Niezawodne produkty, czyli niezbędne akcesoria dziecięce

 

W tym artykule podpowiemy co przydaje się w domu aby zapewnić sobie i dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Są to oczywiście wybrane produktu o które najczęściej pytają w naszych sklepach młodzi rodzice. Zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem, który podobnie jak artykuł o "wyprawce" będzie przewodnikiem po podstawowych akcesoriach i kosmetykach przeznaczonych do opieki nad małym dzieckiem.

 

oliwka

 

1. Oliwki i pudry Kosmetyki dla niemowląt – w co wyposażyć kosmetyczkę maluszka?

 

Wraz z kompletowaniem wyprawki dla maluszka, my, rodzice, zdajemy sobie sprawę, jak wiele potrzebnych jest rzeczy, by móc zyskać pełną całość. Na pewno jednym z elementów wyprawki są kosmetyki, które służą do codziennej pielęgnacji skóry dziecka, zarówno jeśli chodzi o twarz, jak również i całe ciało.

 

 

W asortymencie naszych produktów, mamy między innymi:

• oliwki dla niemowląt

Dostępne w naszej ofercie oliwki dla niemowląt są produktami skierowanymi właśnie do tych najmłodszych maluchów, już od pierwszych dni życia. Ich skład został tak opracowany, by mogły one w pełni nadawać się do pielęgnacji skóry niemowląt. Oliwka w zależności od rodzaju ma za zadanie natłuścić skórę podczas kąpieli w przypadku oliwek używanych bezpośrednio do wody lub natłuścić po kąpieli. Oliwka może także służyć do usuwania ciemieniuchy, do mycia ciała bez użycia wody, jak również do wykonania dziecku masażu.

• pudry dla niemowląt

Stosowanie pudru dla niemowląt jest niezwykle istotne, szczególnie w miejscach, które są narażone na odparzenia. Rodzice stosują je więc pod pachami, w pachwinach, jak również na pupie dziecka, szczególnie w sytuacjach, gdy takie odparzenia zaczynają się pojawiać. Puder idealnie zasusza skórę, ale wtedy, gdy jest odpowiednio dobrany, dlatego też stawiając na produkty z wachlarza dostępnych pudrów w naszych sklepach, każdy taką właśnie gwarancję otrzyma. W kosmetyczce dziecka powinna znaleźć się zarówno oliwka, która doskonale natłuszcza, jak również puder, który może okazać się niezwykle przydatny, chroniąc przed odparzeniami, a w przypadku problemów skórnych z zasuszeniem skórnych zmian powstałych już w wyniku samego odparzenia.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jeśli kupujemy kosmetyki dla dzieci od pierwszych dni życia, w tym właśnie tak niezbędne w kosmetyczce każdego dziecka pudry i oliwki, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, czy posiadają one niezbędne normy i atesty, które sprawiają, że zostały odpowiednio przebadane, tak aby zagwarantować dziecku stosowną ochronę, a nie problemy skórne, które są dla niemowląt bardzo bolesne. Co ważne, czytajmy skład preparatów. Im mniej składników, tym lepsza jakość kosmetyku. Nie wybierajmy oliwek i pudrów z żadnymi substancjami zapachowymi, bo one znacząco podrażniają skórę dziecka. Mamy nadzieję, że asortyment produktów dostępny w naszych sklepach pozwoli na uzyskanie takich kosmetyków, które dla skóry malucha okażą się najlepszym zakupem. Stawiamy na sprawdzone i znane marki oraz na kosmetyki, które na rynku cieszą się bardzo dobrymi opiniami rodziców oraz najwyższymi ocenami.

 

szampon

 

2. Szampony, żele i mydła dla dzieci

 

Odpowiednie kosmetyki dla niemowląt – co wybrać? Wraz z pojawieniem się dziecka na świecie, my, rodzice, dokładamy wszelkich starań, by zapewnić mu odpowiednie warunki w każdym aspekcie jego życia. Jednym z kluczowych elementów jest oczywiście pielęgnacja. Dobór stosownych kosmetyków ma bardzo duże znaczenie, dlatego też należy tej kwestii poświęcić nieco więcej uwagi. Skóra niemowlęcia jest bardzo delikatna i niezwykle wrażliwa na wszelkie substancje. Kupując kosmetyki dla niemowląt, należy zwrócić uwagę na skład poszczególnych kosmetyków, tak, aby zapewnić naszym dzieciom to, co dla ich pielęgnacji najlepsze. Kupując wyprawkę dla maluszka, nie możemy zapomnieć oczywiście o wanience do kąpieli, ale również i o stosownych kosmetykach, dzięki którym będziemy mogli dbać o ciało naszego maleństwa. Spośród naszych produktów polecamy między innymi:

• szampony dla niemowląt

Bez względu na to, czy na głowie naszego dziecka są długie włosy, jest meszek, czy nie ma ich wcale, szampon jest niezbędnym elementem w codziennej pielęgnacji skóry głowy, jak również i samych włosów. W większości dostępnych produktów jest on dostępny w opcji 2 w 1, a więc kupując jeden kosmetyk, dostajemy jednocześnie i szampon, i żel do kąpania, którym możemy umyć całe ciało naszego maleństwa. W ofercie produktów sklepów Mama i Ja znalazła się duża liczba wartych uwagi propozycji, znanych i cenionych na rynku marek.

• żele dla niemowląt

Oferowane przez nasze sklepy żele dla niemowląt to doskonałej jakości kosmetyki, które służą do pielęgnacji maluchów już od pierwszych dni życia. W swoim składzie posiadają one takie substancje, które zarówno myją ciało dziecka, nawilżają je, a w wielu przypadkach gwarantują specjalną warstwę ochronną, tak cenną w pierwszych miesiącach życia dziecka, gdy skóra jest bardzo delikatna i wrażliwa na każdą niemal substancję.

• mydła dla niemowląt

W tej grupie produktów uwzględnione zostały sprawdzone i godne uwagi mydła dla niemowląt, które zostały tak opracowane, żeby nie wysuszać skóry dziecka, ale w odpowiedni sposób ją pielęgnować i o nią dbać. Jesteśmy przekonani o tym, że ten kosmetyk to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich dzieci, które nie mają problemów skórnych, a które potrzebują dobrej jakości kosmetyków do codziennego użytku.

Dlaczego tak ważny jest dobór odpowiednich kosmetyków dla niemowląt?

Dziecko przychodząc na świat, jest wrażliwe na wszystko, co jest dla niego nowe. Dlatego tak ważne jest zadbanie o to, by miało ono kontakt tylko z substancjami, które nie uczulają i które są odpowiednie do prawidłowej pielęgnacji jego delikatnej skóry. Bez wątpienia oferowane przez nasze sklepy szampony dla niemowląt, doskonałej jakości żele, jak również i mydła to bezpieczne i sprawdzone kosmetyki, które każdy z rodziców może wybrać dla swojego dziecka.

 

płyn

 

3. Płyny do kąpieli dla dzieci.

 

Płyny do kąpieli niemowląt, czyli w czym myć maluszka Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków, które służą do mycia i pielęgnacji skóry niemowlaka. Jedni rodzice wybierają emolienty, inni stawiają na mydła, żele czy też płyny do kąpieli niemowląt. Ze względu na duży asortyment produktów dla większości z nas nie lada wyzwaniem jest postawić na to, co będzie najlepsze dla naszego maluszka.

Główną z zasad, jaką należy się kierować przy wyborze, jest to, czy dany płyn posiada atest lub pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny, Instytutu Matki i Dziecka lub Centrum Zdrowia Dziecka, bądź też takich towarzystw naukowych, jak Polskie Towarzystwo Pediatryczne albo Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Drugim elementem zaś jest to, by miały one jak najkrótszy skład. Im mniej substancji w płynie, tym lepiej dla skóry naszego dziecka, a więc większa pewność, że przez delikatną i wrażliwą skórę niemowlaka będzie on tolerowany. Każdy z kosmetyków posiada inną konsystencję i inne substancje w składzie, co w dużej mierze przekłada się zarówno na wygodę, komfort mycia, jak również stosowną ochronę skóry dziecka. Warto wybrać płyny do kąpieli niemowląt, które znajdują się w specjalnych pojemnikach z pompką, co znacząco ułatwia ich używanie.

W ofercie produktów sklepów Mama i Ja znalazły się godne uwagi kosmetyki dla niemowląt już od pierwszych dni życia dziecka. Mamy nadzieję, że nasza oferta ułatwi dobranie takich produktów, które okażą się idealne podczas kąpieli maluszka. Im bardziej trafiony produkt, tym większe z niego zadowolenie, zarówno dla nas, rodziców, jak również – jeśli nie przede wszystkim – dla naszych dzieci.

Płyny do kąpieli 2 w 1

Najbardziej popularnymi wśród dostępnych produktów są płyny do kąpieli dla niemowląt, które służą zarówno do mycia ciała, jak również i włosów maluszków. Nie trzeba więc kupować osobno żelu do kąpieli i szamponu do włosów, gdyż otrzymujemy jeden kosmetyk, który spełnia oba te zadania doskonale. Jest to opcja ekonomiczna, pozwalająca nam zaoszczędzić pieniądze, ale i uzyskać pełen komfort użytkowania takiego właśnie kosmetyku. Jeśli kupujemy osobno szampon, nie powinniśmy myć nim ciała dziecka, i podobnie, jeśli kupujemy jedynie żel, nie będzie on sprawdzał się przy myciu włosów. Opcja 2 w 1 jest jak najbardziej skuteczna i bez wątpienia na takie produkty warto właśnie stawiać. Mamy nadzieję, że w naszych sklepach każdy z Was znajdzie takie kosmetyki, które wybierze do codziennej pielęgnacji skóry i włosów niemowlęcia. Wszystkie z naszych produktów zostały przebadane, posiadają odpowiednie normy i atesty i skierowane są do dzieci już od pierwszych dni życia. Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o swoje dziecko, a do tego zatroszczyć się o nie z najwyższą uwagą i dokładnością, to na pewno płyny do kąpieli niemowląt są jednym z zakupów, o jakich nie można zapomnieć.

 

gryzak

 

4.Smoczki i gryzaki dla niemowląt

 

Smoczki i gryzaki dla dzieci jako ukojenie bólu podczas ząbkowania! Już samo pojęcie “ząbkowania” wprowadza rodziców w strach i poczucie, że dziecku grozi ból i dyskomfort. Nic dziwnego, gdyż u większości maluchów ząbkowanie nie przebiega w sposób łagodny i jest ogromnym wycieńczeniem fizycznym i psychicznym także dla rodziców.

Warto wyposażyć swojego malucha przed rozpoczęciem ząbkowania w odpowiedni gryzak i smoczek, który w sytuacji awaryjnej będzie świetną pomocą. Pozwolą one przetrwać dziecku stan zapalny, czyli ząbkowanie w łagodniejszy sposób. Sklepy z artykułami dziecięcymi Mama i Ja w odpowiedzi na potrzeby rodziców, jak i dzieci, do swojej oferty wprowadza bezpieczne produkty - są nimi właśnie gryzaki. Z nami wyposażysz się także w wymienne siatki do gryzaków, z którymi niemowlę zyska ukojenie. Nie musisz podawać dziecku leków przeciwbólowych - ulgę możesz przynieść gryzak wypełniony lodem. Sprawdź naszą ofertę i zapewnij komfort maluchowi!

Jaki gryzak wybrać?

Idealny gryzak powinien być bezpieczny dla dziecka. Tuż przed zakupem należy się upewnić, czy nie posiada ostrych krawędzi ani elementów, które mogą sprawić dziecku ból. Kolejnym aspektem jest sprawdzenie, czy gryzak jest zaprojektowany zgodnie z zasadami higieny, czyli nie posiada części, których czyszczenie będzie problematyczne. Gryzak to produkt, który przemierza trasę z rączki dziecka do buzi, dlatego zbędne zakamarki w tym przypadku są niepotrzebne. Gryzak powinien być odpowiedni w dotyku, czyli ani za twardy, ani za miękki - tak aby sprawiać dziecku ukojenie, a nie ból poprzez przypadkowe uderzenie. Oferta sklepów Mama i Ja została zaprojektowana w zgodzie z bezpieczeństwem i komfortem malucha, dlatego wszystkie akcesoria i produkty są przebadane pod kątem szkodliwych substancji. W naszej ofercie dostępne są również wymienne gryzaki i siateczki - ich producentem jest firma B.Box. Już dziś poznaj naszą ofertę i wybierz model smoczka lub gryzaka dla swojego malucha! Gryzak jako pierwszy element rozwoju u niemowlaka Gryzak, obok obecności mamy jest niezastąpionym i ważnym elementem. To on w pierwszych miesiącach życia przynosi uśmiech na twarzy, jak i zmniejsza ból podczas ząbkowania. Ponadto gryzak nie jest zwykłą zabawką - gdy widzimy, że rączki niemowlaka lądują w buzi to znak, że potrzebuje właśnie jego. Jest to produkt, który zapewnia dziecku trenowanie paluszków, jak i zwinność - dziecko pracuje nad nią, ucząc się zarazem precyzji. Kolejną ogromną zaletą gryzaka, jest ochrona przed nawykiem w postaci ssania palców i kciuka. Niemowlę w bardzo szybki sposób nauczy się ssania własnych paluszków, a etap odzwyczajenia jest bardzo długi i pracochłonny.

Gryzak świetnie się też sprawdzi w momencie, gdy maluch się niecierpliwi lub jest w trakcie podróży. To rewelacyjny produkt, który zapewni radość dziecku, jak i rodzicom!

 

smoczek do butelek

 

5. Smoczki do butelek

 

Czym kierować się przy zakupie smoczków do butelek? Głównym zadaniem smoczka do butelki jest regulacja tempa wypływania mleka z butelki. Przy wyborze smoczka należy kierować się kluczową sprawą, jaką jest wykonanie, a następnie kształt oraz rozmiar dziurki. Rynek oferuje ogromny wybór smoczków, co utrudnia nam wybór tego jedynego i odpowiedniego dla niemowlaka. W naszej ofercie dostępne są smoczki do butelek firmy Medela z serii Calma.

Smoczek został opracowany na podstawie badań z University of Western Australia, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję iż jest to bezpieczny smoczek dla niemowlaka. Smoczek Calma pozwala dziecku połykać, ssać i oddychać, gdyż posiada system napowietrzania. Ogromną zaletą smoczka jest fakt, że jest uniwersalny i może być stosowany przez cały okres karmienia. Sprawdź naszą ofertę i zapewnij dziecku właściwy smoczek!

Zawsze do pomocy  czyli szybka dostawa i profesjonalne wsparcie.

Sklep z artykułami i zabawkami dla dzieci Mama i Ja to świetna alternatywa dla rodziców, którzy cenią sobie jakość produktów i dbają o bezpieczeństwo dziecka. Sklep Mama i Ja działa zarówno w strefie stacjonarnej, jak i internetowej. W ofercie sklepu dostępne są nie tylko zabawki, ale również produkty do karmienia i akcesoria niezbędne do pielęgnacji dziecka. Wspieramy rozwój dzieci, dlatego poszerzamy swój sklep o nowe produkty, które dadzą radość rodzicom i maluchom. Nasi pracownicy chętnie wspierają młodych rodziców pomagając skompletować wyprawkę i udzielając niezbędnych informacji. Zabawki dla dzieci są przeznaczone zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Ponadto wszystkie oferowane produkty są zgodne z najważniejszymi kryteriami Unii Europejskiej. Dostawa u nas odbywa się w ekspresowym tempie - ponadto otrzymujesz 14 dni na zwrot. Już dziś podaruj swojemu maluchowi radość i skompletuj z nami pełną wyprawkę!

Sterylizacja smoczka do butelki - zadbaj o zdrowie dziecka z Mama i Ja!

Kiedy w domu pojawi się pierwsze dziecko kobiecie towarzyszy stres i niepokój. Dlaczego? Głównym powodem jest brak wiedzy i lęk o zdrowie niemowlaka. Nie pozwól, aby uczucie lęku wkradło się do Twojego domu - nerwy źle oddziałują na dziecko. Dobrym przykładem jest postępowanie ze smoczkiem do butelki, gdzie większość kobiet popełnia podstawowy błąd. Sterylizację we wrzątku należy przeprowadzać w początkowym etapie życia dziecka nie tylko dla smoczków, ale również nakrętek i produktów, z którymi ma kontakt maluszek. Do procesu sterylizacji nie potrzebne są dodatkowe aparaty - wystarczy gorąca woda i systematyczność.

Wszystkie niezbędne produkty takie jak butelki, czy smoczki do nich znajdziesz w naszych sklepach Mama i Ja! Oferowane smoczki posiadają atesty bezpieczeństwa i są pozbawione sztucznych składników. Ponadto w sklepie internetowym dostępni są nasi konsultanci, z którymi wszystkie problemy lub wątpliwości możesz rozwiązać w ciągu kilku chwil. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

 

sliniak i sztucce

 

6. Śliniaki, talerzyki i sztućce dla niemowląt

 

Każdy rodzic zapewne oczekuje chwili, kiedy karmienie piersią lub mleko modyfikowane z butelki przestaną być tym jedynym posiłkiem, jakie maluch przyjmuje. Zmiana sposobu karmienia dziecka to kolejny etap jego rozwoju, podczas którego rozpoczynamy zaznajomienie go z różnego rodzaju smakami i nowymi zapachami. To prawdziwa podróż kulinarna, podczas której dziecko poznaje, co mu smakuje.

Niezbędne są oczywiście odpowiednie akcesoria do karmienia, które proponujemy również rodzicom odwiedzającym sklepy Mama i Ja.

W wachlarzu naszych produktów znalazły się różnorodne propozycje, ciekawe zestawy i warte uwagi dodatki, z którymi karmienie dziecka stanowić będzie prawdziwą przyjemność. Różnorodność ciekawych produktów dla niemowląt Co możemy zaoferować dzieciom oraz ich rodzicom, aby pierwsze posiłki kojarzyły im się miło i przyjemnie? Zarówno pojedyncze akcesoria, jak również i gotowe zestawy, dopasowane do małych, dziecięcych rączek. Wśród wartych wyboru rozwiązań znalazły się między innymi:

 

• kompletny zestaw obiadowy Dinnerware firmy BabyBjorn składający się z ośmiu elementów

• zestaw do karmienia Little Dutch Mio z serii Sailors Bay i Flowers & Butterflies

• zestaw obiadowy Done by Deer Kiddish w różnych kolorach

• talerzyki, miseczki, kubeczki i sztućce firmy Mushi

• B.Box - podróżny śliniak w saszetce z łyżeczka, który można zabrać ze sobą w podróż i w dowolnej     chwili dziecko nakarmić.

 

Talerzyki i sztućce dla niemowląt oraz niezbędne akcesoria do karmienia.

Jeśli nasze dziecko ma już kilka miesięcy, warto przyjrzeć się bliżej dedykowanym akcesoriom do karmienia. Talerzyki dla niemowląt umożliwiają ułożenie na nich odpowiednio jedzenia, bez względu na to, czy decydujemy się karmić metodą BLW, czy też w klasyczny sposób. Sztućce dla niemowląt zostały z kolei tak zaprojektowane, by dziecko zaczęło już od najmłodszych lat się nimi posługiwać, nie wyrządzając sobie krzywdy.

Kubek niekapek to idealna alternatywa dla butelki i pierwsze z akcesoriów, które dziecko nauczy się trzymać w rączkach, jak i samodzielnie pić. Śliniaki pozwalają skutecznie ochronić ubranie malucha przed poplamieniem, są też łatwe w utrzymaniu w czystości. Jesteśmy przekonani, iż wybór produktów firmy B.Box w podróż, jak również innych marek dostępnych w naszych sklepach na pierwsze naczynia dla niemowląt będzie dobrą decyzją, dzięki której Wasze dziecko rozpocznie swoją przygodę w świat nowych smaków.

 

blokada

 

7. Blokady do szuflad dla dzieci Blokady do szuflad dla dzieci – czy warto je       kupować?

 

Kiedy pojawia się na świecie dziecko, początkowo nie zauważamy znaczących różnic w codziennym funkcjonowaniu, oprócz tego, że mamy zdecydowanie więcej obowiązków i zadań, a dużo mniej snu. Kiedy jednak maluch rośnie, zaczyna raczkować, a potem stawiać pierwsze kroki, czujność nas, rodziców, musi się zwiększyć. Dziecko jest ciekawe świata, wszystko je interesuje, wszędzie chce zajrzeć, wszystko obejrzeć. To sprawia, że większość czasu chodzimy za dzieckiem, wypowiadamy magiczne słowa “nie wolno” i czekamy na moment, kiedy z tego zainteresowania wszystkim dookoła wyrośnie. Nasz sklep, chcąc pomóc rodzicom na tym etapie rozwoju ich dziecka, oferuje między innymi blokady do szuflad, które okazują się być niezwykle przydatne w każdym niemal miejscu, od kuchni, przez łazienkę, po pokój dziecka.

Po co je montować?

Po pierwsze po to, by uchronić się przed ciągłym bałaganem, bo jak doskonale każdy z nas wie, dziecko uwielbia wyrzucać z szuflad wszystko, co tylko ma pod ręką. To sprawia, że my, rodzice, mający naprawdę wciąż za mało czasu, dostajemy kolejne do wykonania zadanie.

Blokady do szuflad to także bardzo dobre rozwiązanie, aby uchronić dziecko przed przytrzaśnięciem sobie paluszków, co zdarza się bardzo często. Mając taką blokadę, dziecko szuflady nie otworzy, a tym samym jego palcom nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Jeśli mamy szuflady, które są w zasięgu rąk dziecka i do których może on zajrzeć, choć wcale nie powinien, w takie blokady do szuflad, jakie dostępne są w naszej ofercie, warto zainwestować.

Blokady do szuflad dla dzieci – praktyczne rozwiązanie w każdym domu

Wszędzie tam, gdzie znajdują się małe dzieci, różnorodne gadżety w domu nikogo chyba nie dziwią. Jeśli mamy w domu małą osóbkę ciekawą świata, warto tak przystosować przestrzeń, by była ona przede wszystkim bezpieczna dla naszego dziecka. Aspekt wizualny odgrywa tutaj zdecydowanie mniejszą rolę, bowiem należy skupić się na dobru dziecka. Im bardziej o to zadbamy, tym większe bezpieczeństwo zapewnimy dziecku, a sobie ograniczymy ilość dodatkowej pracy.

Blokady do szuflad dla dzieci to rozwiązanie, które możemy polecić z czystą przyjemnością. Są one bardzo łatwe w zamontowaniu, nie psują wyglądu mebli, a nade wszystko spełniają swoje zadania, będąc trwałymi produktami do zastosowania przez naprawdę długi czas. Wierzymy głęboko w to, że zakup takich blokad, okaże się najlepszym wyborem, dzięki któremu Wasz maluch będzie odpowiednio chroniony przed zagrożeniami w Waszej przestrzeni, a Wy będziecie spokojni, że nic złego mu nie grozi. Zachęcamy do przejrzenia oferty i wyboru dodatków, które warto mieć na wyposażeniu w domu młodych rodziców.

 

blokada do drzwi

 

8. Blokady do drzwi.

 

Wraz z wejściem dziecka na bardziej aktywny poziom, my, rodzice, musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić maluchom odpowiednie bezpieczeństwo. Jednym z problemów, z jakimi zmaga się większość rodziców, jest przytrzaśnięcie paluszków drzwiami lub też upadki ze schodów.

Ciągłe pilnowanie dziecka jest wręcz niemożliwe, niestety dzieci w najmniej odpowiednim momencie robią sobie krzywdę. Nasz sklep, spełniając oczekiwania zatroskanych rodziców, stworzył ofertę obejmującą różnorodne zabezpieczenia dla dzieci. Dzięki nim problem znika, a bezpieczna, odpowiednia dla maluchów przestrzeń będzie możliwa do stworzenia.

Wśród zabezpieczeń dostępnych na rynku znajdziemy między innymi:

• blokady w formie furtek, które montowane są w progach lub też na klatkach schodowych

• blokady na górę drzwi, które uniemożliwiają całkowite ich zamknięcie

• blokady na dół drzwi, które zabezpieczają przed ich zamykaniem i otwieraniem

• blokady na drzwi balkonowe, chroniące przed otwieraniem ich

• blokady na szafki i lodówki.

Mamy nadzieję, iż nasz asortyment pozwoli wszystkim rodzicom na wybór takiego modelu, dzięki któremu wszystko to, co niebezpieczne dla maluszka, nie będzie już stanowić zagrożenia.

Zabezpieczenia dla dzieci – bezpieczna przestrzeń

Raczkujący niemowlak lub dziecko stawiające pierwsze kroki musi mieć wokół siebie taką przestrzeń, w której przede wszystkim będzie bezpieczny. Wiadomo, iż my, rodzice, dokładamy wszelkich starań, aby zajmować się dzieckiem najlepiej, jak tylko to możliwe. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie być przy maluszku, często wystarczy zaledwie chwila, by stracić go z oczu, wtedy właśnie dziecko zazwyczaj wyrządza sobie krzywdę. Zabezpieczenia dla dzieci to najlepsze z akcesoriów i dodatków, w jakie tylko mogą zainwestować rodzice, jeśli chcą, by dom czy mieszkanie było miejscem przyjaznym dziecku i odpowiednim dla jego rozwoju. Jeśli w stosowny sposób zablokujemy wszelkie drzwi i szafki, wówczas mamy pewność, że problem przytrzaśniętych paluszków na pewno nie grozi. Gdzie można zastosować blokady na drzwi dla dzieci? Oferowane przez nasze sklepy blokady na drzwi to sprawdzone rozwiązania, które mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie tylko znajdują się dzieci. Są oczywiście idealnymi akcesoriami, które powinny znaleźć się w każdej przestrzeni domowej, w której znajduje się raczkujący lub stawiający pierwsze kroki maluch. Co więcej, takie blokady to także bardzo dobre propozycje do zastosowania między innymi w żłobkach i przedszkolach. Dzięki nim z pewnością żadnemu dziecku nie przydarzy się przykry wypadek.

 

blokada do gniazd

 

9. Zabezpieczenia gniazd

 

Zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci
Porażenie prądem może zagrażać zdrowiu, a nawet i życiu każdego człowieka. W przypadku dzieci, które są ciekawe wszystkiego, co je otacza, ochrona przed kontaktem z prądem powinna być zachowana w sposób szczególny. Co dzieci uwielbiają robić? Wkładać paluszki do kontaktów. Tak robiły dzieci 30 lat temu, tak robią dzieci dziś i tak z pewnością będą robiły za 10 lat.
Ciekawość dzieci w tym temacie jest ogromna, a zadaniem rodziców jest dołożyć wszelkich starań, by w odpowiedni sposób uchronić je przed możliwą tragedią. Zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci to najlepszy sposób na to, by móc siedzieć spokojnie, nawet jeśli dziecko znajduje się w pobliżu gniazdka.

Jakie zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci wybrać?

Na rynku dostępne są gniazdka, które zostały w taki sposób skonstruowane, aby ograniczyć niebezpieczeństwo wynikające z ciekawości dziecka tym elementem. Niestety nie każdy z rodziców takie gniazdka ma i nie każdy ma pewność, że jego dziecko i z taką przeszkodą sobie nie poradzi. Zastosowanie blokad zewnętrznych stanowi więc najlepszą barierę ochronną przed niebezpieczeństwem wynikającym z kontaktu malucha z gniazdkiem.
W naszej ofercie produktów znalazły się różnorodne zaślepki do gniazdek, które stanowią popularne zabezpieczenie gniazd elektrycznych. Wierzymy, że wybór dowolnego modelu z naszego wachlarza produktów, pozwoli rodzicom czuć się spokojnie i pewnie, że Wasze dziecko znajduje się w przestrzeni, która jest dla niego całkowicie bezpieczna.

Gdzie zamontować zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci?

Zastosowanie takich zaślepek jest bardzo szerokie, jeśli chodzi o miejsca jego montażu. Oczywiście powinny one stanowić obowiązkowy zakup dla wszystkich młodych rodziców, pragnących we własnym domu lub mieszkaniu stworzyć przestrzeń, w której dziecko bez względu na okoliczności będzie czuło się bezpiecznie. Bez wątpienia zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci powinny także być zakupem dla wszelkich żłobków i przedszkoli. Jak wiemy, podczas opieki nad większą liczbą dzieci nie zawsze jesteśmy w stanie zareagować na wszystko, co wokół się dzieje. Im lepiej więc jest dane miejsce przystosowane do obecności dzieci, tym większa gwarancja, że maluch będzie w takim miejscu bezpieczny.

W przypadku żłobków i przedszkoli, obecność zabezpieczeń gniazd to rzecz priorytetowa. I oczywiście w każdym pomieszczeniu, gdzie dzieci są częstymi gośćmi, również nie powinno się o takich zaślepkach do kontaktu zapomnieć. Może więc to być gabinet pediatryczny, gabinet logopedyczny, fizjoterapeutyczny i każdy inny, w którym przebywają małe dzieci.

Zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci

Porażenie prądem może zagrażać zdrowiu, a nawet i życiu każdego człowieka. W przypadku dzieci, które są ciekawe wszystkiego, co je otacza, ochrona przed kontaktem z prądem powinna być zachowana w sposób szczególny. Co dzieci uwielbiają robić? Wkładać paluszki do kontaktów. Tak robiły dzieci 30 lat temu, tak robią dzieci dziś i tak z pewnością będą robiły za 10 lat.
Ciekawość dzieci w tym temacie jest ogromna, a zadaniem rodziców jest dołożyć wszelkich starań, by w odpowiedni sposób uchronić je przed możliwą tragedią. Zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci to najlepszy sposób na to, by móc siedzieć spokojnie, nawet jeśli dziecko znajduje się w pobliżu gniazdka.

Jakie zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci wybrać?

Na rynku dostępne są gniazdka, które zostały w taki sposób skonstruowane, aby ograniczyć niebezpieczeństwo wynikające z ciekawości dziecka tym elementem. Niestety nie każdy z rodziców takie gniazdka ma i nie każdy ma pewność, że jego dziecko i z taką przeszkodą sobie nie poradzi. Zastosowanie blokad zewnętrznych stanowi więc najlepszą barierę ochronną przed niebezpieczeństwem wynikającym z kontaktu malucha z gniazdkiem.
W naszej ofercie produktów znalazły się różnorodne zaślepki do gniazdek, które stanowią popularne zabezpieczenie gniazd elektrycznych. Wierzymy, że wybór dowolnego modelu z naszego wachlarza produktów, pozwoli rodzicom czuć się spokojnie i pewnie, że Wasze dziecko znajduje się w przestrzeni, która jest dla niego całkowicie bezpieczna.

Gdzie zamontować zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci?

Zastosowanie takich zaślepek jest bardzo szerokie, jeśli chodzi o miejsca jego montażu. Oczywiście powinny one stanowić obowiązkowy zakup dla wszystkich młodych rodziców, pragnących we własnym domu lub mieszkaniu stworzyć przestrzeń, w której dziecko bez względu na okoliczności będzie czuło się bezpiecznie. Bez wątpienia zabezpieczenia gniazd elektrycznych dla dzieci powinny także być zakupem dla wszelkich żłobków i przedszkoli. Jak wiemy, podczas opieki nad większą liczbą dzieci nie zawsze jesteśmy w stanie zareagować na wszystko, co wokół się dzieje. Im lepiej więc jest dane miejsce przystosowane do obecności dzieci, tym większa gwarancja, że maluch będzie w takim miejscu bezpieczny.

W przypadku żłobków i przedszkoli, obecność zabezpieczeń gniazd to rzecz priorytetowa. I oczywiście w każdym pomieszczeniu, gdzie dzieci są częstymi gośćmi, również nie powinno się o takich zaślepkach do kontaktu zapomnieć. Może więc to być gabinet pediatryczny, gabinet logopedyczny, fizjoterapeutyczny i każdy inny, w którym przebywają małe dzieci.

 

włącznik

 

0

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.