0

Ceniona przez rodziców marka Tutis wprowadziła na rynek nową kolekcję wózków zatytułowaną UNO. Ci, którzy mieli już do czynienia z produktami Tutis, z pewnością będą zadowoleni z niezawodnych rozwiązań znanych z poprzednich modeli producenta. Podobnie jak inne topowe wózki marki, Tutis UNO są wprost idealne zarówno do jazdy w warunkach miejskich, jak i na łonie natury.

Nowa kolekcja zdecydowanie wyróżnia się designem. Tutis UNO to starannie zaprojektowane i wykonane wózki, które zachwycają przemyślaną paletą barw oraz wysoką jakością zastosowanych tkanin i tworzyw. Ich konstrukcja opiera się na stelażu ze srebrnym wykończeniem, które doskonale współgra z błyszczącymi elementami z wytrzymałej ekoskóry.

Kolekcja UNO - najnowsze trendy i innowacje

Choć seria wykorzystuje rozwiązania docenione już przez rodziców w poprzednich modelach, nie oznacza to, że nie oferuje niczego nowego. Przeciwnie - stelaż został udoskonalony, dzięki czemu zapewnia 100% bezpieczeństwa i kompaktowe składanie wózka. Ponadto spacerówki Tutis Uno pozwalają na uzyskanie w pełni horyzontalnej pozycji.

Wózki premium cenionej marki oferują szereg udogodnień, dzięki którym czas rodzinnych spacerów będzie należał do jeszcze przyjemniejszych. Są to między innymi:

  • inteligentny system amortyzacji,

  • lekka, oddychająca gondola,

  • ochrona przeciwwiatrowa z okienkiem.

Kupując wózek Tutis Uno, rodzice mogą mieć pewność, że mają do czynienia z produktem wykonanym z wodoodpornych, certyfikowanych materiałów odpornych na działanie promieniowania UV (UV 50+).

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany