Dostępny
SKU
257120

Graco, Near2Me - wózek spacerowy z regulacją wysokości siedziska

Już od 1 369,00 zł

Pierwszy wózek Graco z trzypozycyjną regulacją wysokości siedziska.

Ostatnie sztuki - sprawdź dostępność
Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Graco, Near2Me - wózek spacerowy z regulacją wysokości siedziska

Near2Me to komfortowy wózek spacerowy z siedziskiem montowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy, przeznaczony dla dzieci do osiągnięcia wagi 22 kg.

Opcja regulacji wysokości siedziska w trzech pozycjach pozwala na pozostawanie dziecka w bliskim kontakcie z rodzicem, a jemu na wygodny dostęp do malucha.

Nowoczesna technologia Slide2Me.

Dzięki niej możliwa jest trzystopniowa regulacja wysokości siedziska wózka Near2Me w zależności od potrzeb i preferencji rodziców.

System Click Connect umożliwia wpięcie na stelaż wózka gondoli oraz fotelików z grupy 0+ (Snugride lub SnugEssentials) bez konieczności użycia dodatkowych adapterów. Gondolę i fotelik można również ustawić na jednej z trzech możliwych wysokości i mieć dzięki temu lepszy dostęp do niemowlęcia.

Wszechstronność i wygoda.

Amortyzowane zawieszenie wózka Near2Me oraz piankowe koła typu Eva zapewniają płynną i komfortową jazdę po każdej nawierzchni, nawet tej nierównej i bardziej wymagającej. Przednie koła są obrotowe, z możliwością zablokowania do jazdy na wprost.

Najwyższy stopień bezpieczeństwa zapewniają zamienne, 3 lub 5-punktowe pasy zabezpieczające, które dostosować można do wieku i wagi malucha - 5-punktowe dla mniejszego dziecka i 3-punktowe dla starszego. Tak skonstruowane pasy oraz oparcie siedziska rozkładane do pozycji leżącej gwarantują bezpieczeństwo, ale także komfort i swobodę przewożonym w wózku Near2Me dzieciom aż do około 4/5 roku życia.

Wózek Graco wyposażony został również w dużą, rozkładaną budkę, która zabezpiecza przed słońcem, deszczem czy wiatrem, pojemny i łatwo dostępny kosz na zakupy lub akcesoria oraz wygodny śpiworek i osłonę przeciwdeszczową.

Dodatkowo stylowy wygląd i unikalne, skórzane detale oraz łatwy system składania sprawiają, że wózek Near2Me zadowoli każdego maluszka i jego rodziców.

Dane techniczne :

 • Wymiary po rozłożeniu (dł. x szer. x wys.) : 73 x 65,2 x 119 cm
 • Wymiary wózka po złożeniu (dł. x szer. x wys.) : 51 x 65,2 x 80 cm
 • Waga : 11,5 kg
 • Maksymalne obciążenie : 22 kg

Więcej informacji
ProducentGraco
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourcedefault
Opinie kupujących
 1. Polecam
  Dobrze się prowadzi i jest lekki

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 2. polecam
  Lekki i fajnie się prowadzi, warty swojej ceny

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 3. Super Graco
  Świetny kompaktowy wózek z bardzo fajną regulacją siedziska ,cena może troszkę za duża ale nam udało się dostać go z fajnym rabatem , dziękujemy i polecamy

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 4. polecam
  Duży plus wózka to regulacja siedziska, dzięki czemu w restauracji dziecko siedzi w wózku przy stole. Polecam, łatwe rozkładanie i prowadzenie

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Graco, Near2Me - wózek spacerowy z regulacją wysokości siedziska
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top