Dostępny
SKU
987321
Kod EAN
5907637944361
BOS
SZUM944323

Szumisie, Szumiący Miś z czujnikiem snu

Już od 139,00 zł Cena 189,00 zł

Wersja Premium z czujnikiem snu.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Szumisie, Szumiący Miś z czujnikiem snu

W miłym, pluszowym misiu kryje się serce emitujące biały i różowy szum, które kojąco wpływaja na Maluszka i ułatwiają mu usypianie. Maluchy lubią zasypiać przy szumie, bo przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu Mamy. I właśnie po to powstały Szumisie. Biały i różowy szum zamknięty w misiu wycisza, buduje poczucie bezpieczeństwa i pomaga spokojnie zasnąć.

Szumiące Misie szyte są w szwalni pod Łowiczem a mechanizm szumiący powstaje w warszawskiej fabryce. Cała kolekcja stworzona jest z certyfikowanych, materiałów, bezpiecznych od pierwszego dnia życia.

Wszystkie Szumiesie są produkowane w Polsce, sa bezpieczne dla dzieci od urodzenia i można je prać w pralce po wyjęciu mechanizmu.

Szumisie to trzy sympatyczne rodziny : rodzina Słodziaków - mama Lena, tata Leon i Lily, rodzina Bystrzaków - mama Mia, tata Max i Matt oraz rodzina Lulusiów - mama Sophie, tata - Sam oraz Suzy i Simon

Leon to nie tylko zawodowiec w dziedzinie snu ale i dumny Tata rodziny Słodziaków. Po wielu latach, Leon odnalazł sekret spokojnego snu, którym teraz pragnie się podzielić z rodzicami na całym świecie.
Wysokość 34cm, Szerokość 16cm

Lena to specjalistka od opieki nad każdym maluszkiem. Jak każda Mama, Lena jest superbohaterem a jej wyjątkowa umiejętność pozwala zapewnić wszystkim Maluszkom spokojny sen.
Wysokość 31cm, Szerokość 13cm

Max, tata rodziny Bystrzaków to złota rączka wsród misiów. Dba on nie tylko o swój dom ale i o maluszki dla których przygotował magiczny wynalazek - serce gwarantujące spokojny sen.
Wysokość 34cm, Szerokość 16cm

Mia to nie tylko kochająca Mama rodziny Bystrzaków ale i miłośniczka muzyki. Codziennie kiedy czas na drzemkę, wykorzystuje swoja wiedzę o dźwiękach w celu stworzenia perfekcyjnego szumu dla spokojnego snu maluszka.
Wysokość 31cm, Szerokość 13cm

Sam to nasz szumisiowy Tata z rodzinki Lulusiów. To skuteczny pomocnik Rodziców przy usypianiu Maluszków. Dzięki aż 5 RODZAJÓW BIAŁEGO I ROŻOWEGO SZUMU, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.
Wysokość 34cm, Szerokość 16cm

Sophie to szumisiowa Mama z rodzinki Lulusiów. Sophie wspiera Rodziców przy usypianiu Maluszków.. Dzięki aż 5 RODZAJÓW BIAŁEGO I ROŻOWEGO SZUMU, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.
Wysokość 31cm, Szerokość 13cm

Do misia w prezencie pluszowa kieszonka - poręczna kieszonka na szumiące serce, wygodna na spacer, w podróży oraz zawieszka-gryzak - przydatny gryzak dla malucha a jednocześnie praktyczna zawieszka do misia lub pluszowego serca.

Charakterystyka Szumiacych Misiów :

  • 5 rodzajów szumu - każdy Szumiś emituje 5 szumów: szum biały, różowy, fal morskich, padającego deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem.
  • Automatyczne wyciszenie - automatyczne wyciszenie po 60 minutach mechanizm stopniowo wycisza szumienie
  • Obsługa jednym przyciskiem - mechanizm Szumisia jest bardzo wygodny w obsłudze, wszystkie funkcje są kontrolowane przez jeden przycisk znajdujący się na przedniej stronie serca.
  • Regulowana głośność - mechanizm Szumisia umożliwia ustawienie głośności szumu do potrzeb każdego maluszka.
  • Czujnik snu - po wyłączeniu się mechanizmu szumiącego Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Włączy się ponownie, kiedy dziecko zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas.
  • System Non-Stop - umożliwia ciągłe szumienie do 12 godzin.
  • Bezpieczne od urodzenia - wszystkie produkty Szumisiów są stworzone z myślą o bezpieczeństwie używania od pierwszego dnia życia maluszka.
  • Atestowane materiały - każdy miś jest stworzony z najwyżej jakości, sprawdzonych materiałów.
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Mozliwosc prania w pralce - Miś jest stworzony z materiałów przystosowanych do prania w prace w temperaturze 40stopni. Należy pamiętać o wyjeciu mechanizmu przed praniem.

Szumiące misie Szumisie zostały docenione na całym świecie. Mogą pochwalić się nagrodami za wysoką jakość a przede wszystkim wyróżnieniami w rankingach i konkursach.

Więcej informacji
ProducentSzumisie
Kod EAN5907637944361
Nazwa koloruLeon
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Szumisie, Szumiący Miś z czujnikiem snu
Twoja ocena

Brak danych

To Top