Britax Romer Baby-Safe iSense - fotelik samochodowy od urodzenia do 15 miesiąca życia, od 40 do 83 cm wzrostu

SKU:
100200
Kod EAN:
BOSS:
Już od 795,00 zł 1 199,00 zł cena regularna

Zapewnia wygodną i bezpieczną jazdę z dzieckiem od chwili narodzin do 15 miesiąca życia...

 

PRODUKT DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA ZAPASÓW MAGAZYNOWYCH !!!

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Britax Romer Baby-Safe iSense - fotelik samochodowy od urodzenia do 15 miesiąca życia od 40 do 83 cm wzrostu

Firma Britax Romer powstała w 1978 roku z połączenia brytyjskiej firmy Britax i niemieckiej firmy Romer. Początki brytyjskiego partnera sięgają 1938 roku. Firma znana jest z konstrukcji fotelików i wózków, które są bezpieczne, a jednocześnie bardzo komfortowe dla małych dzieci. W 1966 firma Romer wypuściła na rynek fotel samochodowy dla dzieci Romer Baby.

Fotelik dziecięcy Baby-Safe iSense może być montowany w aucie za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu lub na dedykowanej bazie Flex Base iSense. Montaż na bazie isofix jest niezwykle prosty i szybki - wystarczy wpiąć fotelik jednym kliknięciem, a potem tak samo można go wypiąć. Jest to szczególnie przydatne kiedy maluch zaśnie w fotelku i chcemy go umieścić w aucie bez zakłócania jego snu. Montując fotelik na bazie lub na wózku słyszymy wyraźne kliknięcie, potwierdzające poprawność mocowania.

Britax Romer, Baby-Safe iSense - fotelik samochodowy od urodzenia do 15 miesiąca życia na bazie Flex Base iSense

Przeznaczenie fotelika

Dziecięcy fotelik samochodiwy Baby-Safe iSense jest atestowany dla dzieci od chwili narodzin do około 15 miesiąca życia (od 40 do 83 cm wzrostu). Zawsze instalujemy go w samochodzie tyłem do kierunku jazdy, zarówno na bazie Flex Base iSense, jak i podczas montażu pasami samochodowymi.

Po zakupieniu dodatkowych adapterów można w łatwy sposób wpiąć fotelik również na stelaże wózków Britax Romer, m.in. na wózek Smile 3. Używając uchwytu znajdującego się z tyłu fotelika możliwe jest bezproblemowe odblokowanie go z bazy lub stelaża wózka i łatwe podniesienie bez obciążania kręgosłupa, zachowując wyprostowaną pozycję.

Britax Romer Baby-Safe iSense - fotelik samochodowy od urodzenia do 15 miesiąca życia, od 40 do 83 cm wzrostu-w mamaija

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Użyta przy tworzeniu fotelika samochodowego Baby-Safe iSense technologia płaskiego ułożenia dziecka zapewnia noworodkowi bardziej komfortową i ergonomiczną pozycję. Opatentowany, wbudowany mechanizm regulacji odchylenia oparcia umożliwia dostosowanie ułożenia dziecka do jego wieku i wzrostu. Pozycja oparcia oraz długość pasów naramiennych zmieniają się automatycznie podczas regulacji zagłówka i zapewniają zwiększenie ilości wolnego miejsca w procesie rozwoju dziecka.

Dziecko przypięte w foteliku 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa jest dodatkowo chronione solidną konstrukcją skorupy. W momencie wypadku pasy rozprowadzają siły uderzenia poprzez pięć osobnych miejsc : dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz w miejscu, gdzie klamra spina pasy między nóżkami malucha, zabezpieczając go z każdej strony.

Britax Romer, Baby-Safe iSense z budką przeciwsłoneczną

Budka przeciwsłoneczna z filtrem UPF 50+ zapewnia dziecku ochronę przed słońcem zarówno podczas podróży autem, jak i spaceru w wózku. Punkty montażowe umieszczone są po bokach uchwytu fotelika, co pozwala na przenoszenie go z założoną osłoną przeciwsłoneczną.

Wygoda użytkowania

Wkładka dla noworodka z wyjmowanymi, pochłaniającymi energię poduszkami, w którą został wyposażony fotelik Baby-Safe iSense gwarantuje dodatkowe podparcie najmłodszym dzieciom. Redukuje ona nadmiar wolnego miejsca w foteliku i pomaga ułożyć maluszka w jak najbardziej komfortowej pozycji.

Britax Romer Baby-Safe iSense - fotelik samochodowy od urodzenia do 15 miesiąca życia, od 40 do 83 cm wzrostu-Grey Marble

Zagłówek fotelika oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa można w prosty sposób regulować jedną ręką, dopasowując do wzrostu przewożonego dziecka. Odpowiednio ustawiony zagłówek powinien znajdować się tuż powyżej ramion dziecka.

Britax Romer, Baby-Safe iSense z wkładką dla noworodka

Obrotowa baza Flex Base iSense, na której możemy zamontować fotelik, pozwala na obrócenie go w stronę otwartych drzwi samochodowych, co ułatwia zapięcie dziecka w foteliku oraz wyjęcie go z niego.

Regulowany za pomocą przycisków z obu stron uchwyt do przenoszenia można podczas wkładania dziecka do fotelika przestawić do tyłu, co zdecydowanie ułatwia ten proces.

Tapicerka fotelika dziecięcego Baby-Safe iSense jest wykonana z bardzo miękkiej tkaniny, która zapewnia wysoki komfort przewożonemu w foteliku dziecku. Dodatkowo jest bardzo łatwo ściągana bez konieczności usuwania pasów i nadaje się do prania w pralce. Dzięki temu wylane podczas podróży picie czy okruchy po jedzeniu mogą zostać szybko i bez większego problemu usunięte, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Green Sense by Britax Romer to innowacyjna linia fotelików samochodowych i wózków, która daje nowe życie plastikowym odpadom. Do produkcji materiałów z serii Green Sense wykorzystywany jest wyłącznie poliester pochodzący w 100% z recyklingu. 29 plastikowych butelek PET  o pojemności 1,5 l na jeden produkt przetworzono w miękką przędzę, z której stworzono najwyższej jakości tapicerki.

Foteliki z serii Green Sense posiadają siateczkowy pokrowiec wykonany w całości z recyklingu, który został obszyty ściegiem prostym. Zapewnia on optymalną cyrkulację powietrza i najwyższy komfort podczas podróży autem. Nowa linia fotelików Green Sense to dwie wersje kolorystyczne : głęboka morska zieleń Atlantic Green i elegancki ciemny grafit Fossil Grey.

iSense - technologia inteligentnego światła

Innowacyjną cechą nowego fotelika Baby-Safe iSense jest zastosowanie trzech zestawów inteligentnych świateł LED. Oświetlanie to może być uruchamianie automatycznie lub ręcznie.

Światła montażowe włączają się automatycznie podczas instalowania fotelika na bazie lub na stelażu wózka, kiedy dookoła jest ciemno. Po wpięciu fotelika na bazę światła gasną samoczynnie. Podobnie dzieje się po zamontowaniu fotelika na stelażu wózka.

Światła bezpieczeństwa gwarantują dobrą widoczność w trakcie spacerów po zmroku lub w słabo oświetlonej okolicy. Ułatwiają poruszanie się podczas drogi do auta lub wieczornego spaceru z fotelikiem na wózku. Światła włączają się automatycznie, gdy fotelik przenoszony jest w ciemności.

Dzięki światłom wewnętrznym nasza pociecha nie podróżuje w ciemności i jest dobrze widoczne dla rodziców. Światła te ułatwiają również przypinanie dziecka w foteliku po zapadnięciu zmroku.

Britax Romer, Baby-Safe iSense - fotelik samochodowy z technologią inteligentnego światła

Dane techniczne Baby-Safe iSense :

Wymiary fotelika (W x S x G) : 58 x 44 x 67 cm
Waga : 4,8 kg
Przeznaczony dla dzieci o wzroście od 40 do 83 cm, od urodzenia do około 15 miesiąca życia
Sposób montażu : na bazie Flex Base iSense lub za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu tyłem do kierunku jazdy