie pozostawiać podczas kąpieli bez opieki.

Wspomniany wcześniej korek reagujący zmianą koloru na temperaturę wody informuje rodziców o odpowiednim jej przygotowaniu. Oferowana wkłada kąpielowa Flexi Bath Support pozwala bezpiecznie używać wanienkę od pierwszych dni po narodzinach dziecka. Specjaliści zalecają, aby kąpiel maluszka trwała maksymalnie 10 minut, a optymalna temperatura wody to 32,2 do 37,8  ͦC.

Dodatkowo na bokach zaznaczono maksymalny poziom wody, do którego należy wypełnić wannę Stokke Flexi Bath, aby kąpiel była bezpieczna. Wanienka w zależności od wybranej wielkości dedykowana jest dla dzieci od narodzin do 4 lub 6 roku życia.

Stokke Flexi Bath zapewnia bezpieczną kąpiel

Podstawowe cechy wanienki dziecięcej Flexi Bath :

  • Wanienka składana przeznaczona dla dzieci od urodzenia do około 4 lat,
  • Wykonana z niełamliwego plastiku o wadze 1,3 kg,
  • Konstrukcja umożliwia wielokrotne składanie i rozkładanie, a specjalny zaczep pozwala utrzymać ją w pozycji złożonej,
  • Spód wanienki wyposażony został w antypoślizgowe dno i otwór spustowy,
  • Boki wanienki posiadaj oznaczenia poziomu maksymalnego napełnienia wodą,
  • Wanna w standardowym rozmiarze posiada na wyposażeniu specjalny korek zmieniający barwę w zależności od temperatury nalanej wody,
  • Opcjonalnie dostępne : ergonomiczna wkładka Flexi Bath Support dla noworodka lub stojak z wężem spustowym
  • Składana wanienka dziecięca jest laureatem wielu konkursów na doskonały produkt dla dziecka i jest dostępna w pięciu kolorach,
  • Wymiary wanienki rozłożonej (długość x wysokość x szerokość) w cm: 66x24x35
  • Wymiary wanienki złożonej  (długość x wysokość x szerokość) w cm: 64x24x18

 

Stokke Flexi Bath dla dzieci od chwili narodzin

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Stokke Flexi Bath - składana wanienka kąpielowa

Twoja ocena*