Dostępny
SKU
23977
Kod EAN
8058664077052
BOSS
FFCHCOS60

Chicco, Cosmos - fotelik samochodowy 0-18 kg

Już od 399,00 zł Cena 429,00 zł

Cosmos jest fotelikiem zaprojektowanym dla dzieci od dnia narodzin do momentu osiągnięcia przez nie wagi 18 kg tj. fotelikiem z Grupy 0+/1, zatwierdzonym zgodnie z normą ECE R 44/04.

Dostępny - Wysyłka 24H
Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Chicco Cosmos - fotelik samochodowy 0-18 kg

Cosmos jest fotelikiem zaprojektowanym dla dzieci od dnia narodzin do momentu osiągnięcia przez nie wagi 18 kg tj. fotelikiem z Grupy 0+/1, zatwierdzonym zgodnie z normą ECE R 44/04.

Fotelik oferuje wszystko czego potrzeba dziecku w kolejnych fazach wzrostu: wkładka dla najmniejszych, przestrzeń i wygoda dla starszych oraz łatwy sposób rozkładania oparcia dla wygodnych drzemek.

Charakterystyka fotelika :

 • Cosmos bardzo łatwo zamontować w aucie: dla noworodków i niemowląt do 13 kg zawsze tyłem do kierunku jazdy, zgodnie z niebieskimi prowadnicami i zawsze przy wyłączonej poduszce powietrznej. Natomiast montaż przodem do kierunku jazdy dla starszaków ułatwią prowadnice czerwone
 • Fotelik można rozłożyć do 4 różnych pozycji dla jak najwygodniejszej pozycji na krótką drzemkę w trakcie jazdy.
 • Wkładka redukcyjna przeznaczona jest dla noworodków do 6 kg. Specjalne miękkie wykończenie ma zapewnić pełen relaks oraz bezpieczną pozycję dla główki, bioder i nóg tych najmłodszych, klin natomiast bezpieczną pozycję dla kręgosłupa.
 • Cosmos gwarantuje odpowiednią wygodę i przestrzeń również starszym dzieciom. Podczas projektowania fotelika wzięto pod uwagę konieczność zapewnienia przestrzeni na nogi starszaków, oraz przyjemnych w dotyku, miękkich tkanin tapicerki.
 • Cosmos to fotel Chicco dla grupy 0+/1, zgodny z normą ECE R44/04, przeznaczony do przewożenia w samochodzie dzieci od narodzin do 18 kg.
 • - dla dzieci z Grupy 0+ (0-13 kg, do ok. 15. miesiąca życia) fotelik należy montować tyłem do kierunku jazdy, a w przypadku montażu na przednim siedzeniu pasażera, zawsze należy wyłączyć poduszkę powietrzną pasażera;
 • - dla dzieci z Grupy 1 (9-18 kg) fotel montujemy przodem do kierunku jazdy.
 • Dzięki specjalnym kolorowym oznaczeniom prowadzenia pasów bezpieczeństwa montaż fotela jest łatwy i intuicyjny (kolor błękitny dla grupy 0+ i kolor czerwony dla grupy 1)
Dane techniczne :
 • Wymiary: 44 x 63 x 54 cm
 • Waga: 7,8 kg
 • Tapicerkę można zdjąć do prania w temperaturze 30°.
Więcej informacji
ProducentChicco
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourceboss
Kod EAN8058664077052
BOSSFFCHCOS60
Nazwa koloruPower Blue
Opinie kupujących
 1. Ok
  Jest ok ale tylko jako fotelik rzadko używany

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 2. Polecam
  Super fotelik i jako główny i jako drugi fotelik dla dziadków

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 3. super!!
  Super produkt, który ma dobre opinie, niezbędne atesty i myślę, że będzie to naprawdę dobre rozwiązanie na najbliższe dwa lata. Polecam zakupy w tym sklepie serdecznie.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Cosmos - fotelik samochodowy 0-18 kg
Twoja ocena

Brak danych

To Top