Dostępny
SKU
22450
Kod EAN
8005475390696
BOS
MXKRPPPP

Peg Perego, Prima Pappa Follow Me - krzesełko do karmienia

Już od 549,00 zł Cena 599,00 zł

Prima Pappa Follow Me oferuje Państwu te same funkcje, atrakcyjny wygląd oraz bardzo wysoką jakość wykonania jak jego pierwowzór - Prima Pappa Zero3.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank
Peg Perego, Prima Pappa Follow Me - krzesełko do karmienia


Krzesełko Prima Pappa Follow Me oferuje Państwu te same funkcje, atrakcyjny wygląd oraz bardzo wysoką jakość wykonania jak jego pierwowzór - Prima Pappa Zero3. Jednak ten model, oprócz funkcji leżaczka, został dodatkowo wzbogacony w cztery kołeczka z możliwością blokady oraz dodatkowy element zabezpieczający znajdujący się pod wypinaną tacką, który uniemożliwia dziecku skrzyżowanie nóżek oraz wyślizgnięcie się dziecka po którejś ze stron krzesełka.

Krzesełko to jest wyjątkowo lekkie (7,6 kg) i funkcjonalne, służy dziecku od narodzin do około 3 lat (15 kg). Przez pierwsze miesiące życia, zanim dziecko zacznie samodzielnie siadać (ok. 6. miesiąc życia), krzesełko pełni funkcję wygodnego leżaczka (kąt nachylenia oparcia - powyżej 150º), a gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć, służy jako krzesła do karmienia i zabawy. W późniejszym okresie można wypiąć blat, powiesić go na tylnych rurkach stelaża i ustawić krzesło bezpośrednio przy stole.
Tapicerka krzesła Prima Pappa Follow Me wykonana jest ze skóry ekologicznej. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowej, dwustronnej wkładki Baby Cushion, którą szczególnie polecamy podczas korzystania z funkcji leżaczka.
Krzesełko posiada siedmiostopniową regulację wysokości. Oparcie można umieścić na pięciu różnych poziomach. Wyjmowaną, górną część blatu służącą do karmienia, można myć w zmywarkach.
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa w połączeniu z bolcem znajdującym się między nogami dziecka zapewniają pełne bezpieczeństwo dziecka podczas korzystania z krzesełka. Krzesło charakteryzuje się prostym w obsłudze systemem składania/rozkładania. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i stoi samoczynnie.
Więcej informacji
ProducentPeg Perego
Kod EAN8005475390696
Nazwa koloruPetrolio
Opinie kupujących
 1. wszystko ok, polecam
  Polecam bardzo serdecznie. Najlepszy zakup, jakiego mogłam dokonać i nie żałuję wydanych na niego pieniędzy. Idealnie wygląda i jeszcze lepiej się prezentuje. Super zakup!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Peg Perego, Prima Pappa Follow Me - krzesełko do karmienia
Twoja ocena

To Top