Dostępny
SKU
24581
Kod EAN
8005475372586

Peg Perego, Viaggio 2-3 Shuttle - nakładka na fotel samochodowy z system Isofix

Już od 299,00 zł

Viaggio 2-3 Shuttle to nakładka na fotel samochodowy, która zapewnia dziecku komfort i bezpieczeństwo przez dłuższy czas niż większość fotelików.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Peg Perego, Viaggio 2-3 Shuttle - nakładka na fotel samochodowy z systemem Isofix


Viaggio 2-3 Shuttle to nakładka na fotel samochodowy, która zapewnia dziecku komfort i bezpieczeństwo przez dłuższy czas niż większość fotelików. Fotelik jest odpowiedni dla dzieci od ok. 3 do 12 roku życia (15-36 kg) i służy dziecku przez wiele lat.

Fotelik jest lekką i prostą w obsłudze bazą przeznaczoną dla starszych dzieci, które mogą być zabezpieczone samochodowymi pasami bezpieczeństwa.

Viaggio 2-3 Shuttle został zaprojektowany dla zapewnienia najwyższego komfortu dziecka podczas podróży – posiada podwójną warstwę materiału, z których pierwsza wyposażona jest w ochronę EPS absorbującą maksymalną ilość energii w przypadku kolizji drogowej, druga natomiast wykonana jest z ergonomicznego poliuretanu. Wygodne podłokietniki dają dodatkowe uczucie komfortu.


Fotelik może być zamontowany w samochodzie tylko za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa lub tychże pasów w połączeniu z zaczepami Isofix znajdującymi się w foteliku. Innowacyjny system mocowania Blind Lock zapobiega przypadkowemu odpięciu fotelika przez innego pasażera (np. starsze rodzeństwo).
Viaggio 2-3 Shuttle jest wyposażony w dodatkowy pas ze specjalną klamrą, która zapewnia prawidłowe ułożenie pasów samochodowych względem ciała dziecka. Fotelik posiada wygodny uchwyt do przenoszenia.


UWAGA!!!

Towar na zamówienie.

Więcej informacji
ProducentPeg Perego
Kod EAN8005475372586
Nazwa koloruUrban Denim
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Peg Perego, Viaggio 2-3 Shuttle - nakładka na fotel samochodowy z system Isofix
Twoja ocena

To Top