Wózki spacerowe parasolki

Filtruj

Produkty 3

Wózki spacerowe parasolka – najlepsza ochrona przed deszczem, śniegiem, słońcem

Choć obecnie dostępne na rynku są setki różnych wózków dziecięcych, od lat szczególnym uznaniem w oczach klientów sieci sklepów Mama i Ja cieszą się właśnie te, które wyposażone zostały w parasolki. Rodzice cenią sobie bowiem możliwość szybkiego ich rozłożenia, co pozwala uchronić dziecko przed ostrym słońcem, deszczem, śniegiem oraz innymi zjawiskami atmosferycznymi, zdarzającymi się podczas spaceru. Z tego powodu coraz więcej producentów projektuje wózki dziecięce w taki sposób, aby swoją budową mogły zapewnić dzieciom, jak i rodzicom, jeszcze większy komfort i radość ze spacerowania. W Mama i Ja znajdą Państwo bez najmniejszego problemu adekwatne do swoich potrzeb wózki spacerowe z parasolką. Z pewnością doskonale spełnią swoją funkcję podczas niejednego spaceru!

Urocze wózki z praktyczną parasolką

Warto wziąć pod uwagę fakt, iż terminem „parasolka” w przypadku wózków nie określa się znanego doskonale wszystkim gadżetu, lecz specjalny typ siedziska, które można rozłożyć nad głową malucha, gdy okaże się to konieczne. Po uczynieniu tego dziecko jest nie tylko odpowiednio zabezpieczone przed opadami, lecz zyskuje także specjalną ochronę, pozwalającą mu zachować odpowiednią temperaturę ciała. Poza tym wózki spacerowe parasolka doskonale sprawdzą się przede wszystkim latem, kiedy należy chronić ułożone w nich osoby przed promieniami słonecznymi, wywołującymi bardzo często podrażnienia skóry.

Rozłożenie siedziska na odpowiednią długość pozwala wytworzyć nad głową dziecka cień, chroniący je przed wystąpieniem udaru słonecznego oraz innych przykrych skutków dłuższego przebywania na dworze, gdy temperatura za oknem jest wyjątkowo wysoka. Nawet w przypadku nieco gorszej aury wystarczy kocyk lub śpiworek, by parasolka spełniła swoje zadanie. Jak zatem widać, powodów ku temu, aby zainteresować się naszymi wózkami, jest wiele.

Wygodnie w mieście i na plaży

W miejskiej dżungli albo podczas urlopu liczą się kompaktowość, lekkość i możliwość szybkiego dostosowania się do zmiennej pogody. Wózek spacerowy typu parasolka spełnia te wymagania. Waży bardzo niewiele, więc bez problemu można go przenosić i np. wnieść na piętro. Jest kompaktowy. Po złożeniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca i zmieści się nawet do małego samochodu. Łatwo i szybko się składa. Jest więc idealnym rozwiązaniem na urlopy. Nie zagraci też niepotrzebnie nawet małego mieszkania. Przyda się tym rodzicom, których pociechy preferują już poruszanie się na własnych nogach, ale nie mają jeszcze dość sił, by podołać dłuższym trasom. Może posłużyć dzieciom nawet do trzeciego roku życia! Model z wysokim oparciem będzie „rosnąć” razem z pociechą. Takie oparcie będzie też można rozłożyć do pozycji leżącej, gdyby dziecku przyszła ochota na małą drzemkę. Dokonując wyboru warto też zwrócić uwagę na pasy. Te pięciopunktowe zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa, bo ciekawski mały pasażer nie otworzy ich samodzielnie. Koniecznie trzeba przemyśleć dobór modelu pod kątem powierzchni, po której będzie się przemieszczać. Duże kółka łatwiej pokonają wszelkie nierówności. Dostępne u nas modele są też wyposażone w amortyzatory i niezawodne hamulce. Wszystko po to, by każdy wyjazd przebiegał bezpiecznie i bez zakłóceń. Wtedy piękne, słoneczne dni zmienią się w miłe wspomnienia udanych spacerów. 

Rodzice kupujący w naszym sklepie mogą wybierać m.in. spośród takich modeli, jak:

Lekki wózek na wyjazdy

Wózek parasolka, oczywiście, nie sprawdzi się w każdych warunkach. Nie nadaje się dla bardzo małych dzieci, które jeszcze samodzielnie nie siedzą (dla takich maluszków mamy w naszej ofercie wózki głębokie, tzw. gondole). Nie może być traktowany jako wózek podstawowy. Nie pokona też znacznych nierówności terenu. Za to podczas urlopu, wyjazdu do babci czy wyjściu na szybkie zakupy lekka i zwinna parasolka sprawdzi się wprost idealnie.

Zakupy na raty
eraty

Nasze marki