Dostępny
SKU
26335
Kod EAN
8058664080939
BOS
CHZ09169

Chicco, Baloniki - gra planszowa - 09169

Cena specjalna 36,99 zł Cena 45,00 zł

Baloniki - gra planszowa - 09169 Czy kolorowe baloniki dotrą do słońca, zanim zrobi to chmurka? Razem przeciwko szarej chmurze!

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Nauka przez zabawę? To może być proste

Kto powiedział, że zabawa nie może uczyć? Doskonałym sposobem na poznawanie świata przez dziecko jest organizowanie mu rozwijających zabaw, które stymulują jego umysł oraz pozwalają poznać mu ogólnie panujące zasady społeczne, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym. Wśród wielu produktów edukacyjnych w naszym sklepie można znaleźć między innymi prezentowana grę planszową Baloniki firmy Chicco oraz wiele innych zabawek dla dzieci do 3 lat.

Naucz dziecko współpracować

Gra planszowa Baloniki to doskonały sposób na naukę współpracy z innymi poprzez grę i zabawę. Dzięki niej dziecko pogłębi i wzmocni relacje z rodzicami za pomocą pozytywnych skojarzeń. Wszystko dlatego, że gra dedykowana jest dla całej rodziny i polega na pomocy balonikom w doleceniu do słońca, zanim zasłoni je czarna chmura. Tylko dzięki współpracy możliwe jest wykonanie zadania. Gra posiada kilka poziomów trudności i może być używana przez dzieci od 3 roku życia. Tego typu zabawki dla dzieci to doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych. Pozwalają one na logiczne myślenie, uczą rozwiązywania problemów oraz tego, że dzięki współpracy można osiągnąć zamierzony cel.

Przyjazna grafika dla dziecka i rodzica

Gra Baloniki posiada niezwykle przyjazną dla dzieci grafikę, jest pełna kolorów i radosnych kształtów, dzięki czemu każdy maluch z chęcią do niej zasiądzie.

W zestawie znajduje się:

 • 1 kartonik startowy (wypuszczenie balonów)
 • 1 kartonik docelowy (słońce)
 • 16 kartonów ścieżki (niebo)
 • 4 pionki-balony
 • 1 pionek-chmura
 • 2 kostki z kolorami tęczy.

Chicco, Baloniki - gra planszowa - 09169

Czy kolorowe baloniki dotrą do słońca, zanim zrobi to chmurka?
Razem przeciwko szarej chmurze!

Gra planszowa BALONIKI pomaga dziecku rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie wspiera nawiązywanie więzi społecznych: akceptowanie zasad, uczenie się nowych pojęć, rozwiązywanie problemów, wypróbowywanie swoich umiejętności, uczenie się od innych (zarówno dorosłych, jak i dzieci), a stopniowo także współpracy z nimi. Jest to też okazja do coraz lepszego poznawania swojego dziecka i pogłębiania wzajemnych relacji poprzez wspólną zabawę.

JAK GRAĆ? Pomóżcie balonikom dolecieć do słońca, zanim zasłoni je szara chmura. Dacie radę, jeśli będziecie działać wspólnie!

Kooperacyjna gra strategiczna dla całej rodziny

Dzięki zróżnicowanym poziomom trudności, do gry można zaprosić każdego członka rodziny!

Zawartość pudełka

 • 1 kartonik startowy (wypuszczenie balonów)
 • 1 kartonik docelowy (słońce)
 • 16 kartoników ścieżki (niebo)
 • 4 pionki-balony
 • 1 pionek-chmura
 • 2 kostki z kolorami tęczy

Więcej informacji
ProducentChicco
Kod EAN8058664080939
Nazwa koloru4085
Opinie kupujących
 1. wszystko ok, polecam
  Super gra planszowa, w którą może bawić się cała rodzina. Rewelacyjna planszówka, jak wszystko zresztą co ma w ofercie Chicco. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Polecam.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Chicco, Baloniki - gra planszowa - 09169
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top