Britax Romer, Kidfix III S - fotelik samochodowy isofix od 3,5 lat - 12 lat, 15 - 36 kg

SKU
74111
Już od 999,00 zł

Doskonałe zabezpieczenie dziecka podczas podróży od głowy do bioder.

 

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Britax Romer, Kidfix III S - fotelik samochodowy isofix od 3,5 lat - 12 lat, 15 - 36 kg

Fotelik samochodowy KidFix III S to efekt 50 letniego doświadczenia firmy Britax Romer w dziedzinie projektowania i tworzenia fotelików gwarantujących przewożonym w aucie dzieciom wyjątkowy komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Jeden z najwygodniejszych fotelików na rynku.

Dziecięcy fotelik samochodowy KidFix III S wyróżnia się większą powierzchnią do siedzenia dla dziecka oraz wysokim oparciem w kształcie litery V. Dzięki tym cechom fotelik rośnie wraz z maluchem od 3,5 do 12 roku życia w przedziale wagowym 15-36 kg

Britax Romer, Kidfix III S - fotelik samochodowy isofix od 3,5 lat - 12 lat, 15 - 36 kg

Oparcie w kształcie litery V.

Taki kształ oparcia zapewnia przewożonemu w foteliku dziecku więcej miejsca na plecy i ramiona jednocześnie doskonale je chroniąc w przypadku kolizji. Oparcie automatycznie dopasowuje się do kształtu i kąta nachylenia kanapy samochodowej zapewniając fotelikowi idealne dopasowanie do auta, a małemu pasażerowi wygodną i komfortową pozycję.

Wysokie oparcie fotelika Britax Romer KidFix III S doskonale zabezpiecza ciało dziecka od głowy do bioder w momencie zderzenia bocznego, a wyściełany, regulowany zagłówek chroni głowę i szyję oraz zapewnia ich właściwą pozycję podczas jazdy. Dodatkowo górne i dolne prowadnice pasa samochodowego gwarantują jego odpowiednie umiejscowienie na ciele dziecka i właściwe jego zabezpieczenia podczas podróży. 

Britax Romer, Kidfix III S - fotelik samochodowy isofix od 3,5 lat - 12 lat, 15 - 36 kg oparcie

Energochłonna nakładka XP-Pad.

Nakładka wykonana z energochłonnej pianki ma za zadanie dodatkowo chronić delikatne okolice karku dziecka w przypadku kolizji czołowej zapobiegając uderzeniu podbródka malucha w klatkę piersiową. Szarpnięcie głową do przodu jest mniej gwałtowne dzięki zmniejszeniu powstałej energię o około 30%, a kark dziecka jest odpowiednio chroniony.

Wykonana z miękkiej pianki nakładka zapewnia również dodatkowe wyściełanie pasa bezpieczeństwa.

Britax Romer, Kidfix III S - fotelik samochodowy isofix od 3,5 lat - 12 lat, 15 - 36 kg XP-Pad

SecureGuard.

Ten czwarty punkt zaczepienia 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pomaga utrzymać pas biodowy w odpowiednim położeniu ponad kośćmi biodowymi dziecka. Redukując siły działające na brzuch malucha w momencie uderzenia czołowego o około 35% zapewnia idealną ochronę szczególnie narażonych na urazy okolic brzucha, gwarantując jednocześnie małemu pasażerowi swobodę ruchów.

Britax Romer, Kidfix III S - fotelik samochodowy isofix od 3,5 lat - 12 lat, 15 - 36 kg SecureGuard

Zaawansowana ochrona Sict.

Dodatkowa ochrona w przypadku uderzenia bocznego wysuwana z boku fotelika minimalizuje siły powstałe podczas kolizji poprzez zmniejszenie odległości między fotelikiem a wnętrzem auta oraz pochłonięcie energii zanim dotrze ona do dziecka. Ochrona Sict powinna być regulowana z boku fotelika od strony drzwi samochodowych.

Britax Romer, Kidfix III S - fotelik samochodowy isofix od 3,5 lat - 12 lat, 15 - 36 kg ochrona Sict

Ergonomiczny zagłówek.

Regulowany zagłówek zapewnia pełną ochronę głowy dziecka przez cały okres użytkowania fotelika od 3,5 roku aż do 12 roku życia. Za pomocą jednej ręki, nawet kiedy maluch siedzi już w foteliku, możemy w łatwy i szybki sposób dostosować wysokość zagłówka, a wraz z nim wysokość pasa bezpieczeństwa do właściwej pozycji nad ramionami dziecka przewożonego w foteliku.

Zagłówek fotelika Britax Romer KidFix III S został zaprojektowany tak, aby zawsze podtrzymywać głowę dziecka w odpowiednim, bezpiecznym położeniu, również podczas drzemki. 

Komfort użytkowania.

Najwyższy poziom komfortu zapewnia podróżującemu w foteliku dziecku przestrzeń do siedzenia zwiększona o około 20% w porównaniu do modeli innych firm. Oparcie w kształcie litery V oraz miękkie siedzisko gwarantują dziecku wygodną pozycję także podczas dłuższych podróży. 

System montażu fotelika przodem do kierunku jazdy za pomocą złączy isofix pozwala na bezpieczne i szybkie zabezpieczenie dziecka przed wyruszeniem w drogę. Fotelik można również zainstalować za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu w pojazdach nie wyposażonych w punkty mocowania isofix.

W przypadku zabrudzenia tapicerki fotelika KidFix III S istnieje możliwość łatwego jej ściagnięcia i wyprania w pralce.

Dane techniczne Britax Romer KidFix III S : 

  • Kategoria wagowa : 15-36 kg
  • Kierunek montażu : przodem do kierunku jazdy
  • Sposób montażu : za pomocą złączy isofix lub/i samochodowym pasem bezpieczeństwa
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) - 67 – 85 x 54 x 43 cm
  • Waga - 8 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Britax Romer, Kidfix III S - fotelik samochodowy isofix od 3,5 lat - 12 lat, 15 - 36 kg

Twoja ocena*