Dostępny
SKU
548774
Kod EAN
7350057582732

Axkid, Baza Modukid do fotelików Infant i Modukid Seat

999,00 zł

Za pomocą jednego ruchu możesz zapiąć lub wypiąć fotelik z bazy.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Axkid, Baza Modukid do fotelików Infant i Modukid Seat

Baza Axkid Modukid jest częścią zestawu modularnego składającego się z bazy oraz dwóch fotelików: Axkid Modukid Infant dla noworodków oraz Axkid Modukid dla starszych dzieci do około 4 lat. Axkid Modukid to idealne rozwiązanie dla mobilnych rodzin, które poszukują maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu dla swoich dzieci.

Możliwość ustawienia ramy w 6 pozycjach zapewnia dziecku wygodę kiedy będzie starsze, gdyż można wybrać pomiędzy bardziej kompaktową instalacją a większą ilością miejsca na nogi. Dzięki temu fotelik pasuje zarówno do mniejszych jak i większych aut.

Baza jest wyposażona w złącza isofix regulowane w 4 pozycjach, co zapewnia stabilny i bezpieczny montaż zarówno fotelika Modukid Infant jak i siedziska Modukid. Isofix posiada wskaźnik poprawnego zapięcia, rama antyrotacyjna kliknięciem poinformuje o zablokowaniu w konkretnej pozycji, natomiast noga podpierająca zrobi to za pomocą sygnału dźwiękowego.

Baza Axkid Modukid jest kompatybilna z fotelikiem Modukid Infant dla noworodków, 40-75 cm wzrostu lub do 13kg oraz siedziskiem Modukid Seat dla starszych dzieci, 61-105 cm lub do 18 kg- około 4 lat.

Dane techniczne :

  • Waga : 7 kg
  • Homologacja UN R129/i-Size
Więcej informacji
ProducentAxkid
Kod EAN7350057582732
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Axkid, Baza Modukid do fotelików Infant i Modukid Seat
Twoja ocena

To Top