BabyBjorn Leżaczek Bliss

SKU:
23175
Kod EAN:
BOSS:
Już od 839,00 zł

Ergonomiczny kształt zaprojektowany wspólnie z pediatrami...

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

BabyBjorn Leżaczek Bliss

Leżaczek Babybjorn to przytulne miejsce do zabawy i wypoczynku dla dziecka od chwili narodzin do około 2 roku życia. Młodsze dzieci mogą być kołysane przez Rodziców ręką lub stopą, starsze poprzez naturalne i spontaniczne ruchy same powodują poruszanie się leżaczka. Maluch bujając się rozwija umiejętności motoryczne i zmysł równowagi w najbardziej naturalny dla siebie sposób.

Leżaczek i fotelik w jednym

Dwustronne poszycie leżaczka Bliss umożliwia używanie go zarówno jako leżaczka, jak i fotelika. Od momentu urodzenia przez cały okres niemowlęcy aż do chwili, kiedy maluszek nauczy się stabilnie siedzieć Bliss pełni rolę leżaczka. W przypadku starszych dzieci, które potrafią chodzić w łatwy sposób możemy zdjąć i odwrócić materiał z oparcia oraz zmienić pozycje jego nachylenia tworząc komfortowy fotelik.

Babybjorn leżaczek Bliss dla niemowląt

Bezpieczny i wygodny dla dziecka

Leżaczek Bliss gwarantuje prawidłowe podparcie pleców i główki naszej pociechy dzięki specjalnie skrojonemu materiałowemu siedzisku, które dopasowuje się do ciała dziecka, odpowiednio rozkładając jego masę. Ma to ogromne znaczenie we wczesnym okresie rozwoju dziecka, kiedy ma ono jeszcze słabo rozwinięte mięśnie.

Leżaczek został stworzony przez firmę Babybjorn w ścisłej współpracy z pediatrami, położnymi i psychologami, aby był nie tylko wygodny dla maluszków i ich Rodziców, ale przede wszystkim w pełni bezpieczny.

Wszystkie materiały, z których wyprodukowane leżaczki Babybjorn są delikatne dla skóry dziecka, bezpieczne i atestowane. Spełniają surowe normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1 dla produktów dziecięcych, gwarantujące brak niezdrowych substancji i alergenów. Materiały są odpowiednie dla niemowląt, nie wywołują podrażnień i alergii.

BabyBjorn Leżaczek Bliss w mamaija

Pokrycie leżaczka można prać w pralce automatycznej, w ciepłej wodzie (około 40°C), w delikatnych, ekologicznych środkach piorących.

Leżaczek wyposażony został w trzy stopnie nachylenia oparcia, regulowane w bardzo prosty i bezgłośny sposób. Dzięki temu bez problemu zmienimy ustawienie z bardziej pionowego, idealnego do zabawy, na prawie poziome, które doskonale sprawdzi się podczas wypoczynku malucha. Mechanizm służący do regulacji poziomu nachylenia posiada specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem.

Bliss składa się do niewielkich rozmiarów dzięki nowemu systemowi "Złóż i nieś", więc można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy.

Dane techniczne leżaczka Bliss :

  • Waga : 2,1 kg
  • Wymiary po rozłożeniu : 39 x 79 x 56 cm
  • Wymiary po złożeniu : 39 x 89 x 11 cm
  • Przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 2 roku życia (od 3,5 do 13 kg)
  • Pozycje leżaczka : waga dziecka dla najwyższej pozycji: 9 kg, waga dziecka dla średniej pozycji: 9 kg, waga dziecka dla najniższej pozycji: 7 kg
  • Pozycje fotelika : waga dziecka dla najwyższej pozycji: 13 kg, waga dziecka dla średniej pozycji: 10 kg, waga dziecka dla najniższej pozycji: 7 kg
  • Materiał główny : 100% Bawełna
  • Spełnia standardy normy europejskiej EN 12790:2009
  • W celu zdjęcia pokrycia z ramy należy odczepić dwie gumki od podstawy leżaczka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
BabyBjorn Leżaczek Bliss

Twoja ocena*