Średnia ocena: 4.8/5 (Opinie: 30)

Medela Smoczek Calma w zestawie z butelką 250 ml

SKU:
003322
Kod EAN:
7612367025003
BOSS:
NUKMED191
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 76,00 zł
76,00 zł 79,99 zł cena regularna

Bezpieczny dla karmienia piersią sposób podania pokarmu...

Dostępny
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Medela Smoczek Calma w zestawie z butelką 250 ml

Smoczek Calma to idealne rozwiązanie w takich sytuacjach - jest to bezpieczny dla karmienia piersią sposób podania pokarmu. Produkt został opracowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA).

Przepływ, kształt i długość smoczka Calma spełnia potrzeby dziecka w miarę jego rozwoju. Smoczek pozwala dziecku zachować nawyki nabyte podczas karmienia piersią. Może ono pobierać pokarm, oddychać i robić przerwy w swoim naturalnym rytmie, dzięki czemu jest spokojne tak jak przy karmieniu piersią. By zainicjować wypływ mleka, podobnie jak przy karmieniu piersią, dziecko musi wytworzyć podciśnienie. W ten sposób może ono utrzymać naturalne odruchy ssania, co ułatwia przechodzenie z karmienia piersią na karmienie za pomocą systemu Calma i odwrotnie.

Dodatkowo smoczek Calma wyposażony jest w unikalny system odpowietrzania, który zapobiega połykaniu powietrza przez dziecko podczas karmienia. Smoczek produkowany jest z materiałów niezawierających bisfenolu A (BPA) - jest bezpieczny dla mam i ich dzieci, a jego kolejną zaletą jest fakt, że jego jeden rozmiar oraz kształt wystarcza na cały okres karmienia.

Dodatkowe informacje:

Naturalne przejście z karmienia piersią na karmienie butelką i odwrotnie
Jeden rozmiar oraz kształt wystarcza na cały okres karmienia
Bezpieczne połykanie pokarmu – dziecko nie połyka powietrza podczas karmienia
Produkowane w Szwajcarii bez BPA – bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka.