Dostępny
SKU
23025
Kod EAN
4058511941349
BOS
CYNO

Cybex, Yema Tie - nosidło dla dzieci od urodzenia

Już od 799,00 zł

Nosidła YEMA TIE i YEMA CLICK - inspirowane kunsztem międzynarodowych projektantów, wyznaczają nowe standardy funkcjonalności i przyciągają uwagę niepowtarzalnym designem.

Cybex, Yema Tie - nosidło dla dzieci od urodzenia

Nosidła YEMA TIE i YEMA CLICK - inspirowane kunsztem międzynarodowych projektantów, wyznaczają nowe standardy funkcjonalności i przyciągają uwagę niepowtarzalnym designem.
Bliski kontakt fizyczny jest bardzo ważny w pierwszych miesiącach życia dziecka.
Nasze nosidła pomagają stworzyć niepowtarzalną więź pomiędzy mamą i dzieckiem, zapewniając poczucie błogiego spokoju.
Przytulone do piersi rodzica dziecko, słyszy znajomy dźwięk serca.
Dotyk skóry, ciepło i zapach zapewniają niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa.

Nosidła YEMA TIE i YEMA CLICK : wyjątkowy design i produkt, który promuje zdrowy rozwój.

Noś swojego maluszka

 • Dzieci uwielbiają być noszone. Nosidło zapewnia stały kontakt z mamą i tatą zaspakajając podstawową potrzebę bliskości i poczucia bezpieczeństwa maluszka. Poprawne noszenie pozwala na odpowiedni rozwój fizyczny, dzięki zachowaniu naturalnej, ergonomicznej pozycji dziecka.

Wspiera zdrowy rozwój pleców i bioder dziecka!

 • Po 9 miesiącach w brzuchu mamy, dzieci rodzą się z lekko zaokrąglonym kręgosłupem. Zaraz po porodzie kręgosłup zaczyna się stopniowo prostować: to delikatny, powolny proces, który trwa ponad rok czasu. Dzieci samodzielnie przyjmują pozycję z szeroko rozstawionymi nóżkami, która pozwala na zdrowy rozwój bioder. Noszenie maluszka w tej ergonomicznej pozycji wspomaga ten proces w naturalny sposób.

Wczesny etap rozwoju dziecka

 • Noszenie stymuluje wszystkie zmysły: słuchu, smaku, węchu i wzroku. Wpływa na percepcję zmian najbliższego otoczenia i świadomość własnego ciała.

Psychologia budowania silnej więzi

 • Jedną z ważniejszych zalet noszenia jest pogłębienie więzi pomiędzy dzieckiem i rodzicami, którzy poprzez bliskość i ciepło nieustannie odpowiadają na potrzeby emocjonalne dziecka. Noszone dzieci mniej płaczą i spokojniej śpią. Równocześnie, nosidło zapewnia rodzicowi elastyczność, mobilność i wolne ręce podczas codziennych zadań.

Od 2017 roku CYBEX współpracuje ze Szkołą Noszenia Trageschule Hamburg, ekspertem w dziedzinie noszenia, który zajmuje się profesjonalnym doradztwem, testowaniem naszych produktów i szkoleniem naszych pracowników.

"Jesteśmy pod wrażeniem nosideł CYBEX i polecamy je już od urodzenia, zapewniają bezpieczną i zdrową pozycję - co jest wygodne również dla rodzica, już od pierwszych dni z maluszkiem".

Wypowiedź przedstawicieli Szkoły Noszenia Trageschule Hamburg:

Organizacja IHDI (International Hip Dysplasia Institute) rekomenduje noszenie dzieci tak długo, jak długo możliwe jest zachowanie pozycji z szeroko rozstawionymi nóżkami. Nosidła CYBEX wspierają zdrowy układ ciała i zostały wyróżnione przez organizację IHDI.


W pozycji "Przodem do rodzica" można nosić dzieci już od urodzenia.

 • Nosidło pozwala utrzymać odpowiednią pozycję ciała oraz fizjologiczne ułożenia nóżek, co jest bardzo ważne dla poprawnego rozwoju bioder dziecka.

Pozycja biodrowa

 • Dzieci, które nie potrzebują już wsparcia główki (od ok. 3 miesiąca), mogą być noszone w pozycji "biodrowej". Pozwala to maluszkowi na odkrywanie otoczenia, tuż u boku swojej mamy.

Pozycja na plecach

 • Dzieci, które samodzielnie utrzymują pionową pozycję pleców oraz główki (od ok. 6 miesiąca), mogą być noszone w YEMA TIE na plecach rodzica. Pozycja ta ułatwia rodzicowi utrzymanie ciężaru dziecka.


Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°
Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech.

UWAGA!!!

Ze względu na dynamiczną sprzedaż prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, celem potwierdzenia dostępności towaru.

Więcej informacji
ProducentCybex
Kod EAN4058511941349
Nazwa koloruWings
Opinie kupujących
 1. Rewelacja
  Bardzo wygodne nosidło. Dziecko szybko zasypia podczas spaceru w Yemie. Plecy rodzica noszącego też są lepiej odciążone niż w naszym poprzednim nosidle. Szczerze polecam!!!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Cybex, Yema Tie - nosidło dla dzieci od urodzenia
Twoja ocena

Brak danych

To Top