Lascal, BuggyBoard Mini - dostawka do wózka

SKU
25496
Kod EAN
7330863023100
BOSS
TLAS23
Już od 229,00 zł

Lascal, BuggyBoard Mini - dostawka do wózka Z BuggyBoard Mini™ przyłączonym do Twojego wózka lub spacerówki, posiadasz perfekcyjny zestaw do bezstresowych przechadzek.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

BuggyBoard Mini sprosta oczekiwaniom dzieci i rodziców

Spacer z dwójką dzieci to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy jedno z nich podróżuje w wózku, a drugie jest od niego niewiele starsze i wymaga stałej opieki. Aby spacery z dziećmi były wyłącznie przyjemnością, warto zamontować do wózka specjalną platformę dla drugiego dziecka. Dostawka Lascal pomoże Ci upilnować starszego maluszka, a tym samym zapewnić mu najwyższy poziom bezpieczeństwa zwłaszcza w tłumie bądź na terenie o wysokim natężeniu ruchu. Dostępna jest w bogatym wzornictwie, dzięki czemu można dopasować ją do koloru wózka lub upodobań dziecka. Sprawdź, jak wyglądają platformy do przewożenia dzieci od Lascal i wybierz którąś dla siebie.

BuggyBoard Mini to praktyczna platforma do wózka

Marka Lascal specjalizuje się w produkcji praktycznych akcesoriów dla dzieci. Prezentowana dostawka do wózka to niezawodne rozwiązanie, kiedy spieszysz się, a maluch nie może nadążyć za tempem marszu. Lascal BuggybBoard Mini sprawdzi się w drodze do lekarza, na zakupach i w wielu innych sytuacjach. Z tak profesjonalną pomocą nie spóźnisz się na umówione spotkanie, autobus czy tramwaj. Dostawka eliminuje konieczność posiadania drugiego wózka. Jest ekonomicznym rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę, mając dwoje dzieci. Jeśli planujesz dłuższe spacery, dostawka Lascal Buggy Board to wspaniałe udogodnienie dla malucha, który na platformie może nie tylko stać, ale także usiąść. Podest jest antypoślizgowy – w pełni bezpieczny do użytkowania przez dziecko. Dzięki platformie do wózka będziesz przemieszczać się ze swoimi pociechami znacznie szybciej.

Lascal, BuggyBoard Mini - dostawka do wózka 

Z BuggyBoard Mini przyłączonym do Twojego wózka lub spacerówki,
posiadasz perfekcyjny zestaw do bezstresowych przechadzek.

BuggyBoard Mini zapewnia bezpieczeństwo Twojemu dziecku w tłumie i na terenie o wysokim natężeniu ruchu.

 
 

Gdy Twoje dziecko jest zbyt zmęczone, aby chodzić, lub gdy jesteś w pośpiechu, BuggyBoard Mini ułatwia Wam obu wspólną podróż.

Wymagania

BuggyBoard Mini został przystosowany do mocowania na bocznych, pionowych rurkach spacerówek i na obramowaniach wózków o szerokość mieszczącej się w granicach 26-50 cm (10”- 20”).
Elementy łączące zostały tak skonstruowane, aby pasowały do kwadratowych, owalnych lub okrągłych rurek stelażowych wózka o maksymalnym obwodzie 20 cm (8 in.).

BuggyBoard Mini nie wymaga, aby koła w podwoziu wózka posiadały oś.

Obramowanie o kwadratowym przekroju

Maksymalny obwód: 9cm / 3,5”
Min. 14x14 mm (0,55” x 0,555”)
Maks. 21x28 mm (1.84” x 1.12”)

Obramowanie o okrągłym przekroju

Min. ø 14 mm (ø 0,5”)
Maks. ø 28 mm (ø1,1”)

Obramowanie o owalnym przekroju

Min. ø 24x10 mm (1,0” x 0,4”)
Maks. ø 31x24 mm (1,24” x 1,00”)

Testy
BuggyBoard Mini został przetestowany i zatwierdzony przez SGS Standards Technical Services Co. Ltd, Guangzhou, Chiny, zgodnie z normami 1888:2003+A1,A2 i A3:2005 oraz przez     SP, Narodowy Szwedzki Instytut Badań i Testów, zgodnie z analogicznymi normami: 1888:2003 punkt 6.1.1 - 6.1.5, 7.2.2.6, 17.3, 18.2 i 21.4
Odpowiednie dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat i ważących maksymalnie 20 kg (44 lb).

 

 

 

 

 

 
 
 
 
     

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Lascal, BuggyBoard Mini - dostawka do wózka

Twoja ocena*