Dostępny
SKU
23977
Kod EAN
8058664077052
BOS
FFCHCOS60

Chicco, Cosmos - fotelik samochodowy 0-18 kg

Już od 399,00 zł

Cosmos jest fotelikiem zaprojektowanym dla dzieci od dnia narodzin do momentu osiągnięcia przez nie wagi 18 kg tj. fotelikiem z Grupy 0+/1, zatwierdzonym zgodnie z normą ECE R 44/04.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Chicco Cosmos - fotelik samochodowy 0-18 kg

Cosmos jest fotelikiem zaprojektowanym dla dzieci od dnia narodzin do momentu osiągnięcia przez nie wagi 18 kg tj. fotelikiem z Grupy 0+/1, zatwierdzonym zgodnie z normą ECE R 44/04.

Fotelik oferuje wszystko czego potrzeba dziecku w kolejnych fazach wzrostu: wkładka dla najmniejszych, przestrzeń i wygoda dla starszych oraz łatwy sposób rozkładania oparcia dla wygodnych drzemek.

Charakterystyka fotelika :

 • Cosmos bardzo łatwo zamontować w aucie: dla noworodków i niemowląt do 13 kg zawsze tyłem do kierunku jazdy, zgodnie z niebieskimi prowadnicami i zawsze przy wyłączonej poduszce powietrznej. Natomiast montaż przodem do kierunku jazdy dla starszaków ułatwią prowadnice czerwone
 • Fotelik można rozłożyć do 4 różnych pozycji dla jak najwygodniejszej pozycji na krótką drzemkę w trakcie jazdy.
 • Wkładka redukcyjna przeznaczona jest dla noworodków do 6 kg. Specjalne miękkie wykończenie ma zapewnić pełen relaks oraz bezpieczną pozycję dla główki, bioder i nóg tych najmłodszych, klin natomiast bezpieczną pozycję dla kręgosłupa.
 • Cosmos gwarantuje odpowiednią wygodę i przestrzeń również starszym dzieciom. Podczas projektowania fotelika wzięto pod uwagę konieczność zapewnienia przestrzeni na nogi starszaków, oraz przyjemnych w dotyku, miękkich tkanin tapicerki.
 • Cosmos to fotel Chicco dla grupy 0+/1, zgodny z normą ECE R44/04, przeznaczony do przewożenia w samochodzie dzieci od narodzin do 18 kg.
 • - dla dzieci z Grupy 0+ (0-13 kg, do ok. 15. miesiąca życia) fotelik należy montować tyłem do kierunku jazdy, a w przypadku montażu na przednim siedzeniu pasażera, zawsze należy wyłączyć poduszkę powietrzną pasażera;
 • - dla dzieci z Grupy 1 (9-18 kg) fotel montujemy przodem do kierunku jazdy.
 • Dzięki specjalnym kolorowym oznaczeniom prowadzenia pasów bezpieczeństwa montaż fotela jest łatwy i intuicyjny (kolor błękitny dla grupy 0+ i kolor czerwony dla grupy 1)
Dane techniczne :
 • Wymiary: 44 x 63 x 54 cm
 • Waga: 7,8 kg
 • Tapicerkę można zdjąć do prania w temperaturze 30°.
Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8058664077052
Nazwa koloruPower Blue
Opinie kupujących
 1. super!!
  Super produkt, który ma dobre opinie, niezbędne atesty i myślę, że będzie to naprawdę dobre rozwiązanie na najbliższe dwa lata. Polecam zakupy w tym sklepie serdecznie.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Cosmos - fotelik samochodowy 0-18 kg
Twoja ocena

Brak danych

To Top