Dostępny
SKU
49785

Baby Jogger, City Tour 2 - wózek spacerowy

Już od 1 289,00 zł

Niezaprzeczalnym atutem jest możliwość przewożenia dziecka dłużej, bo aż do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg czyli ok. 4 roku!

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Wózek Baby Jogger City Tour 2 – komfortowy wózek dla Twojego dziecka

Jeżeli chcesz przewozić swoje dziecko w wózku dłużej niż do 15 kg, to odpowiedzią na Twoje potrzeby może być zaprezentowany model firmy Baby Jogger, a konkretnie model City Tour 2, w którym możesz przewozić dziecko do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg, a więc do około 4 roku życia.

Kompaktowy wózek spacerowy Baby Jogger dla mamy i taty!

Wózek Baby Jogger City Tour 2 może być wykorzystywany w naprawdę wielu różnych sytuacjach. To model przeznaczony do spacerów, dlatego jest w stanie zapewnić dzieciom odpowiednią wygodę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa nawet przy dłuższych wycieczkach. Dziecko będą więc spokojnie i grzecznie siedzieć w siedzisku, podróżując wspólnie z rodzicami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wózków Baby Jogger, to zapoznaj się z naszym artykułem na blogu, który omawia ich charakterystykę oraz główne zalety. Jesteśmy pewni, że przygotowany przez nas tekst Cię zainteresuje.

Czy warto zainteresować się wózkiem Baby Jogger City Tour 2?

Wózki od producenta Baby Jogger są chętnie wybierane przez naszych klientów. Popularnością cieszą się zarówno modele pojedyncze, jak i podwójne. Praktycznie wszystkie produkty tej marki przeznaczone są dla rodziców, którzy nie chcą rezygnować ze zdrowego trybu życia oraz ruchu na rzecz rodzicielstwa. Wózki Baby Jogger wspomagają aktywność fizyczną swoją budową – idealnie sprawdzą się na dłuższych spacerach w przestrzeni miejskiej, a także w terenie.

Baby Jogger, City Tour 2 - wózek spacerowy

To najnowsza odsłona niezwykle lekkiego i kompaktowego wózka, który dzięki swoim walorom jest doskonałym wyborem już od pierwszych chwil życia dziecka.
Dzięki możliwości zamontowania gondoli oraz fotelika dla niemowląt z grupy 0+ zapewniona jest wszechstronność i swoboda w każdych warunkach.
Rozkładane siedzisko do pozycji niemal leżącej, regulowany podnóżek, obszerna budka z materiałów UV50+ uczynią każdą podróż komfortową i wygodną dla malucha.
City Tour 2 to idealny wybór dla tych, którzy szukają kompaktowego wózka, łączącego doskonałą zwrotność wózka spacerowego z wygodą i wszechstronnością wózków wielofunkcyjnych, by móc bez skrępowania wspólnie odkrywać świat!.
Dłuższe podróże, bo aż do ... ok. 4 roku! ( 22 kg wagi dziecka)

Dane techniczne:

Wymiary po rozłożeniu 49x 96x 135 cm
Wymiary po złożeniu 49 x 19 x 60 cm
Waga wózka 6,5 kg

Więcej informacji
ProducentBaby Jogger
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Baby Jogger, City Tour 2 - wózek spacerowy
Twoja ocena

Brak danych

To Top