BabySafe, Akita - fotelik samochodowy 0-18 kg RWF

SKU
23002
Kod EAN
2010000000441
BOSS
FFBASAK
Już od 849,00 zł

Fotelik RWF, 0-18 kg, najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony przez Test Plus, kompaktowe rozmiary oraz rewelacyjna cena.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Fotelik samochodowy dla dzieci - Akita, BabySafe

Bezpieczne podróżowanie z dziećmi zaczyna się w momencie, kiedy postawimy na wysokiej jakości akcesoria. Jednym z nich jest fotelik samochodowy Akita BabySafe dla dzieci o wadze nieprzekraczającej 18 kg. Dzięki czemu fotelik zapewnia wysokie bezpieczeństwo? Montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy gwarantuje lepszą ochronę w momencie czołowego zderzenia. Kolejne funkcje pozwalające na lepszą ochronę Twojego dziecka to regulowana wysokość pasów oraz pięciopunktowe pasy wewnętrzne, które stabilizują ciało dziecka. Głowę, kark i szyję chroni ergonomiczny zagłówek, a wkładka wykonana z pianki termoplastycznej zapewnia podtrzymanie bioder i prawidłowej pozycji ciała dziecka zwłaszcza w pierwszych etapach życia.

Kompaktowy i wygodny fotelik dla Twojego dziecka

Wybór fotelika nie zawsze jest prosty, jednak fotelik samochodowy Akita BabySafe jest bardzo kompaktowy, dlatego idealnie mieści się nawet w niedużym modelu samochodu. To, co wyróżnia fotel Akita to z pewnością uniwersalna kolorystyka, która spodoba się wielu osobom. Fotelik samochodowy jest w pełni wentylowany, dzięki temu bez obaw możesz podróżować z maluchem nawet w lecie.

Co jeszcze znajdziemy w ofercie sklepu?

Jeśli szukasz wysokiej jakości akcesoriów dla dziecka, sklep mamaija spełni Twoje oczekiwania. W ofercie znajdziesz również szeroki wybór wózków dziecięcych dostępnych w przystępnych cenach oraz wielu wariantach. Dzięki temu każdy ma możliwość wybrania odpowiednich akcesoriów dla swojego dziecka.

BabySafe Akita - fotelik samochodowy 0-18 kg RWF

Bezpieczeństwo fotelika zostało potwierdzone wynikami testu organizowanego przez szwedzki instytut badawczy VTI. Metodologia badania została opracowana przy współpracy producenta aut marki Volvo oraz licznych szwedzkich organizacji działających na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Historia badania sięga 1973 roku.

Test zderzeniowy fotelika do 18 kg prowadzony jest przy prędkości 56 km/h, a warunkiem jego zaliczenia jest nieprzekroczenie podczas zderzenia siły wypadkowej 122 kg działającej na szyje dziecka.

Akita to doskonały fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy. Ten sposób przewożenia dzieci znacznie poprawia bezpieczeństwo w przypadku zderzeń czołowych. Dodatkowo jakość i bezpieczeństwo fotelika zostało potwierdzone przez Test Plus. Z licznych funkcjonalności Akity na podkreślenie zasługują – regulacja wysokości pasów, pięciopunktowe pasy wewnętrzne, ergonomiczny zagłówek, wkładka redukcyjna wykonana z termoplastycznej pianki.

            Charakterystyka fotelika :

 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • 4-stopniowa regulacja wysokości pasów
 • Wkładka redukcyjna z termoplastycznej pianki zapewnia właściwe dla wczesnego etapu rozwoju dziecka wsparcie bioder oraz optymalną pozycję ciała
 • Miękki zagłówek
 • Skorupa wykonana z energochłonnego materiału
 • Wentylowana skorupa
 • Noga stabilizująca
 • Montaż w aucie tylko tyłem do kierunku jazdy – zarówno na przednim fotelu pasażera jak na tylnej kanapie - za pomocą trzypunktowych pasów pojazdu oraz pasów mocujących fotelika.
 • Bezpieczeństwo potwierdzone przez Test Plus.
 • Kompaktowe rozmiary
 • Fotelik posiada homologację i jest zgodny z normą ECE R44/04

            Dane techniczne :

 • Wymiary zewnętrzne : Szerokość: 45 cm, Głębokość: 57 cm, Wysokość: 58 cm.
 • Wymiary siedziska : Szerokość: 33 cm, Głębokość: 24 cm, Wysokość: 50 cm
 • Waga : 7kg

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
BabySafe, Akita - fotelik samochodowy 0-18 kg RWF

Twoja ocena*