Dostępny
SKU
987654
Kod EAN
5907637944309
BOS
SZUM944309

Szumisie, Szumiący Miś - wersja podstawowa

Już od 118,74 zł Cena 149,00 zł

Szumiące Misie to ulubieńcy maluchów i niezastąpieni pomocnicy rodziców.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Szumisie, Szumiący Miś - wersja podstawowa

W miłym, pluszowym misiu kryje się serce emitujące biały i różowy szum, które kojąco wpływaja na Maluszka i ułatwiają mu usypianie. Maluchy lubią zasypiać przy szumie, bo przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu Mamy. I właśnie po to powstały Szumisie. Biały i różowy szum zamknięty w misiu wycisza, buduje poczucie bezpieczeństwa i pomaga spokojnie zasnąć.

Szumiące Misie szyte są w szwalni pod Łowiczem a mechanizm szumiący powstaje w warszawskiej fabryce. Cała kolekcja stworzona jest z certyfikowanych, materiałów, bezpiecznych od pierwszego dnia życia.

Wszystkie Szumiesie są produkowane w Polsce, sa bezpieczne dla dzieci od urodzenia i można je prać w pralce po wyjęciu mechanizmu.

Szumisie to dwie sympatyczne rodziny : rodzina Słodziaków - mama Lena, tata Leon i Lily oraz rodzina Bystrzaków - mama Mia, tata Max i Matt.

Lily, córeczka rodziny Słodziaków przybyła by zostać przyjaciółką każdego maluszka. Jej ulubione czynności to przytulanie się, zabawa oraz dbanie o spokojny sen.
Wysokość 24cm, Szerokość 13cm

Matt, syn rodziny Bystrzaków, gotów jest na poznanie całego świata! Jego pierwszy celem jest zaprzyjaźnienie się z każdym maluszkiem. Matt jest specjalistą od zabaw, przytulania oraz pomocy w zasypianiu dzieciom.
Wysokość 24cm, Szerokość 13cm

Suzy to córeczka z rodziny Lulusiów. Dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć. Jest też doskonałą przytulanką do snu. .
Wysokość 24cm, Szerokość 13cm

Simon to synek z rodziny Lulusiów. Dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć. Jest też doskonałą przytulanką do snu.
Wysokość 24cm, Szerokość 13cm

Charakterystyka Szumiacych Misiów :

  • 5 rodzajów szumu - każdy Szumiś emituje 5 szumów: szum biały, różowy, fal morskich, padającego deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem.
  • Automatyczne wyciszenie - automatyczne wyciszenie po 60 minutach mechanizm stopniowo wycisza szumienie
  • Obsługa jednym przyciskiem - mechanizm Szumisia jest bardzo wygodny w obsłudze, wszystkie funkcje są kontrolowane przez jeden przycisk znajdujący się na przedniej stronie serca.
  • Regulowana głośność - mechanizm Szumisia umożliwia ustawienie głośności szumu do potrzeb każdego maluszka.
  • Bezpieczne od urodzenia - wszystkie produkty Szumisiów są stworzone z myślą o bezpieczeństwie używania od pierwszego dnia życia maluszka.
  • Atestowane materiały - każdy miś jest stworzony z najwyżej jakości, sprawdzonych materiałów.
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Mozliwosc prania w pralce - Miś jest stworzony z materiałów przystosowanych do prania w prace w temperaturze 40stopni. Należy pamiętać o wyjeciu mechanizmu przed praniem.
Szumiące misie Szumisie zostały docenione na całym świecie. Mogą pochwalić się nagrodami za wysoką jakość a przede wszystkim wyróżnieniami w rankingach i konkursach.
Więcej informacji
ProducentSzumisie
Kod EAN5907637944309
Nazwa koloruLily
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Szumisie, Szumiący Miś - wersja podstawowa
Twoja ocena

Brak danych

To Top