Chicco, Miś z projektorem - 08015

SKU
22654
Kod EAN
8058664060368
BOSS
CHZ080152
Już od 113,99 zł 129,00 zł

Miły w dotyku miś z ukrytym w brzuszku projektorem światła i muzyki!

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Miś z projektorem w różnych kolorach

Dostępny w różnych kolorach Miś z projektorem zainstalowanym w brzuszku. Stworzony dla najmłodszych dziewczynek i chłopców. Maskotka jest bardzo miła w dotyku, dzięki czemu dziecko chętnie będzie chciało się nią bawić. Producentem tego modelu jest firma Chicco, znana i ceniona, tworząca piękne produkty dla najmłodszych. Miękkość to nie wszystko, co proponuje dzieciom ten zabawkowy miś. Wbudowany w brzuszek projektor zapewnia zarówno muzykę, jak i piękne światła. Dzięki temu dziecko spędzi czas przy kolorowych projekcjach na ścianie oraz dźwiękach melodii piosenek. Co ważne, do wyboru jest kilka trybów świetlnych, między innymi rozgwieżdżona poświata, intensywna barwa, delikatny blask, wewnętrzne światełko. Można więc zdecydować się na tryb, który maluszek lubi najbardziej.

Muzyka klasyczna dla dziecka to dobre rozwiązanie

Po włączeniu mechanizmu muzyka gra przez dokładnie 30 minut. Można ją oczywiście wcześniej wyłączyć. Do wyboru jest muzyka klasyczna, taka jak Bach czy Beethoven. To doskonała propozycja dla dzieci, o czym są przekonani znani muzycy i naukowcy. Ten rodzaj melodii z oczywiście odpowiednio dobranym repertuarem uspokaja, koi i usypia najmłodszych. Dziecku można także włączyć muzykę nowoczesną, soft rock, jazz, a także dźwięki natury, które również odgrywają dużą rolę w rozwoju. Chicco Miś z projektorem może być prany w pralce, co ułatwia jego pielęgnację - zawsze będzie czysty! Naciśnij serduszko na brzuszku misia i wraz z dzieckiem ciesz się pięknem świateł i cudowną muzyką! Zabawki dla niemowląt to coś, czego szukasz? Znajdziesz je w naszym sklepie!

Chicco, Miś z projektorem - 08015.1, 08015.2

Miły w dotyku miś z ukrytym w brzuszku projektorem światła i muzyki!
Miękki, delikatny i miły w dotyku pluszak z ukrytym w brzuszku mechanizmem,
dzięki któremu czas, który dziecko spędza z maskotką upływa przy akompaniamencie przyjemnej muzyki i efektów świetlnych.
Przez brzuszek misia emitowane są efekty świetlne: intensywna, rozgwieżdżona poświata, delikatny blask, wewnętrzne światełko, idealne jako nocna lampka.
Dźwięki, których maluch słucha nieprzerwanie przez 30 minut to muzyka klasyczna (Bach i Beethoven), muzyka nowoczesna, soft rock, jazz oraz dźwięki natury.
Efekty uruchamia naciśnięcie przycisku z serduszkiem, umieszczonego na brzuszku misia.

Zabawkę można prać w pralce.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Chicco, Miś z projektorem - 08015

Twoja ocena*