Dostępny
SKU
77458
Kod EAN
8058664109340
BOS
CHZ09793

Chicco, Pchacz ogród - 09793

Cena specjalna 135,00 zł Cena 189,00 zł

Łatwiejsze stawianie pierwszych kroków..

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Poznaj najważniejsze zalety dostępnej zabawki

Prezentowana zabawka dedykowana jest przede wszystkim maluszkom, które stawianie pierwszych kroków mają dopiero przed sobą, ale już chętnie stanęłyby na własnych nogach. W osiągnięciu tego w znacznym stopniu może pomóc im Pchacz Ogród, który nie tylko natychmiast zainteresuje malca swoim ciekawym wyglądem, ale także zapewni mu bezpieczeństwo podczas nauki chodzenia. Istotną rolę odgrywa uchwyt, który dodano po to, aby dziecko mogło swobodnie się na nim oprzeć i powoli stawiać kroki. Uchwyt został w stu procentach dostosowany do małych, dziecięcych dłoni i skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić dziecku pełen komfort. To jednak niejedyna zaleta tego produktu.

Dowiedz się, jakie ukryte atrakcje oferuje dostępna w naszym sklepie zabawka

Pchacz Ogród Chicco zaskakuje mnogością kolorów, które odgrywają niezwykle istotną rolę w rozwoju maleństwa. Umieszczone na produkcie elementy, czyli sympatyczny miś, ustawione na zielonej trawie kwiatki w doniczkach czy spacerująca po trawie biedronka są w stanie przyczynić się do rozwoju wyobraźni dziecka. To doskonały sposób na poznanie przez malca kolorów, a także na coraz lepsze poznawanie otaczającego go świata. Co więcej, kwiaty w doniczkach wydają dźwięki i świecą przyjaznymi światełkami, biedronka rzeczywiście się porusza, natomiast widoczne u góry słoneczko stanowi swoistą grzechotkę i obraca się. Pchacz Chicco posiada cztery mocne kółeczka co sprawia, że podczas poruszania go dziecko może mocno oprzeć się o zabawkę, a ta zachowa pełną stabilność i nie wywróci się. Poznaj też pozostałe pchacze, jeździdełka i chodziki dostępne w naszej ofercie.

Chicco, Pchacz ogród - 09793

Pomaga dziecku w stawianiu pierwszych kroków i zachęca do bezpiecznej nauki chodzenia.
Zabawka również stymuluje odgrywanie ról oraz zdolności manualne dziecka dzięki licznym aktywnościom:


Pchacz posiada interaktywne kwiaty w doniczkach ze światełkami i dźwiękami oraz elektroniczny sorter kształtów z 3 różnymi kształtami i zabawnymi dźwiękami, a także poruszającą się biedronkę i obracające się słoneczko z grzechotkami.

Cztery duże koła zwiększają stabilność pchacza, a duża przestrzeń na nogi ułatwia maluchom stawianie pierwszych kroków.
Ponadto ergonomiczny uchwyt pozwala dzieciom wygodnie i bezpiecznie trzymać się podczas chodzenia.

Dane techniczne:

  • Wymiary opakowania: 50,5 x 18 x 38,5 cm
  • Wymiary produktu: 45 x 48 x 44 cm
  • Baterie: 2 x AA 1,5 V (brak w zestawie)


Dla dzieci od 9 miesiąca życia
Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8058664109340
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Pchacz ogród - 09793
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top