Dostępny
SKU
58711

X-lander, X-Cite - wózek głęboko-spacerowy - 2w1

Już od 2 196,00 zł

Wózek, który jednym ruchem składa się wraz z zamontowanym na ramie siedziskiem.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

X-lander, X-Cite - uniwersalny wózek głęboko-spacerowy - 2w1

Niezwykle lekki oraz nieduży model wózka miejskiego z siedziskiem kubełkowym. W nim oparcie, siedzisko i podnóżek stanowią całość, zabezpieczając w ten sposób Twoje maleństwo.

Wyjątkowość tego wózka polega na tym, że posiada specjalną wkładkę spłycającą jego wnętrze. Dzięki temu spacerówka przystosowana jest do wożenia dziecka tuż po jego urodzeniu.

W podnóżku zamontowaliśmy panel Led, aby po zmroku zagwarantować Twojemu dziecku i Tobie jeszcze większe bezpieczeństwo oraz widoczność.

Prowadzone rozwiązanie technologiczne wpłynęło na płynność i łatwość uginania przednich kół.Nowa, miękka amortyzacja, jest zauważalna przy nacisku z góry. Dzięki temu, nawet z niedużym obciążeniem, wózek płynnie pokonuje przeszkody.

Obszerna gondola z dużym regulowanym daszkiem jeszcze lepiej ochroni Twoje maleństwo przed deszczem, słońcem czy wiatrem budką. Lekka konstrukcja wyposażona w wentylację umożliwiającą przepływ powietrza do środka wózka. Posiada łatwe do wyprania wnętrze.

Wnętrze gondoli demontuje się w łatwy sposób. Z powodzeniem można ją wyprać w pralce. Dzięki łatwemu demontażowi pozwala utrzymać higieniczną czystość wokół malutkiego dziecka. W zestawie do niej znajdziesz folię przeciwdeszczową, prześcieradło z gumką na materac oraz moskitierę.

Waga i wymiary gondoli:

Wymiary zewnętrzne
długość: 86,5 cm
szerokość: 60 cm
waga: 4,2 kg

Wymiary wewnętrzne
długość: 80 cm
wysokość: 20 cm
szerokość: 31 cm

Waga i wymiary wózka:

Waga (kg) 10,8
Długość (cm) 78-88
Wysokość (cm) 94-104
Szerokość (cm) 59

Więcej informacji
ProducentX-lander
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:X-lander, X-Cite - wózek głęboko-spacerowy - 2w1
Twoja ocena

To Top