Dostępny
SKU
26032
Kod EAN
8058664080694
BOS
CHZ09164

Chicco, Pod wodą - gra planszowa - 09164

Cena specjalna 45,00 zł Cena 49,00 zł

Pod wodą - gra planszowa - 09164 Dotknij figurek i sprawdź, co złowiłeś!

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Chicco, Pod Wodą – gra planszowa dla dzieci od 2 lat

Zabawki, w tym gry planszowe to niezbędne akcesoria wspierające prawidłowy rozwój dziecka. Jeśli Twój maluszek ma 2 lata lub więcej, podaruj mu grę planszową Pod Wodą marki Chicco. Gracze muszą rozpoznać wszystkie kształty morskich zwierzątek i ułożyć je zgodnie z sekwencją kart. Gra wspiera trenowanie pamięci i inne procesy poznawcze. Gracze wykorzystują podczas gry zmysł dotyku. Muszą uważać, aby nie wyciągnąć muszli. Dla wszystkich gier planszowych charakterystyczne jest to, że najmłodsi gracze uczą się podczas grania nawiązywać więzi społeczne. Nie jest inaczej w przypadku gry Pod Wodą, dzięki której dziecko nauczy się akceptowania zasad, rozwiązywania problemów, ale przede wszystkim spędzi miło czas z rodzicami czy rodzeństwem.

Gra Pod Wodą od Chicco to dużo frajdy dla dzieci i dorosłych

Prezentowana gra planszowa należy do serii Family Games Chicco, obejmującej gry kształtujące u dzieci szereg ważnych umiejętności. Pod Wodą to mnóstwo dobrej zabawy, a także zdrowa rywalizacja. Jeśli chcesz miło spędzić czas z dzieckiem, ta gra jest godna Twojego wyboru. Bawi, stymuluje rozwój i wzbogaca wiedzę. Mądrze zaprojektowana, przyniesie Twojemu dziecku szereg korzyści. Zestaw jest kolorowy i obejmuje wiele akcesoriów, takich jak modele zwierzątek, kartoniki czy woreczek. Już sama zawartość pudełka wywołuje uśmiech na twarzy i zainteresowanie. Jeśli chcesz kupić sprawdzoną grę planszową dla przedszkolaka, nie zastanawiaj się dłużej. Zamów grę Pod Wodą firmy Chicco, a czeka Cię wiele przyjemnie spędzonych chwil z dzieckiem. Gorąco polecamy ten produkt!

Chicco, Pod wodą - gra planszowa - 09164

Dotknij figurek i sprawdź, co złowiłeś!

Gra planszowa POD WODĄ pomaga dziecku rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie wspiera nawiązywanie więzi społecznych: akceptowanie zasad, uczenie się nowych pojęć, rozwiązywanie problemów, wypróbowywanie swoich umiejętności, uczenie się od innych (zarówno dorosłych, jak i dzieci), a stopniowo także współpracy z nimi. Jest to też okazja do coraz lepszego poznawania swojego dziecka i pogłębiania wzajemnych relacji poprzez wspólną zabawę.

JAK GRAĆ? Zanurz się w błękitnym morzu i spróbuj znaleźć wszystkie zwierzęta w odpowiedniej kolejności. Kto będzie miał najlepsze wyczucie, zostanie zwycięzcą.

Uwaga! Spoiler!

Gra Pod Wodą to wyzwanie, któremu sprostasz, jeśli dobrze wykorzystasz zmysł dotyku i pamięć, stymulowane przez kolejne poziomy gry.

Drobna podpowiedź: Uważaj, aby nie wyciągnąć muszli!

Zawartość pudełka

 • 8 modeli zwierząt morskich: rozgwiazdy, ryby, konika morskiego, muszli, meduzy, kraba, żółwia i ośmiornicy.
 • 9 kartoników przedstawiających osiem zwierząt morskich i muszlę
 • 9 kartoników z „cieniem” ośmiu zwierząt morskich i muszli
 • 9 kartoników z trzema zwierzętami morskimi w trzech różnych kolorach oraz muszlą
 • 1 woreczek

Linia gier planszowych Family Games Chicco została opracowana przy współpracy z uznanymi autorami gier planszowych i wsparciem Associazione Nazionale Pedagogisti Italiani (ANPE). Zasady i treści obecne w grach są opracowywane i oceniane pod kątem pomocy dzieciom w ich rozwoju i rozwijaniu ich umiejętności.

Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8058664080694
Nazwa koloru3898
Opinie kupujących
 1. dobry wybór
  U nas w pokoju gry planszowe stanowią 80% naszych zabawek. Wybraliśmy tą pozycję i jest jedną z kolejnych, w których zakochała się nasza Marysia i nasz Franek.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Pod wodą - gra planszowa - 09164
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top