Dostępny
SKU
23889
Kod EAN
4058511222585

gb, Vaya I-Size - fotelik samochodowy od urodzenia do 105 cm (0-18 kg)

1 799,00 zł

Fotelik obrotowy montowanych zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy - fotelik gb Vaya I-Size zapewni maksymalną wygodę i bezpieczeństwo dziecku do 4 roku życia, do 105 cm.

gb, Vaya I-Size - fotelik samochodowy od urodzenia do 105 cm (0-18 kg)


Nowy fotelik obrotowy montowanych zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy - fotelik gb Vaya I-Size zapewni maksymalną wygodę i bezpieczeństwo dziecku do 4 roku życia, do 105 cm.
Dla maksymalnego bezpieczeństwa zalecamy przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, do osiągnięcia przez dziecko wzrostu 105 cm (ok. 4 lata).
Nowoczesny design oferuje wystarczającą ilość miejsca na nogi dla większych dzieci. Dzieci o wzroście min. 76 cm (ok. 16 miesięcy) mogą być przewożone w modelu Vaya i-Size przodem do kierunku jazdy.

Vaya i-Size to nowy fotelik samochodowy z kolekcji gb Platinum jest przykładem czystego, futurystycznego designu, najwyższej technologii bezpieczeństwa i wielu przyjaznych rodzicom zalet. Dzięki mechanizmowi rotacji 360° bez problemu można zmienić pozycję fotelika względem kierunku jazdy.

Dzięki mechanizmowi rotacji 360° bez problemu można zmienić pozycję fotelika względem kierunku jazdy.

Rotacja 360° - mechanizm rotacyjny 360° ułatwia wejście i wyjście dziecka z samochodu dzięki możliwości obrócenia fotelika przodem do drzwi. Funkcja pozwala uniknąć dyskomfortu rodziców podczas wyciągania dziecka oraz pozwala maluszkowi na samodzielność. Plecy rodziców są także chronione są przed nadmiernym przeciążeniem.

Driving Direction Control - Kontrola Kierunku Jazdy - specjalny system zapobiegający możliwości przewożenia dzieci do 16 miesiąca życia lub osiągnięcia 76 cm wzrostu przodem do kierunku jazdy.


Posiada zintegrowane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, wyposażone w system łatwego napinania pasów po pociągnięciu za jeden pasek.

Energy Absorbing Shell - skorupa redukująca siłę uderzenia - redukuje siłę uderzeniową dzięki czemu chroni dziecko

ER-Tech - Technologia Redukcji Energii chroni przed działaniem siły uderzeniowej na szyję w przypadku kolizji czołowej. W przypadku ustawienia fotelika przodem do kierunku jazdy, technologia ta działa w momencie uderzenia: zagłówek obniża się stopniowo ograniczając działanie energii uderzeniowej na szyję i blokuje się w tej pozycji.

Zintegrowany System Ochrony Bocznej (System L.S.P.) - redukuje siłę uderzenia i podnosi poziom bezpieczeństwa w przypadku kolizji bocznej, podczas przewożenia dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

System ISOFIX - instalacja jednym kliknięciem za pomocą ISOFIX - prosty w obsłudze system ISOFIX zapewnia łatwy montaż fotelika, minimalizując ryzyko popełniania błędu podczas instalacji.System Isofix jest łatwiejszym i pewniejszym montażem fotelika w samochodzie.

Funkcja odchylanego oparcia oraz rotacji fotelika - łatwe dopasowanie do wymaganej pozycji:

 • tyłem do kierunku jazdy: 5 pozycji
 • przodem do kierunku jazdy: 3 pozycje


12-stopniowa regulacja zagłówka - proste i szybkie dopasowanie do idealnej pozycji

Magnetyczne klipsy - Szybkie zapinanie z magnetycznymi klipsami na pasy bezpieczeństwa

Dane techniczne:

 • Długość:70 cm
 • Szerokość:43 cm
 • Wysokość:63.5 cm
 • Waga:14.9 kg


UWAGA!!!

Ze względu na dynamiczną sprzedaż prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, celem potwierdzenia dostępności towaru.

Więcej informacji
ProducentGb
Kod EAN4058511222585
Nazwa koloruSilver Fox Grey
Opinie kupujących
 1. jestem zadowolona :)
  Bardzo dobry jakościowo fotelik, na który namówili mnie znajomi. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru i ten sklep polecam z czystą przyjemnością. Polecam gorąco.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  <