Maxi Cosi, Coral i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesiąca, od 45 do 75 cm, do 13 kg

SKU
157420
Już od 1 199,00 zł 1 299,00 zł

Ultralekki fotelik Maxi Cosi do montażu na bazie lub pasami samochodowymi, z wewnętrznym nosidełkiem o wadze 1,7 kg.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Maxi Cosi, Coral i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesiąca, od 45 do 75 cm, do 13 kg

Fotelik dziecięcy Maxi Cosi Coral przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 13 kg.

Maxi Cosi, Coral i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesiąca, od 45 do 75 cm, do 13 kg montaż na bazie i wózkachOpinie o foteliku.

Jeżeli zastanawiasz się od kiedy można używać dziecięcy fotelik samochodowy i czerpać z tego radość to mamy dla ciebie najnowszą propozycję fotelika samochodowego firmy Maxi Cosi. Fotelik model Coral jest pierwszym fotelikiem modułowym, którego lekka wkładka waży tylko 1,7 kg, więc przenoszenie dziecka poza samochodem nie było jeszcze nigdy tak łatwe jak dziś. Firma Maxi Cosi od lat będąc liderem w produkcji dziecięcych fotelików samochodowych konsekwentnie wyznacza nowe kierunki rozwoju i ich najnowszy produkt jest tego doskonałym przykładem.

Przeznaczenie fotelika.

Dziecięcy fotelik samochodowy przeznaczony jest do przewożenia dzieci w samochodzie w grupie wzrostowej od 40 -75 cm. Fotelik samochodowy można montować zarówno przy pomocy bazy samochodowej jak i przy pomocy pasów samochodowych. Omawiany fotelik samochodowy jest przystosowany do używania również na przednim fotelu. Po zastosowaniu odpowiednich adapterów można go również montować na wózku dziecięcym z kategorii wózków 3w1.

Maxi Cosi, Coral i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesiąca, od 45 do 75 cm, do 13 kg montaż na stelażu wózka Maxi Cosi

Bezpieczeństwo.

Fotelik dziecięcy Coral został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi wymaganiami bezpieczeństwa. Fotelik spełnia surowe normy R129/03 I size zarówno przy montażu na bazie Familyfix 3 jak i za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa. Dzięki specjalnym wskaźnikom wizualnym i dźwiękowym użytkownik uzyskuje praktyczne informacje o prawidłowym montażu. Niezależne testy bezpieczeństwa jednoznacznie rekomendują ten fotel pod katem wygody użytkowania czy dynamicznego bezpieczeństwa. Zwracamy uwagę, że modułowa konstrukcja pozwala używać ultra lekki wkład nosidła jako oddzielną cześć fotelika wyposażoną w wygodne uchwyty do przenoszenia. Dzięki temu wspominane nosidełko jak bezpieczny kokon chroni główkę dziecka w trakcie wyjmowania bądź wkładania do samochodu.

Montaż fotelika.

Fotelik Maxi-Cosi Coral jest wyjątkowo łatwy w montażu przy użyciu bazy FamilyFix3. Dzięki regulowanym szynom ISOFIX fotelik szybko i prosto zapina się w samochodzie. Jeżeli w aucie nie ma punktów mocujących ISOFIX fotelik Coral można również zamontować w pojeździe wyłącznie za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa. Zwracamy uwagę, że użytkowanie bazy FamilyFix3 przyspiesza zapięcie lub wypięcia fotelika w aucie, ale również zwiększa poprawność montażu. Fotelik Coral dzięki modułowej konstrukcji posiada niezależne nosidełko do przenoszenia dziecka poza samochodem. Dzięki tej modułowej konstrukcji o wadze 1,7 kg można w każdej chwili komfortowo wyjąć dziecko ze skorupy fotelika . Wszystkie te operacje można wykonać jedną ręką, a jego ponowne wpinanie nie wymaga żadnego wysiłku.

Maxi Cosi, Coral i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesiąca, od 45 do 75 cm, do 13 kg montaż na bazie FamilyFix

Komfort użytkowania.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral został wyposażony po raz pierwszy w funkcję rozdzielania. Ta nowoczesna i niespotykana wcześniej funkcja modułowa łączy łatwość wyjmowania dzięki zastosowaniu praktyczny uchwytów do przenoszenia z najwyższym standardem bezpieczeństwa przez zastosowanie klikanych elementów montażowych. Nosidełko o różnych opcjach przenoszenia, waży zaledwie 1,7 kg i jest całe wyściełane miękką, delikatną tkaniną. Uchwyty nosidełka można z łatwością wysunąć i schować, dzięki czemu jest ono wygodne zarówno dla noworodka jak i rodziców. Nosidełko łatwo zablokowuje się w zewnętrznej obudowie fotelika, a tą z kolei można przymocować do bazy montażowej systemu ISOFIX.

Siedzisko.

Siedzisko fotelika Coral w swojej bryle reprezentuje najnowsze i pionierskie rozwiązanie z wyciąganą wkładką opisaną powyżej. Fotelik wyposażany jest we własne trójpunktowe pasy spinane centralną klamrą z możliwością regulacji długości. Ergonomiczna wkładka redukcyjna jest integralną, ale również wyjmowaną częścią wyciąganego nosidełka. Pozwala bezpiecznie przewozić dziecko zaraz po urodzeniu. Wszystkie mechanizmy pozwalają w prosty i intuicyjny sposób zapiąć dziecko. Specjalnie zaprojektowane boki dziecięcego fotelika samochodowego zwiększają przewiewność skorupy w czasie upałów, a dodatkowo zastosowana duża składana budka jest idealną osłoną przed promieniami w słoneczne dni.

Producent zapewnił kilka wariantów kolorystycznych tkanin.

Dane techniczne Maxi Cosi Coral i-Size :

  • Kategoria wagowa : 0-13 kg 
  • Wzrost dziecka : 40-75 cm
  • Sposób montażu : tyłem do kierunku jazdy
  • Waga całego fotelika : 5,35 kg
  • Waga wyjmowanego wkładu : 1,7 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Maxi Cosi, Coral i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesiąca, od 45 do 75 cm, do 13 kg

Twoja ocena*