Thule, Sleek - wózek spacerowy

SKU
24983
Kod EAN
091021460256
Już od 3 847,00 zł 4 049,00 zł

Wszechstronny wózek, który zmienia się wraz z potrzebami rodziny.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Thule, Sleek - wózek spacerowy

Wózek Thule Sleek wyróżnia możliwość konfigurowania w zależności od zmieniających się potrzeb i preferencji powiększającej się rodziny. I tak można dodać do wózka spacerowego gondolę, siedzenie dla rodzeństwa lub fotelik samochodowy (opcje dodatkowe), zabrać na spacer jedno, dwójkę lub nawet trójkę dzieci, zamontować siedzisko przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

 

Wszechstronny i wielofunkcyjny.

Wózek dziecięcy Thule Sleek wyposażony został w wielofunkcyjną ramę, dzięki czemu może służyć jako wózek pojedynczy, bliźniaczy, rok po roku lub dla dwójki dzieci w różnym wieku.
Posiada zawieszenie absorbujące wstrząsy oraz nieprzebijalne, piankowe, 28-centymetrowe koła tylne z odblaskowymi felgami, które zapewniają płynną jazdę po każdym, również nierównym terenie. Tylne koła można w prosty sposób zdjąć, aby zmniejszyć rozmiar wózka po złożeniu.
Obrotowe, 20-centymetrowe koła przednie z odblaskowymi felgami można zablokować do jazdy na wprost, a pojemny kosz bagażowy z pokrywą zamykaną na zamek błyskawiczny pozwala na zabranie na spacer wszystkich niezbędnych akcesoriów. 
Wózek spacerowy Thule Sleek posiada także regulację wysokości rączki do prowadzenia , co pozwala na dopasowanie jej do wzrostu każdego rodzica.
Po dokupieniu odpowiednich akcesoriów wózek można przekształcić w podwójny o rozmiarach wózka pojedynczego. Tryb Twin umożliwia zamontowanie dwóch gondol lub dwóch siedzisk spacerowych przy zachowaniu kompaktowych wymiarów, co ułatwia spacery w zatłoczonych i węższych miejscach.
 

 

Wygodne i bezpieczne przewożenie dziecka.

Komfortowe, obszerne siedzisko wózka Thule Sleek z wysokim, regulowanym oparciem, które można ustawić w trzech pozycjach i miejscem na nogi gwarantuje wygodną pozycję i większą wygodę przewożonego dziecka podczas snu i odpoczynku. Możliwość odwrócenia siedziska twarzą w kierunku rodzica lub w kierunku jazdy pozwala na dopasowanie położenia dziecka do jego wieku i aktualnych potrzeb rodziców. 

Przewiewny daszek ochronny z przezroczystym okienkiem i rozsuwaną osłoną przeciwsłoneczną zapewni maluchowi przyjemny spacer niezależnie od pogody oraz ochronę przed promieniowaniem UV (filtr UPF 50+). 

Wózek Thule Sleek posiada pałąk zabezpieczający, który można przekręcić na bok, aby bez problemu posadzić lub wyjąć dziecko, a także specjalny haczyk umożliwiający stabilne zawieszenie torby z akcesoriami  i ułatwiający dostęp do niej. W zestawie z wózkiem znajduje się również osłona przeciwdeszczowa.

        Dane techniczne:

  • Maksymalna nośność: 15 kg (EN), 22 kg (ASTM)
  • Wymiary po złożeniu (D x Sz. x W) : 83 x 61 x 42 cm
  • Waga : 12,7 kg
  • Szerokość siedziska na wysokości ramion dziecka: 32 cm
  • Wysokość siedziska: 51 cm
  • Minimalna szerokość przejścia: 61 cm
  • Spełnia standardy bezpieczeństwa
  • Przeznaczony dla 1 dziecka, dwójki dzieci w różnym wieku bądź bliźniaków
  • Gwarancja na ramę: 10 lat
  • Gwarancja na części wykonane z materiału: 2 lata

 

Wózek Thule Sleek zdobył prestiżową nagrodę RedDot 2018, Nagrodę Rodziców 2018 oraz główną nagrodę Targów Kid's Time 2019 w kategorii wózki.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Thule, Sleek - wózek spacerowy

Twoja ocena*