Średnia ocena: 5/5 (Opinie: 2)

Chicco Konik Rodeo - 079072, 079073

SKU:
79073
Kod EAN:
BOSS:
Już od 278,90 zł 299,00 zł cena regularna

Kształtuje emocje i motorykę....

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Chicco Konik Rodeo - 079072, 079073

Konik Rodeo to zabawka interaktywna! Pogłaszcz go po chrapach, aby usłyszeć jego parskanie. Wyjmij z worka na szyi Konika marchewkę i poczęstuj go nią. Na pewno mu posmakuje!

konik rodeo chicco w mamaija

Opowiednie dla dziecka  od 12. miesiąca życia. Dzięki czujnikom zabawka zachowuje się jak prawdziwy koń: wesoło rży i parska, mruga oczami, chrupie marchewkę. Odgłosy, które wydaje uczy dziecko zapoznać się z odgłosami, jakie wydaje prawdziwe zwierzę. Maluch zapoznaje się z logicznym ciągiem przyczynowo-skutkowym: gdy łagodnie głaszczemy konika, karmimy go ulubioną marchewką i się o niego troszczymy, odwdzięcza się odgłosami zadowolenia i radosnym rżeniem.

Chicco Konik Rodeo - 079072, 079073 w mamaija Konik jest świetną zabawką uczącą empatii i miłości do zwierząt. Posiada również funkcję bujaczka i jeździka. Dziecko może dosiąść Konika niczym kucyka i, trenując swoją równowagę, pobawić się w ujeżdżanie. Poszczególne funkcje dostępne są kolejno po sobie, w momencie gdy dziecko osiągnie właściwy wiek, dzięki czemu Konik na długo towarzyszy rosnącemu dziecku:

Od 12 m+ Konik wpięty w bazę na zaokrąglonych biegunach, staje się bujaczkiem, a dziecko bezpiecznie buja się, siedząc na nim i trzymając się wystających z głowy uchwytów.

Chicco Konik Rodeo - 079072, 079073 w mamaija

od 18 m+ Konik, po zdjęciu bazy do bujania, staje się jeździkiem, który porusza się na 4 kółkach napędzanych siłą dziecięcych nóg. To fantastyczny trening przygotowujący dziecko do kolejnych etapów rozwoju i umiejętności jazdy na rowerku biegowym.

Dzięki zastosowaniu w zabawce elektroniki, Konik wydaje dźwięki, a gwiazda na jego kapeluszu świeci. Na kapeluszu, znajdują się 2 przyciski: z muzyką i dźwiękami - centrum dowodzenia elektronicznymi efektami. Efekty sprzężone są z gestami, które wykonuje dziecko i w ten sposób zostają aktywowane.