Axkid, Baza Modukid do fotelików Infant i Modukid Seat

SKU
548774
Kod EAN
7350057582732
999,00 zł

Za pomocą jednego ruchu możesz zapiąć lub wypiąć fotelik z bazy.

Ostatnie sztuki - sprawdź dostępność
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Axkid, Baza Modukid do fotelików Infant i Modukid Seat

Baza Axkid Modukid jest częścią zestawu modularnego składającego się z  bazy oraz dwóch fotelików: Axkid Modukid Infant dla noworodków oraz Axkid Modukid dla starszych dzieci do około 4 lat.

Axkid Modukid to idealne rozwiązanie dla mobilnych rodzin, które poszukują maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu dla swoich dzieci.

Możliwość ustawienia ramy w 6 pozycjach zapewnia dziecku wygodę kiedy będzie starsze, gdyż można wybrać pomiędzy bardziej kompaktową instalacją a większą ilością miejsca na nogi.

Dzięki temu fotelik pasuje zarówno do mniejszych jak i większych aut.

Baza jest wyposażona w złącza isofix regulowane w 4 pozycjach, co zapewnia stabilny i bezpieczny montaż zarówno fotelika Modukid Infant jak i siedziska Modukid. Isofix posiada wskaźnik poprawnego zapięcia, rama antyrotacyjna kliknięciem poinformuje o zablokowaniu w konkretnej pozycji, natomiast noga podpierająca zrobi to za pomocą sygnału dźwiękowego.

Baza Axkid Modukid jest kompatybilna z fotelikiem Modukid Infant dla noworodków, 40-75 cm wzrostu lub do 13kg oraz siedziskiem Modukid Seat dla starszych dzieci, 61-105 cm lub do 18 kg- około 4 lat.

 

 

Dane techniczne Bazy Modukid :

  • Waga : 7 kg
  • Homologacja UN R129/i-Size
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Axkid, Baza Modukid do fotelików Infant i Modukid Seat

Twoja ocena*