Dostępny
SKU
23929
Kod EAN
8058664076369
BOS
CHZ07653

Chicco, Edukacyjny stolik Hobby - 07653

Cena specjalna 155,00 zł Cena 229,00 zł

Edukacyjny stolik Hobby - 07653 Pomaga rozwijać zainteresowania i pasje! Dzieci kochają naśladować dorosłych!

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Stolik Edukacyjny Chicco - rozwijanie pasji od najmłodszych lat

Stolik edukacyjny Chicco to produkt przeznaczony dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Służy on do zabawy, która pozwala na zapoznanie dziecka z czterema różnymi rodzajami hobby. Produkt ten pozwoli na wielogodzinną zabawę, która długo się nie znudzi. Ten stolik edukacyjny może być używany w dwóch językach, które można dowolnie zmieniać za pomocą pokrętła znajdującego się na środku zabawki. Dzięki temu dziecko ma możliwość nauki zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zabawka jest wyposażona również w interaktywny panel, który za pomocą dźwięku oraz świateł zachęci dziecko do zabawy. Sprawdź również pozostałe zabawki dla niemowląt dostępne w ofercie naszego sklepu Mamaija.pl.

Cztery zabawy za pomocą jednej zabawki

Zabawka ta może być wykorzystywana przez dziecko samodzielnie lub pod nadzorem dorosłych. Maluch za pomocą stolika edukacyjnego Chicco ma możliwość zapoznania się z hobby takimi, jak gotowanie, ogrodnictwo, gra na instrumentach oraz rysowanie. Dzięki temu produktowi dziecko ma możliwość ćwiczenia koncentracji, uczy się nowego języka oraz poznaje kilkadziesiąt nowych słówek związanych z danym hobby. Zabawka pozwala też ćwiczyć zdolności manualne za pomocą panelu rysunkowego. W części związanej z ogrodnictwem dziecko poznaje warzywa takie jak marchew i pomidor, a w części kuchennej będzie może skomponować danie z tych produktów. Z kolei w części muzycznej dziecko będzie mogło dowolnie wciskać trzy podświetlane przyciski i komponować muzykę z dostępnych melodii. Szukasz zabawki, która pomoże wzmocnić więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem? Przeczytaj ten artykuł na naszym firmowym blogu.

Chicco, Edukacyjny stolik Hobby - 07653

Pomaga rozwijać zainteresowania i pasje!

Dzieci kochają naśladować dorosłych! Teraz mogą to robić z bezpieczną zabawką wspierającą ich zainteresowania!

Edukacyjny Stolik Hobby oferuje dziecku wiele elektronicznych i manualnych zabaw pobudzających jego zmysły i zainteresowania. Dziecko uczy się pierwszych słów w języku polskim i angielskim. Zabawne dźwięki i piosenki pozwalają mu poznać różne pasje: gotowanie, ogrodnictwo, rysowanie i gra na instrumentach. Zabawa może być dzielona z rówieśnikami i rodzicami. Dzięki temu dziecko uczy się współpracy, a rodzice mają szansę budować więź z dzieckiem.

Mały Ogrodnik

 • Dotknij symboli warzyw, wyświetlonych na dotykowym ekranie, aby poznać ich nazwy i kolory oraz posłuchać zabawnych melodii.

Szef Kuchni

 • Przekręć gałkę i słuchaj odgłosów gotowania oraz zabawnych piosenek. Dodatkowe akcesoria: sól, pieprz, oliwa i warzywa pomogą Ci przygotować pyszne danie!

Mały Artysta

 • Magiczna Tablica pozwala na rysowanie, a następnie wymazywanie rysunków, aby zabawę w Małego Artystę zacząć na nowo!

Mały Muzyk

 • Graj na pianinku, poznawaj nuty i dźwięki. Przełóż stronę książeczki, posłuchaj dźwięków różnych instrumentów i poznaj ich nazwy!


Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8058664076369
Nazwa koloru2590
Opinie kupujących
 1. polecam produkt
  Bardzo cenię sobie edukacyjne zabawki i ten stolik to kolejna taka zabawka w moim domu. Powiem tak - warto ją zakupić, by dziecko samodzielnie bawiło się przy tej zabawce, a jednocześnie by uczyła ona wielu przydatnych rzeczy.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Edukacyjny stolik Hobby - 07653
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top