Dostępny
SKU
25072

BeSafe, iZi Flex FIX i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm

Już od 1 298,00 zł Cena 1 338,00 zł

Otrzymał prestiżową Nagrodę Kind+ Jugend Innovation Award w kategorii World of Traveling.

Dostępny - Wysyłka 24H
Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

BeSafe, iZi Flex FIX i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm

iZi Flex FIX i-Size należący do grupy wagowej 15-36 kg to fotelik samochodowy z wysokim oparciem dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm, który łączy w sobie bezpieczeństwo, komfort oraz rozwiązania umożliwiające łatwe dopasowanie, montaż w aucie i miejsce dla maksymalnie trzech osób na tylnej kanapie.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Fotelik iZi Flex FIX i-Size jest zgodny z najnowszą homologacją i-Size (UN r 129) wprowadzającą najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Modułowy system ochrony oraz ochrona boczna SIP+, która umieszczona jest na zewnętrznej obudowie fotelika gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Nakładka SIP+ powinna być zawsze montowana od strony drzwi samochodu. Zmniejsza ona dodatkowo obciążenie dziecka siłami wypadku w przypadku zderzenia bocznego. Ochrona boczna SIP+, którą można zdemontować, zapewnia więc dodatkowe bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego.

Fotelik nie posiada podłokietników w celu wyeliminowania niewłaściwego przeprowadzenia pasa biodrowego, co może prowadzić do poważnych urazów jamy brzusznej.

Izi Flex FIX i-Size można zamontować w aucie za pomocą złączy isofix i/lub pasa samochodowego.

BeSafe, Izi Flex Fix i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm


Wyjątkowy komfort i wygoda.

Wysokość zagłówka fotelika można regulować w zakresie od 100 do 150 cm za pomocą pokręteł umieszczonych po bokach , co umożliwia regulację nawet gdy dziecko znajduje się w foteliku.

BeSafe Izi Flex Fix i-Size został wyposażony również w możliwość odchylenia oparcia do pozycji spoczynkowej, co zapewnia dziecku wygodną pozycje szczególnie podczas długich podróży.

Prowadnica pasa krokowego w foteliku zapobiega tzw. "nurkowaniu" czyli ześlizgiwanie się dziecka pod pasem podczas zderzenia oraz gwarantuje prawidłowy przebieg pasa biodrowego. Prowadnica pasa krokowego wyposażona została samozamykającą się zapinkę, a zagłówek fotelika w kształcie litery V idealnie przytrzymuje głowę dziecka podczas snu i zapewnia odpowiednią widoczność po bokach. Zagłówek został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do zintegrowanych zagłówków w samochodzie. Dzięki umieszczeniu u góry zagłówka uchwytu możliwe jest bezpieczne przenoszenie fotelika.

Fotelik Izi Flex Fix i-Size posiada również nowe, udoskonalone prowadnice pasa ramiennego oraz poduszkę PAD+ w celu dodatkowej ochrony podbródka i klatki piersiowej dziecka.

W przedniej części fotelika została umieszczona blokada zapobiegająca chowaniu się złączy isofix podczas ich wpinania, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można wpiąć fotelik w złącza znajdujące się w aucie.

Izi Flex Fix i-Size pozwala na umieszczenie na jednej kanapie nawet trójki dzieci w fotelikach po zdjęciu bocznych paneli ze środkowego fotelika.

Fotelik posiada wysokiej jakości materiały, łatwe w utrzymaniu w czystości, o dobrych właściwościach higroskopijnych.

BeSafe, iZi Flex FIX i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm regulacja oparcia

Dane techniczne BeSafe Izi Flex FIX i-Size :

 • Przeznaczony dla dzieci o wzroście 100-150 cm, w wieku od około 4 do 12 lat.
 • Sposób montażu : przodem do kierunku jazdy za pomocą złączy isofix i/lub 3-punktowego pasa samochodowego
 • Homologacja : UN R 129-02 (i-Size)
 • Wymiary (szer. x wys. x dł./gł ) : 52cm x 64cm x 42cm (razem z osłonami bocznymi)
 • Szerokość bez osłon bocznych : 44cm
 • Wysokość w najwyższej pozycji : 82cm
Więcej informacji
ProducentBesafe
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourceboss
Nazwa koloru64 Czarny Cab
Opinie kupujących
 1. .
  Bardzo się cieszymy z tego fotelika ,to jeden z tych topowych produktów ale z perspektywy czasu widać że siedzisko jest dosyć krótkie . Niemniej polecamy

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 2. Wysoki poziom
  Po pierwsze bezpieczny, po drugie ma poziom do leżenia dla małych, po trzecie wyjątkowo dobrze wykonany. Mógłby być trochę tańszy ale to ostatni fotelik, więc można wydać więcej. Mamy i polecamy

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 3. polecam
  Bardzo dobry, bezpieczny fotelik, jedyny dość wąski, dla nas to było ważne, gdy potrzebujemy zmieścić 3 foteliki w aucie. Dla dziecka natomiast super wygodny

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 4. Be safe
  Be safe jak zawsze trzyma poziom. Na początku nie byłam przekonana do klamry między nóżkami Krzysia ale dzięki temu zapięciu pas idzie daleko od brzuszka. Zależało nam również na regulacji do leżenia, a w be safe coś takiego się znajduje. Polecam go dla wszystkich małych pasażerów :D

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 5. Super
  Bardzo dobre materiały. Regulacja oparcia.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Wartość
  Cena
 6. super fotelik
  szukałam fotelika z regulacją poziomu do leżenia, a przy tym bezpiecznego. Mieliśmy nosidełko z be safa, więc mam zaufanie do firmy.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 7. Polecam.
  Nie jest może najtańszy, ale warto dopłacić chociażby za to, że można go trochę wychylić do spania, a jakościowo jest naprawdę dobry i nie zabiera tyle miejsca w samochodzie. Baliśmy się, że ten pas między nogami będzie przeszkadzał, ale jak na razie wszystko jest ok.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 8. zadowolona z wyboru
  Super fotel opcja delikatnego położenia dziecka przy czym zachowując normy bezpieczeństwa zdaje się na 5+! Dziecko uwielbia ten fotel!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 9. wszystko ok, polecam
  Dla mojej córeczki wybrałam te fotelik samochodowy z przedziałem 4 - 12 lat do 150 cm wzrostu. Myślę, że w przypadku tych starszych już dzieci, ten wybór jest najlepszym.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 10. Rewelacja!
  Polecam zdecydowanie fotelik Be Safe! Świetnej jakości materiały, bardzo łatwo ściągane do prania. Wygodne siedzisko dla mojego czterolatka. Dodatkowo, fotelik dość wąski, dzięki czemu mogłam go zmieścić na tylnej kanapie samochodu z dwójką młodszych dzieci. Zachęcam!

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:BeSafe, iZi Flex FIX i-Size - fotelik samochodowy od 4 lat-12 lat, 100-150 cm
Twoja ocena

To Top