Chicco, Śpiewak Songy - 09492

SKU
23431
Kod EAN
8058664098750
BOSS
CHZ09492
99,99 zł 135,00 zł

Śpiewak Songy - 09492 Zaproś rodziców i przyjaciół do karaoke i zaśpiewaj swoją ulubioną piosenkę razem ze Śpiewakiem Songy! 

Dostępny - Wysyłka 24H
+ -
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Śpiewak Songy dla najmłodszych artystów

Twój maluch kocha śpiew? Ciągle śpiewa do dezodorantu czy innych produktów przypominających wyglądem mikrofon? Najwyższa pora to zmienić i przejść na profesjonalizm! Z myślą o najmłodszych śpiewakach w wieku od 3 do 6 lat, aby mogli nacieszyć się radością wspólnego śpiewania. Opcja karaoke zapewnia wiele godzin zabawy dla całej rodziny. Dziecko może też zaprosić swoich rówieśników i wspólnie zaśpiewać ulubioną piosenkę, którą śpiewak Songy zamieni w wesołą piosenkę. Dodatkowa opcja umożliwia przekształcenie głosu dziecka w ryk potwora, co sprawi wszystkim wiele radości. Intensywne kolory, które przyciągają wzrok i intuicyjny interfejs sprawiają, że zabawkę z łatwością obsłużą nawet najmłodsi fani muzyki. Głośniki, wbudowane w łapki Songiego, wiernie oddają muzykę i głosy śpiewających, bez szelestu i dodatkowego hałasu.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Produkty firmy Chicco słyną z wysokiej jakości oraz stosowania ciekawych rozwiązań technicznych. Zabawki są bezpieczne dla najmłodszych i gwarantują wspaniałą zabawę. Poza funkcją śpiewania, Śpiewak Songy ma możliwość wytwarzania niezapomnianej atmosfery dyskoteki. Model wyposażony jest w siedem kolorowych lampek, które imitują nastrój lat siedemdziesiątych. Dziecko może wybrać jeden z czterech gatunków muzycznych, w tym rap, jazz, rock i disco. Aby zmaksymalizować wygodę korzystania i dopasować do potrzeb dziecka, mikrofon może być przytwierdzony do zabawki, ale można go też wyjąć z rączki Songiego. Zapraszamy dużych i małych do wspaniałej zabawy w karaoke każdego dnia!

Chicco, Śpiewak Songy - 09492
 
Zaproś rodziców i przyjaciół do karaoke i zaśpiewaj swoją ulubioną piosenkę razem ze Śpiewakiem Songy! Wybierz podkład muzyczny i zaśpiewaj do mikrofonu, a zabawka przemieni nagranie w wesołą piosenkę.
  • 4 gatunki muzyczne (rock, disco, rap, jazz).
  • 7 kolorowych lampek, by stworzyć atmosferę imprezy disco.
  • Mikrofon można wyjąć z rączki Songy.
  • Dodatkowa opcja – zabawka przekształca głos dziecka w ryk potwora.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Chicco, Śpiewak Songy - 09492

Twoja ocena*