Sportowy, kompaktowy, zwrotny czy wytrzymały? Nie musisz wybierać. Nowoczesne spacerówki łączą wiele funkcji i udogodnień, takich jak łatwe składanie, płynna jazda, możliwość przekładania siedziska czy powiększenia budki. Wiele modeli złożysz jednym ruchem i przeniesiesz, jak torbę na ramieniu. Jeśli szukasz idealnego wózka dla swojego malucha, zapoznaj się z naszym rankingiem.

 

Valco Baby Trend Sport


Model, który cieszy się największą popularnością wśród rodziców i trudno im się dziwić. Valco Baby Trend Sport jest dużym, komfortowym i lekkim wózkiem, który złożysz jedną ręką. Dzięki dużej budce ułatwiającej cyrkulację powietrza i rozkładanemu na płasko siedzisku, w tym modelu możesz przewozić nie tylko starszaka, ale także noworodka.

Mama na spacerze z dzieckiem w wózku Valco Trend Sport

Valco Baby Snap 4


Podobnie jak jego sportowy brat, Valco Baby Snap4 jest bardzo funkcjonalnym wózkiem z wygodnym, rozkładanym siedziskiem i kompaktowym systemem składania. Wyróżnia się niezwykłą lekkością i wytrzymałością. Poszerzana, przewiewna budka z okienkiem umożliwia obserwację malucha.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

Wózek spacerowy Valco Snap 4 w pięknej scenerii

Mast M4


Dużą popularnością wśród rodziców cieszy się wytrzymały model Mast M4, który zwraca na siebie uwagę smukłym designem. Jego niewątpliwą zaletą są duże, pompowane koła, które sprawdzą się na każdej powierzchni. Okienka w budce ułatwiają cyrkulację powietrza. W tym wózku można przewozić dzieci od 6. miesiąca życia.
Ten model dostępny jest na stronie: (tutaj)

 

Leclerc Influancer


To nowoczesna spacerówka o wygodnym mechanizmie składania za pomocą jednego przycisku. Rodzice doceniają jego stylowy wygląd oraz płynną jazdę w każdym terenie. Budka z filtrem UV i panelem wentylacyjnym ochroni malucha przed słońcem, wiatrem i deszczem.

Spacer w wózku Leclerc Influenser w piękną pogodę

Cybex Melio


Wózek, który możesz rozbudować do wersji 2w1 lub 3w1. Jest lekki i niezwykle zgrabny, a jednocześnie wygodny. Posiada przekładane siedzisko i regulowany podnóżek, dzięki czemu dopasujesz go do preferencji młodszego, jak i starszego malca. Oddychające oparcie i przewiewna budka zapewniają komfort podróży.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: (tutaj)

 

Silver Cross Click


Ultralekki Silver Cross Click to idealny model do podróży, zwłaszcza samolotowych. Docenisz jego właściwości jezdne, a gdy zajdzie potrzeba, złożysz jednym ruchem. Impregnowany materiał ochroni dziecko przed słońcem i deszczem. Szerokie, otwierane okienko w budce ułatwi obserwację malucha.

 

Baby Zen Yoyo+


To kolejna, niezwykle lekka i praktyczna spacerówka, którą możesz nosić na ramieniu i zabrać w podróż samolotem. Baby Zen Yoyo+ zapewnia płynną jazdę po różnych nawierzchniach, jest również bardzo wytrzymały. Miękkie, wygodne siedzisko uprzyjemni maluchowi jazdę. Model ten wyróżnia się oryginalnym designem.

 

Cybex Balios S Lux


Jeśli szukasz wózka, który nie będzie sprawiał problemów podczas długich spacerów w terenie, wybierz Cybex Balios S Lux. Dodatkowe atuty tego modelu to duża budka chroniąca przed deszczem, wiatrem i słońcem, przekładane siedzisko i wygodny system rozkładania jedną ręką.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

Wózek Balios S z dodatkową gondolą i fotelikiem

Baby Jogger City Elite 2


W trudnym terenie sprawdzi się także bardzo zwrotny Baby Jogger City Elite 2. Wózek ten złożysz jednym pociągnięciem. Dzięki możliwości montażu gondoli, dziecko może z niego korzystać od dnia narodzin do ukończenia 4. roku życia. Obszerna, wentylowana budka zapewni mu komfort podróży.
Ten model wózka dostępny jest na stronie: ( tutaj )

Mama na spacerze z dzieckiem w wózku Baby Jogger City Elit 2


Elodie Mondo


Elegancki model Elodie Mondo wyróżnia się jakością wykonania, designem oraz kompaktowością. Jest bardzo lekki i składa się jednym ruchem, dlatego idealnie sprawdzi się w podróży, również komunikacją miejską. To wytrzymały model, który posłuży Twojemu maluchowi od 6. miesiąca do 4. roku życia.

Spacer z wózkiem Elodie Mondo

 

 

0

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.