Dostępny
SKU
23025
Kod EAN
4058511941349
BOSS
CYNO

Cybex, Yema Tie - nosidło dla dzieci od urodzenia

Już od 799,00 zł

Nosidła YEMA TIE i YEMA CLICK - inspirowane kunsztem międzynarodowych projektantów, wyznaczają nowe standardy funkcjonalności i przyciągają uwagę niepowtarzalnym designem.

Ostatnie sztuki - sprawdź dostępność

Cybex, Yema Tie - nosidło dla dzieci od urodzenia

Nosidła YEMA TIE i YEMA CLICK - inspirowane kunsztem międzynarodowych projektantów, wyznaczają nowe standardy funkcjonalności i przyciągają uwagę niepowtarzalnym designem.
Bliski kontakt fizyczny jest bardzo ważny w pierwszych miesiącach życia dziecka.
Nasze nosidła pomagają stworzyć niepowtarzalną więź pomiędzy mamą i dzieckiem, zapewniając poczucie błogiego spokoju.
Przytulone do piersi rodzica dziecko, słyszy znajomy dźwięk serca.
Dotyk skóry, ciepło i zapach zapewniają niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa.

Nosidła YEMA TIE i YEMA CLICK : wyjątkowy design i produkt, który promuje zdrowy rozwój.

Noś swojego maluszka

 • Dzieci uwielbiają być noszone. Nosidło zapewnia stały kontakt z mamą i tatą zaspakajając podstawową potrzebę bliskości i poczucia bezpieczeństwa maluszka. Poprawne noszenie pozwala na odpowiedni rozwój fizyczny, dzięki zachowaniu naturalnej, ergonomicznej pozycji dziecka.

Wspiera zdrowy rozwój pleców i bioder dziecka!

 • Po 9 miesiącach w brzuchu mamy, dzieci rodzą się z lekko zaokrąglonym kręgosłupem. Zaraz po porodzie kręgosłup zaczyna się stopniowo prostować: to delikatny, powolny proces, który trwa ponad rok czasu. Dzieci samodzielnie przyjmują pozycję z szeroko rozstawionymi nóżkami, która pozwala na zdrowy rozwój bioder. Noszenie maluszka w tej ergonomicznej pozycji wspomaga ten proces w naturalny sposób.

Wczesny etap rozwoju dziecka

 • Noszenie stymuluje wszystkie zmysły: słuchu, smaku, węchu i wzroku. Wpływa na percepcję zmian najbliższego otoczenia i świadomość własnego ciała.

Psychologia budowania silnej więzi

 • Jedną z ważniejszych zalet noszenia jest pogłębienie więzi pomiędzy dzieckiem i rodzicami, którzy poprzez bliskość i ciepło nieustannie odpowiadają na potrzeby emocjonalne dziecka. Noszone dzieci mniej płaczą i spokojniej śpią. Równocześnie, nosidło zapewnia rodzicowi elastyczność, mobilność i wolne ręce podczas codziennych zadań.

Od 2017 roku CYBEX współpracuje ze Szkołą Noszenia Trageschule Hamburg, ekspertem w dziedzinie noszenia, który zajmuje się profesjonalnym doradztwem, testowaniem naszych produktów i szkoleniem naszych pracowników.

"Jesteśmy pod wrażeniem nosideł CYBEX i polecamy je już od urodzenia, zapewniają bezpieczną i zdrową pozycję - co jest wygodne również dla rodzica, już od pierwszych dni z maluszkiem".

Wypowiedź przedstawicieli Szkoły Noszenia Trageschule Hamburg:

Organizacja IHDI (International Hip Dysplasia Institute) rekomenduje noszenie dzieci tak długo, jak długo możliwe jest zachowanie pozycji z szeroko rozstawionymi nóżkami. Nosidła CYBEX wspierają zdrowy układ ciała i zostały wyróżnione przez organizację IHDI.


W pozycji "Przodem do rodzica" można nosić dzieci już od urodzenia.

 • Nosidło pozwala utrzymać odpowiednią pozycję ciała oraz fizjologiczne ułożenia nóżek, co jest bardzo ważne dla poprawnego rozwoju bioder dziecka.

Pozycja biodrowa

 • Dzieci, które nie potrzebują już wsparcia główki (od ok. 3 miesiąca), mogą być noszone w pozycji "biodrowej". Pozwala to maluszkowi na odkrywanie otoczenia, tuż u boku swojej mamy.

Pozycja na plecach

 • Dzieci, które samodzielnie utrzymują pionową pozycję pleców oraz główki (od ok. 6 miesiąca), mogą być noszone w YEMA TIE na plecach rodzica. Pozycja ta ułatwia rodzicowi utrzymanie ciężaru dziecka.


Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°
Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech.

UWAGA!!!

Ze względu na dynamiczną sprzedaż prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, celem potwierdzenia dostępności towaru.

Więcej informacji
ProducentCybex
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourcedefault
Kod EAN4058511941349
BOSSCYNO
Nazwa koloruWings
Opinie kupujących
 1. Super produkt!
  Nosidło jest bardzo wygodne, łatwe do wiązania, plecy są dobrze odciążone. Polecam!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Wartość
  Cena
 2. Polecam
  Polecono nam to nosidło w sklepie Mama i Ja w Gdańsku. Dziecko od razu po przymierzeniu zasnęło. Jest bardzo wygodne dla dziecka i rodzica. Bardzo dużą zaletą jest możliwość dopasowania do wieku dziecka. Chusty nie potrafiłem zawiązać, a to nosidło używam z przyjemnością.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 3. Polecam
  Opcja nosidła wiązanego coś super! Jestem bardzo z niego zadowolona, a maluch od razu mi zasypia.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 4. Rewelacja
  Bardzo wygodne nosidło. Dziecko szybko zasypia podczas spaceru w Yemie. Plecy rodzica noszącego też są lepiej odciążone niż w naszym poprzednim nosidle. Szczerze polecam!!!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Cybex, Yema Tie - nosidło dla dzieci od urodzenia
Twoja ocena

Brak danych

To Top