Nomi by Evomove, Materac do leżaczka niemowlęcego

SKU
121213
Kod EAN
5712476004042
Już od 233,00 zł

Leżaczek Nomi sprawia, że niemowlę aktywnie uczestniczy w życiu rodzinnym już od pierwszego dnia życia.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Nomi by Evomove, Materac do leżaczka niemowlęcego

Leżaczek Nomi idealnie sprawdza się od pierwszych dni życia niemowlęcia do momentu, w którym dziecko potrafi samodzielnie siedzieć.

Płynna regulacja pozwala na ułożenie dziecka w pozycji prawie poziomej lub bardziej pionowej. W momencie, kiedy niemowlę jest ułożone w pozycji poziomej, jego ciężar rozprowadza się równomiernie na całe ciało, dzięki czemu dziecko ma zapewnioną maksymalnie komfortową i ergonomiczną pozycję podczas odpoczynku. Ruch dziecka powoduje delikatne sprężynowanie konstrukcji krzesełka Nomi, ale główka pozostaje w stabilnej pozycji. Pełne bezpieczeństwo zapewniają 5-punktowe szelki, które mogą być wykorzystane również jako 3-punktowe.

Dzięki leżaczkowi nowonarodzone dziecko aktywnie uczestniczy w życiu rodzinnym. Leżaczek Nomi ustawiony na odpowiedniej wysokości umożliwia utrzymanie z niemowlęciem odpowiedniego kontaktu wzrokowego podczas posiłku, zabawy czy rozmowy.

Leżaczek Nomi jest dostępny w kilku kolorach i tkaninach.

Uwaga!!!

Kiedy dziecko potrafi już samodzielnie siadać należy zdemontować leżaczek, a zamontować siedzisko podstawowe wraz z barierką Nomi Mini.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Nomi by Evomove, Materac do leżaczka niemowlęcego

Twoja ocena*