0

Wśród szerokiej oferty dostępnych na rynku wózków, wybór najodpowiedniejszego z nich dla swojego dziecka staje się nie lada wyzwaniem. Nie należy jednak tej decyzji bagatelizować, ponieważ jest to istotny zakup dla młodych rodziców. Wybrany produkt będzie towarzyszył rodzicom oraz dziecku w sytuacjach codziennych oraz podczas dalszych wypraw aż do ukończenia 4. roku życia dziecka. Dostępne są jednak takie produkty, po które rodzice często wracają przy drugim i następnym dziecku. To modele wózków, które są proste w obsłudze, praktyczne i bezpieczne. Jednym z przykładów takiego wózka jest wózek Balios S niemieckiej marki CYBEX.

Czym charakteryzuje się wózek Balios S?

Balios S podbił serca rodziców na całym świecie. Popularność zawdzięcza m. in. połączeniu praktycznych funkcji zapewniających wygodę zarówno rodzicom, jak i dziecku. Na uwagę zasługuje również uniwersalny design w szerokiej gamie kolorystycznej oraz pierwsza kolekcja fashion w linii Gold - Values for Life.

Podstawowymi funkcjami wózka Balios S są:

  • odwracane siedzisko,

  • funkcja memory buttons,

  • mechanizm składania jedną ręką w pozycji przodem i tyłem do kierunku jazdy

  • doceniany przez rodziców na całym świecie system podróżny 3 w 1.

Funkcja 3w1 to oszczędność czasu, pieniędzy oraz ułatwienie dla podróżujących rodziców. Kompatybilna rama wózka pozwala na zamontowanie różnych elementów, zapewniając gotowe rozwiązania w niemal każdym aspekcie życia dziecka. Wielofunkcyjny system podróżny pozwala na przeniesienie śpiącego malucha w foteliku samochodowym na ramę wózka bez potrzeby rozbudzania dziecka.


Balios S posiada koła terenowe na każdą nawierzchnię, dzięki czemu staje się wręcz idealnym kompanem każdej wyprawy. Obrotowe przednie koła mogą zostać zablokowane dla większej stabilności i świetnie sprawdzają się w przypadku nierównych nawierzchni.
Balios S - stylowy wózek

Dodatkowo Balios S wyróżnia się uniwersalnym i stylowym designem. W 2018 roku został zwycięzcą jednej z najbardziej prestiżowych nagród Red Dot 2018.Wózek niemieckiej marki CYBEX dostępny jest również w wersji kolorystycznej DENIM z eleganckim, skóropodobnym wykończeniem.Dla miłośników oryginalnych rozwiązań dostępny również w kolekcji Fashion Values for Life, która odzwierciedla cztery najważniejsze wartości: Respect, Love, Strength, Trust.Połączenie niemieckiej precyzji, funkcjonalności oraz stylowego designu sprawiło, że wózek Balios S wpasował się w potrzeby i gusta rodziców na całym świecie.

Poznaj wszystkie funkcje Balios S: https://cybex-online.com/pl-pl/strollers/balioss

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany