BeSafe, iZi Flex FIX i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm

SKU
25072
Już od 1 365,00 zł

Otrzymał prestiżową Nagrodę Kind+ Jugend Innovation Award w kategorii World of Traveling.

Uwaga!

Zdjęcia poglądowe, kolory prowadnic mogą się różnić.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

BeSafe, iZi Flex FIX i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm

iZi Flex FIX i-Size należący do grupy wagowej 15-36 kg to fotelik samochodowy z wysokim oparciem dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm, który łączy w sobie bezpieczeństwo, komfort oraz rozwiązania umożliwiające łatwe dopasowanie, montaż w aucie i miejsce dla maksymalnie trzech osób na tylnej kanapie.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Fotelik iZi Flex FIX i-Size jest zgodny z najnowszą homologacją i-Size (UN r 129) wprowadzającą najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Modułowy system ochrony oraz ochrona boczna SIP+, która umieszczona jest na zewnętrznej obudowie fotelika gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Nakładka SIP+ powinna być zawsze montowana od strony drzwi samochodu. Zmniejsza ona dodatkowo obciążenie dziecka siłami wypadku w przypadku zderzenia bocznego. Ochrona boczna SIP+, którą można zdemontować, zapewnia więc dodatkowe bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego.

Fotelik nie posiada podłokietników w celu wyeliminowania niewłaściwego przeprowadzenia pasa biodrowego, co może prowadzić do poważnych urazów jamy brzusznej.

Izi Flex FIX i-Size można zamontować w aucie za pomocą złączy isofix i/lub pasa samochodowego.

BeSafe, Izi Flex Fix i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm


Wyjątkowy komfort i wygoda.

Wysokość zagłówka fotelika można regulować w zakresie od 100 do 150 cm za pomocą pokręteł umieszczonych po bokach , co umożliwia regulację nawet gdy dziecko znajduje się w foteliku.

BeSafe Izi Flex Fix i-Size został wyposażony również w możliwość odchylenia oparcia do pozycji spoczynkowej, co zapewnia dziecku wygodną pozycje szczególnie podczas długich podróży.

Prowadnica pasa krokowego w foteliku zapobiega tzw. "nurkowaniu" czyli ześlizgiwanie się dziecka pod pasem podczas zderzenia oraz gwarantuje prawidłowy przebieg pasa biodrowego. Prowadnica pasa krokowego wyposażona została samozamykającą się zapinkę, a zagłówek fotelika w kształcie litery V idealnie przytrzymuje głowę dziecka podczas snu i zapewnia odpowiednią widoczność po bokach. Zagłówek został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do zintegrowanych zagłówków w samochodzie. Dzięki umieszczeniu u góry zagłówka uchwytu możliwe jest bezpieczne przenoszenie fotelika.

Fotelik Izi Flex Fix i-Size posiada również nowe, udoskonalone prowadnice pasa ramiennego oraz poduszkę PAD+ w celu dodatkowej ochrony podbródka i klatki piersiowej dziecka.

W przedniej części fotelika została umieszczona blokada zapobiegająca chowaniu się złączy isofix podczas ich wpinania, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można wpiąć fotelik w złącza znajdujące się w aucie.

Izi Flex Fix i-Size pozwala na umieszczenie na jednej kanapie nawet trójki dzieci w fotelikach po zdjęciu bocznych paneli ze środkowego fotelika.

Fotelik posiada wysokiej jakości materiały, łatwe w utrzymaniu w czystości, o dobrych właściwościach higroskopijnych.

BeSafe, iZi Flex FIX i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm regulacja oparcia

Dane techniczne BeSafe Izi Flex FIX i-Size :

  • Przeznaczony dla dzieci o wzroście 100-150 cm, w wieku od około 4 do 12 lat.
  • Sposób montażu : przodem do kierunku jazdy za pomocą złączy isofix i/lub 3-punktowego pasa samochodowego
  • Homologacja : UN R 129-02 (i-Size)
  • Wymiary (szer. x wys. x dł./gł ) : 52cm x 64cm x 42cm (razem z osłonami bocznymi)
  • Szerokość bez osłon bocznych : 44cm
  • Wysokość w najwyższej pozycji : 82cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
BeSafe, iZi Flex FIX i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm

Twoja ocena*