0

Drodzy Rodzice! Polecamy Waszej uwadze foteliki firmy axkid - totalna nowość! Foteliki samochodowe w cenie zakupu posiadają ubezpieczenie :)

No dobrze... Ale zacznijmy od początku :)

Szwedzka firma Axkid specjalizuje się w projektowaniu fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy. Ich produkty są wysokiej jakości, skoncentrowane przede wszystkim na bezpieczeństwie, prostocie i wygodzie. Wszystkie rozwiązania do przewożenia dzieci firmy Axkid są certyfikowane zgodnie z najnowszą normą europejską ECE r44 04.

Pamiętaj! To bardzo ważne! Aby skorzystać z ubezpieczenia wystarczy podać imię, nazwisko i PESEL dziecka - czyli aktywować ubezpieczenie. Jak to zrobić? :) Są następujące możliwość:

1. Podajesz dane dziecka w sklepie, w którym kupujesz fotelik. Potwierdzeniem aktywacji ubezpieczenia jest certyfikat, który otrzymasz od sprzedawcy.

2. Może kupujesz fotelik w prezencie i nie znasz numeru PESEL? Ty lub osoba obdarowana moze aktywować ubezpieczenie przez telefon. Wystarczy skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym (kontakt w sklepie), który załatwi wszystkie formalności i pomoże w aktywacji ubezpieczenia.

3. Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz o aktywacji ubezpieczenia - zostaw numer telefonu do siebie u naszego sprzedawcy. Agent skontaktuje się z Tobą i załatwi wszystkie formalności.

4. Nie chcesz dzwonić? Możesz skorzystać z aktywacji bezpośrednio na stronie www.fotelikzubezpieczeniem.pl. Certyfikat potwierdzający ubezpieczenie otrzymasz wówczas na adres e-mail.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany