Maxi-Cosi Pebble 360 Pro-obrotowy fotelik samochodowy od urodzenia do ok. 15 miesięcy od 40 do 87 cm 0 - 13 kg

SKU:
67319
Kod EAN:
BOSS:
Już od 1 339,99 zł

Pełna pozycja leżąca zarówno w samochodzie, jak i w wózku

Od urodzenia do ok. 15 miesięcy

Od 40 do 87 cm

0 - 13 kg

NOWOŚĆ!!!

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - obrotowy fotelik samochodowy od urodzenia do ok. 15 miesięcy od 40 do 87 cm 0 - 13 kg

Najnowszy fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 PRO z rodziny 360 Pro Family.

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - obrotowy fotelik samochodowy

Ponad 90% rodziców dzieci w wieku 0-4 lat doświadcza dyskomfortu, jak ból pleców, czy uderzenia w głowę, podczas wkładania i wyjmowania dzieci z fotelika samochodowego.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, osiągnięciom w zakresie innowacji i potrzebom konsumentów wprowadzamy rozwiązania sprostające wyzwaniom.
Dzięki innowacyjnej linii fotelików samochodowych dla dzieci 360 Pro Family wyznaczamy nowe standardy na rynku.
Wszystkie produkty 360 Pro Family zostały zaprojektowane, aby wspierać i minimalizować obciążenie kręgosłupa i pleców zarówno rodziców, jak i dzieci, dzięki innowacyjnej bazie fotelika samochodowego FamilyFix 360 Pro.

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - obrotowy fotelik samochodowy od 40 cm wzrostu

Rewolucyjna technologia przesuwanych fotelików samochodowych ułatwi rodzicom codzienność.
Dzięki bazie FamilyFix 360 Pro (dodatkowa opcja) wystarczy zablokować, przesunąć, obrócić i gotowe!
Pebble 360 Pro rozkłada się do pozycji leżącej we wszystkich trybach – w samochodzie, przymocowany do wózka i używany z bazą FamilyFix 360 Pro lub bez niej.

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - obrotowy fotelik samochodowy z możliwością montażu na wózkach

Pebble 360 Pro ma uprząż Easy-in, która pozostaje otwarta, dzięki czemu możesz bez wysiłku wkładać i wyjmować dziecko z samochodu. Jest zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, Pebble 360 Pro ma doskonałą zintegrowaną ochronę przed uderzeniami bocznymi G-CELL, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego dziecka.

FamilyFix 360 Pro ma inteligentny system obrotowy, który umożliwia łatwe obracanie Pebble 360 Pro jedną ręką w dowolnej pozycji leżącej. Maxi-Cosi Pebble 360 Pro jest częścią rodziny 360 Pro Family i oferuje funkcję obracania jedną ręką oraz SlideTech™ — rewolucyjną technologię przesuwania fotelika samochodowegoi posłuży od urodzenia do 15 miesięcy.
Fotelik ma trzy pozycje odchylenia (w tym pozycję leżącą na płasko), które można używać w samochodzie i mocować na wózku. Pozycja leżąca zapewnia dziecku bardziej naturalną pozycję do spania, ponieważ pomaga utrzymać drożność dróg oddechowych i ułatwia oddychanie.
W połączeniu z obrotową wysuwaną podstawą FamilyFix 360 Pro (sprzedawana oddzielnie) możesz bez wysiłku obracać i przesuwać dziecko w swoją stronę.
Uprząż Easy-in zapewnia jeszcze większą wygodę, umożliwiając zapięcie dziecka przy minimalnym wysiłku.
Ochrona przed uderzeniem bocznym G-CELL firmy Maxi-Cosi zapewnia najwyższe bezpieczeństwo.

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - obrotowy fotelik samochodowy z technologią G-Cell


Zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i-Size, Maxi-Cosi Pebble 360 Pro zapewnia doskonałą ochronę Twojego dziecka od noworodka do ok. 15 miesięcy.
Ponieważ 45% uderzeń pochodzi z boku, Pebble 360 Pro ma zintegrowaną ochronę przed uderzeniami bocznymi G-CELL; specjalnie zaprojektowany, aby rozproszyć siły uderzenia z dala od dziecka, aby zmniejszyć obrażenia, szczególnie w okolicy głowy, szyi i ramion. Nie wymaga ręcznej obsługi, więc możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest zawsze chronione.
Maxi-Cosi Pebble 360 Pro posiada również certyfikat TÜV do użytku w samolocie, dzięki czemu Twoje dziecko może bezpiecznie podróżować z Tobą na wakacjach we własnym foteliku samochodowym we wszystkich pozycjach leżących.

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - obrotowy fotelik samochodowy do około 15 miesiąca życia


Maxi-Cosi Pebble 360 Pro został zaprojektowany, aby ułatwić życie rodzicom.
W zestawieniu z obrotową wysuwaną podstawą FamilyFix 360 Pro (sprzedawana oddzielnie) możesz bez wysiłku obracać i przesuwać dziecko w swoją stronę bez żadnych bólów pleców, uderzeń głową ani szarpaniny. Łączniki ISOFIX i podpora w bazie zapewniają najbezpieczniejszy i najłatwiejszy sposób montażu fotelika samochodowego, a dodatkowe wskaźniki wizualne pokazują, kiedy baza i fotelik są prawidłowo zainstalowane.
Dzięki wysuwanej podstawie Pebble 360 Pro można płynnie i łatwo obracać w dowolnej pozycji leżącej.
Łatwe w zakładaniu szelki pozostają otwarte i nie przeszkadzają, co pozwala na zapięcie dziecka w foteliku przy minimalnym wysiłku.
Pebble 360 Pro można bezpiecznie i łatwo przymocować do dowolnego samochodu bez podstawy, a po wyjściu na zewnątrz można go łatwo przymocować do wózka spacerowego jednym szybkim kliknięciem.
Posiada też ergonomiczny uchwyt, który pozwala bezpiecznie i łatwo przenosić dziecko do i z samochodu.

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - fotelik samochodowy z funkcją obrotu w stronę drzwi na bazie


Od urodzenia do około 15 miesiąca życia (40-87 cm) Maxi-Cosi Pebble 360 Pro zapewnia dziecku maksymalny komfort snu, niezależnie od tego, czy podróżuje w samochodzie czy w wózku.
Wkładka dla noworodków zapewnia dziecku wygodę, zapewniając jednocześnie odpowiednie dopasowanie i przestrzeń do wzrostu. Kiedy Twoje dziecko ma więcej niż 15 miesięcy, możesz przełączyć się na kompatybilny Pearl 360 Pro (sprzedawany oddzielnie) i używać go do 4 roku życia, zapewniając maluchowi maksymalny komfort.

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - obrotowy fotelik samochodowy przjazny dla pleców


Maxi-Cosi Pebble 360 Pro oferuje trzy pozycje odchylenia z pozycją całkowicie leżącą, z której można korzystać w samochodzie lub na wózku spacerowym. Posiada regulowany zagłówek, który zapewnia komfort, a panele ClimaFlow i wysokowydajne oddychające tkaniny w 100% pochodzącym z recyklingu, wolne od chemikaliów maksymalizują cyrkulację powietrza, zapewniając dziecku zawsze odpowiednią temperaturę.

Fotelik Pebble 360 Pro został zaprojektowany tak, aby był wygodny w użyciu także dla rodziców – ma aprobatę AGR, co czyni go fotelikiem „przyjaznym dla pleców”.
AGR jest niezależną organizacją zrzeszającą pracowników służby zdrowia i ekspertów specjalizujących się w zagadnieniach związanych z plecami/ergonomią.
Uznają, że Maxi-Cosi Pebble 360 Pro oferuje rodzicom ergonomiczne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba całkowicie schylać się w samochodzie, aby zainstalować dziecko lub fotelik samochodowy.

Maxi-Cosi Pebble 360 Pro - obrotowy fotelik samochodowy nowość na rynku

Dane techniczne Pebble 360 Pro:

Waga produktu: 4.55
Wiek dziecka: 0 - 12 M
Wzrost dziecka: 45 - 75 cm
Zgodność z normą i-Size: Tak