Chicco Rhythm'N'Sound - leżaczek dla dzieci

SKU:
880088
Kod EAN:
BOSS:
Już od 448,00 zł 499,00 zł cena regularna

Zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo Twojego malucha....

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Chicco RHYTHM'N'SOUND - leżaczek dla dzieci

Leżaczek Chicco Rhythm'N'Sound został wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest bezpieczny dla Twojego malucha.

Nowoczesny leżaczek o eleganckim wyglądzie przypadnie do gustu każdemu. Leżaczek Chicco Rhythm"N'Sound łagodnie ukołysze dziecko delikatnym, kołyszącym na boki ruchem: w sposób automatyczny leżaczek kołysze dziecko na boki, aby je uspokoić i wyciszyć. Pomagają w tym wgrane w elektroniczny panel dźwięki: odgłosy natury oraz delikatne kołysanki. Także za pomocą panelu możesz w łatwy sposób regulować głośność muzyczki.

Chicco, Rhythm'N'Sound - leżaczek dla dzieci w mamaija

Funkcja bujania na boku jest alternatywą dla dostępnej również konfiguracji stabilnego leżaczka, którą ustawiamy naciskając przycisk blokady przesuwu bocznego. Funkcję bujania na boki uruchamiamy poprzez zwolnienie blokady przesuwu bocznego. Leżaczek Chicco Rhythm'N'Sound działa w 2 trybach czasowych: 10 minutowym lub 30 minutowym(max).

Siedzisko leżaczka jest wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny, która dostosuje się do plecków malucha i zapewni maksymalną wygodę i komfort. Pokrycie leżaczka można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Dla bezpieczeństwa Twojego malucha Chicco Rhythm'N'Sound został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które mają regulację i w łatwy sposób możesz je dopasować do rozmiarów swojego maluszka.

Konstrukcja Chicco Rhythm'N'Sound jest bardzo stabilna dzięki dosyć szerokiemu rozstawieniu nóżek. Składa się Chicco Rhythm'N'Sound w prosty sposób, co umożliwia łatwy transport i przechowywanie. Panel Chicco Rhythm'N'Sound działa na baterie 4XAA 1,5 V(nie są w zestawie) lub przewód zasilający USB (dołączony do produktu). Leżaczek jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 9 kg.

Dane techniczne Rhythm'N'Sound:

Po złożeniu: 71 cm x 47,5 cm x 41 cm
Po złożeniu: 17 cm x 41 cm
Waga: 4 kg