Maxi Cosi CabrioFix i-Size - fotelik samochodowy od 40 do 75 cm wzrostu

SKU:
80050
Kod EAN:
BOSS:
Już od 492,00 zł 709,99 zł cena regularna

Wygodny i bezpieczny fotelik zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size...

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Maxi Cosi CabrioFix i-Size - fotelik samochodowy od 40 do 75 cm wzrostu

Firma Maxi Cosi od 1984 roku jest wiodącym producentem fotelików samochodowych, które cieszą się niesłabnącym zaufaniem rodziców. Teraz stworzyła następcę swego flagowego modelu fotelika CabrioFix.

CabrioFix i-Size to nowa odsłona znanego od 2003 roku i docenianego przez rodziców fotelika CabrioFix. Nowy CabrioFix i-Size to gwarancja bezpiecznej podróży i najwyższego komfortu przewożonego w nim maluszka.

Maxi Cosi CabrioFix i-Size - fotelik samochodowy od 40 do 75 cm wzrostu w Mama i Ja

Przeznaczenie fotelika

Dziecięcy fotelik samochodowy CabrioFix i-Size dedykowany jest do przewożenia w samochodzie dzieci od urodzenia do około 12 miesiąca życia, od 40 do 75 cm wzrostu, do wagi 12 kg.

Może być montowany w aucie za pomocą 5-punktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa lub na dedykowanej bazie CabrioFix i-Size Base z systemem isofix.

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Fotelik Maxi Cosi CabrioFix i-Size spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa europejskiej normy i-Size, która uzależnia wybór fotelika dla dziecka od kryterium wzrostu zamiast wcześniej stosowanego kryterium wagi. Bardzo prosty i jeszcze bezpieczniejszy montaż fotelika w aucie zapewnia baza CabrioFix i-Size Base z systemem isofix. Wystarczy jedno kliknięcie i fotelik dzięki montażowi zatrzaskowemu jest gotowy do przewożenia maluszka.

Maxi Cosi CabrioFix i-Size - fotelik samochodowy od 40 do 75 cm wzrostu montowany na bazę isofix

Komfort użytkowania

Fotelik samochodowy CabrioFix i-Size waży zaledwie 3,2 kg dzięki czemu jest niezwykle lekki i łatwy do przenoszenia z domu do samochodu i odwrotnie. Niska waga ułatwia również wpięcie fotelika w dedykowaną bazę oraz montaż na stelażu wózków firmy Maxi Cosi.

Prezentowany fotelik może być częścią elastycznego systemu podróżnego już od pierwszych dni życia dziecka, ponieważ można go w łatwy sposób wpiąć na większość stelaży wózków spacerowych Maxi Cosi. Wygodne przyciski z funkcją pamięci zapewniają szybkie zdjęcie fotelika CabrioFix i-Size ze stelaża za pomocą jednej ręki. Pozwala to na bezproblemową zmianę sposobu przewożenia dziecka.

Fotelik CabrioFix i-Size wyposażony został w wygodne siedzisko z dodatkową wyściółką, miękką wkładkę dla noworodka, która zwiększa wygodę i utrzymuje główkę dziecka w odpowiedniej pozycji oraz duży daszek chroniący przed szkodliwymi promieniamu UV, wiatrem i deszczem, mogącymi zakłócić sen maluszka.

Maxi Cosi CabrioFix i-Size - fotelik samochodowy od 40 do 75 cm wzrostu z daszkiem

Dane techniczne fotelika CabrioFix i-Size :

Przeznaczony dla dzieci od urodzenia do około 12 miesiąca życia, od 40 do 75 cm wzrostu, do 12 kg wagi
Sposób montażu : za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa lub na dedykowanej bazie CabrioFix i-Size Base
Waga : 3,2 kg