Wózki spacerowe typu parasolka

Desc

Produkty 18

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
  1. Elodie Details, Stockholm 3.0 - wózek spacerowy
    1 197,00 zł

    Elodie Details, Stockholm 3.0 - wózek spacerowy

Desc

Produkty 18

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Wózki spacerowe parasolka – najlepsza ochrona przed deszczem, śniegiem, słońcem

Choć obecnie dostępne na rynku są setki różnych wózków dziecięcych, od lat szczególnym uznaniem w oczach klientów sieci sklepów Mama i Ja cieszą się te, które wyposażone zostały w parasolki. Rodzice cenią sobie bowiem możliwość szybkiego ich rozłożenia, co pozwala uchronić dziecko przed ostrym słońcem, deszczem, śniegiem oraz innymi zjawiskami atmosferycznymi, zdarzającymi się podczas spaceru. Z tego powodu coraz więcej producentów projektuje wózki dziecięce w taki sposób, aby swoją budową mogły zapewnić dzieciom, jak i rodzicom, jeszcze większy komfort i radość ze spacerowania. W Mama i Ja znajdą Państwo bez najmniejszego problemu adekwatne do swoich potrzeb wózki spacerowe z parasolką. Z pewnością doskonale spełnią swoją rolę podczas niejednego spaceru!

Urocze wózki z praktyczną parasolką

Warto wziąć pod uwagę fakt, iż terminem „parasolka” w przypadku wózków nie określa się znanego doskonale wszystkim gadżetu, lecz specjalny typ siedziska, które można rozłożyć nad głową malucha, gdy okaże się to konieczne. Po uczynieniu tego dziecko jest nie tylko odpowiednio zabezpieczone przed opadami, lecz zyskuje także specjalną ochronę, pozwalającą mu zachować odpowiednią temperaturę ciała. Poza tym wózki spacerowe parasolka doskonale sprawdzą się przede wszystkim latem, kiedy należy chronić ułożone w nich osoby przed promieniami słonecznymi, wywołującymi bardzo często podrażnienia skóry.

Rozłożenie siedziska na odpowiednią długość pozwala wytworzyć nad głową dziecka cień, chroniący je przed wystąpieniem udaru słonecznego oraz innych przykrych skutków dłuższego przebywania na dworze, gdy temperatura za oknem jest wyjątkowo wysoka. Jak zatem widać, powodów ku temu, aby zainteresować się naszymi wózkami jest wiele.


To Top