Canpol babies Kubek niekapek z rurką i odważnikiem 270 ml Bonjour Paris

SKU:
558822
Kod EAN:
BOSS:
Już od 28,99 zł

Doskonały wybór dla Maluchów, które rozpoczynają przygodę z nauką samodzielnego picia.

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Canpol babies Kubek niekapek z rurką i odważnikiem 270 ml Bonjour Paris

Kubek niekapek z rurką i odważnikiem Canpol babies 270 ml BONJOUR PARIS wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% dzieci* Dzięki wyjątkowej rurce z membraną i odważnikiem jest idealny dla maluchów rozpoczynających naukę samodzielnego picia. Membrana w rurce zapobiega rozlaniu napoju — kubek jest niezawodnym niekapkiem. Odważnik sprawia, że rurka podąża za płynem, więc dziecko ugasi pragnienie bez względu na kąt nachylenia kubka.
Kubek niekapek z rurką i odważnikiem 270 ml BONJOUR PARIS to sposób na naukę samodzielnego picia bez zalania ubranka i otoczenia. Specjalna membrana umieszczona w rurce kubeczka sprawia, że płyn trafia do rurki wyłącznie podczas picia. Ponadto pokrywka pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, gwarantując 100% szczelności, więc kubek sprawdzi się świetnie także poza domem. Kubek niekapek z rurką i odważnikiem 270 ml BONJOUR PARIS został wyposażony w szerokie, wygodne uchwyty dostosowane do możliwości dziecięcych rączek. Nie jest to jednak jedyne ułatwienie stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach kubków z rurką! Odważnik na końcu rurki sprawia, że maluch wypije swój ulubiony napój do ostatniej kropli, niezależnie od tego, pod jakim kątem przechyli kubeczek. Canpol kubek z odważnikiem 270 ml BONJOUR PARIS może być używany już przez dzieci, które skończyły 6 miesięcy. Rurka jest wykonana z bardzo miękkiego silikonu, więc nie podrażnia delikatnych dziąseł maluszka. Wymienne rurki można bez problemu dokupić, co z pewnością ucieszy rodziców. Canpol kubek z odważnikiem 270 ml BONJOUR PARIS wykonany został z bezpiecznego tworzywa wolnego od BPA. Jest transparentny, dzięki czemu widać, ile picia pozostało w środku.
* Na podstawie wyniku badania przeprowadzonego z udziałem neurologopedy na grupie 44 dzieci w wieku 6-36 miesięcy.

Dodatkowe informacje:

Twarda woda, soki owocowe lub herbatki mogą pozostawiać na rurce osad lub przebarwienia, co nie zmienia jego właściwości. Gęste płyny (np. zawiesiny z drobinami owoców) mogą zatkać rurkę. Kubek nie jest przeznaczony do podawania w nim gorących lub gazowanych napojów. Można go używać w mikrofali i myć w zmywarce. Nie nadaje się do dezynfekcji i wyparzania. Pojemność 270 ml. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Rurka jest nieodpowiednia dla dzieci poniżej 6.miesiąca życia. Upewnij się, że silikonowa uszczelka oraz rurka są prawidłowo zamontowane. Aby włożyć słomkę, przytrzymaj ją dwoma palcami pod kątem i przełóż przez otwór. Następnie pociągnij do góry za słomkę, do momentu poczucia delikatnego oporu, aby całkowicie wskoczyła na swoje miejsce. Upewnij się, że uszczelka przylega do dolnej części nakrętki. Pamiętaj, że zmiany temperatury mogą powodować wzrost ciśnienia i wydostanie się zawartości przez słomkę. W takich sytuacjach poluzuj lekko nakrętkę, aby wyrównać ciśnienie i ponownie dokręć.