Bugaboo Turtle Air by Nuna - fotelik samochodowy 0-13 kg z normą i-Size

SKU:
874698
Kod EAN:
BOSS:
Już od 999,00 zł

Ultralekki fotelik z możliwością montażu na obrotowej bazie isofix.

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Bugaboo Turtle Air by Nuna - fotelik samochodowy z normą i-Size dla dzieci od 40 do 83cm wzrostu

Bugaboo Turtle Air by Nuna - fotelik samochodowy 0-13 kg z normą i-Size

Gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Nowy fotelik Turtle Air przeznaczony dla dzieci o wzroście od 40 do 83 cm i wadze maksymalnej 13kg posiada system ochrony przed uderzeniem bocznym, który jest opatentowany i spełnia surowe standardy i-size. Dodatkowo jest bardzo wygodny dla dziecka i został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, a zaprojektowany we współpracy z marką foteli samochodowych klasy Premium Nuna.

Fotelik posiada możliwość montażu na nowej obrotowej bazie isofix 360 Base Air by Nuna, której innowacyjna konstrukcja wyposażona w zintegrowane boczne skrzydła zapewnia dodatkową ochroną w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik samochodowy Bugaboo Turtle Air wraz z obrotową bazą i fotelikiem Bugaboo Owl by Nuna tworzą wygodny system modularny, gwarantujący bezpieczne przewożenie w aucie dzieci od urodzenia do około 4 roku życia (do 18 kg wagi).

Dodatkowo montaż fotelika na bazie isofix to gwarancja bardzo łatwej, a jednocześnie maksymalnie bezpiecznej instalacji w samochodzie, która odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć. System True-Lock, w który wyposażona została obrotowa baza firmy Bugaboo umożliwia jej wypięcie z auta jednym przyciskiem i proste przełożenie do innego pojazdu w razie zaistnienia takiej konieczności.

Fotelik można również montowany w aucie za pomocą 3-punktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Bugaboo Turtle Air by Nuna - fotelik samochodowy 0-13 kg zamontowany na obrotowej bazie

Wyjątkowo lekki, a jednocześnie komfortowy.

Dziecięcy fotelik samochodowy Turtle Air by Nuna wyróżnia się bardzo lekką konstrukcją (waga 3 kg), która pozwala na przeniesienie go wraz z dzieckiem nawet jedną ręką, podczas gdy druga pozostaje wolna, aby rodzic mógł zabrać ze sobą do auta również inne niezbędne podczas jazdy z maluszkiem przedmioty, na przykład torbę z akcesoriami. Wszystko to sprawia, że każda podróż samochodem z naszą pociechą jest przyjemna i nie sprawia żadnego kłopotu ani nie wymaga nadmiernego wysiłku.

Prezentowany fotelik zapewnia maluszkowi nie tylko bezpieczną, ale również niezwykle wygodną jazdę autem.

Wyposażony został w specjalną wyściółkę wykonaną z najwyższej jakości pianki oraz bardzo miękką wkładkę z cenionej wełny merynosów. Wkładka fotelika charakteryzuje się minimalną przewodnością cieplną - zimą zatrzymuje ciepło przy skórze, natomiast latem zapobiega oddziaływaniu gorącego powietrza. Jest to szczególnie przydatne w przypadku małych dzieci, których system termoregulacji dopiero się kształtuje. Wkładka pochłania więc nadmiar wilgoci i umożliwia optymalną wentylację, co potwierdza najwyższe standardy jakości tego produktu.

Fotelik Bugaboo Turtle Air posiada również budkę wyposażoną w okienko Peek-a-boo, które gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza oraz możliwość obserwacji leżącego w foteliku maluszka. Rozkładany daszek przeciwsłoneczny oraz wyjmowana z budki osłona zapewniają dziecku ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Dodatkowo fotelik można w prosty sposób zamontować na stelażu wózków Bugaboo za pomocą dodatkowych adapterów (do zakupienia osobno).

Wszystkie te udogodnienia tworzą z fotelika bezpieczną przestrzeń dla dziecka oraz zapewniają mu komfortowe warunki podróżowania w aucie.

Bugaboo Turtle Air by Nuna - fotelik samochodowy 0-13 kg z normą i-Size komfort i bezpieczeństwo

       Charakterystyka fotelika :

zgodny z normą i-size - przeznaczony dla dzieci o wzroście od 40 do 83 cm i wadze maksymalnej 13kg; pełną zgodność z tą regulacją uzyskujemy w momencie zamocowania na dedykowanej do niego bazie isofix

bardzo lekki - waży zaledwie 3 kg, dzieki czemu jest łatwy w transporcie i przenoszeniu

najwyższej jakości pianka zastosowana w wyściółce i super miękka wkładka dla niemowląt z najwyższej jakości wełny merynosowej zapewnia optymalną wygodę i termoregulację

charakterystyczna budka zakończona daszkiem tworzy z fotelika przytulny kokon do drzemek dla dziecka

łatwy i szybki montaż na stelażu każdego wózka Bugaboo oprócz wózka Ant za pomocą dodatkowych adapterów zakupionych osobno

budka z filtrem UPF 50+

trzypunktowe pasy bezpieczeństwa

okienko w budce typu Peek-a-boo zapewnia przepływ powietrza i stałą obserwację dziecka

daszek z magnetycznymi klipsami

regulowany zagłówek zapewnia idealne dopasowanie do wzrostu przewożonego dziecka

zdejmowane i nadające się do prania tkaniny z certyfikatem Oeko-Tex®

zapewnia najwyższe bezpieczeństwo w aucie oraz jest zatwierdzony do użytku w samolocie

montowany w aucie za pomocą 3-punktowych pasow bezpieczeństwa lub na dedykowanej bazie isofix ( do dokupienia osobno )

     Dane techniczne fotelika Bugaboo Turtle Air by Nuna :

Waga fotelika : 3 kg

Wymiary : 59,8cm x 44cm x 69cm ( wys.x szer.x dł. )