Dostępny
SKU
67845

Baby Jogger, City Go I - Size - fotelik samochodowy

949,00 zł

Poza zapewnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa fotelik City Go i- Size doskonale odpowiada na potrzeby rodziców w zakresie funkcjonalności.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Baby Jogger, City Go I - Size - fotelik samochodowy

Jest fotelikiem dla noworodków i niemowląt do 18 m-ca, łączącym najwyższy poziom bezpieczeństwa z funkcjonalnością.

Baza ISOFIX City Go i-Size (dostępna osobno) mocowana zgodnie z nową regulacją i-Size ECE R-129 gwarantuje stabilność i pewność mocowania, niwelując ryzyko niewłaściwego montażu, kluczowego dla zachowania bezpieczeństwa podczas podróży samochodem.

Zgodność z nową Regulacją i-Size, podnoszącą standardy bezpieczeństwa w podróży, zakłada obowiązek przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy do ukończenia przez nie 15 miesięcy ( ok. 75 cm wzrostu).

Fotelik City Go i-Size, który został zaprojektowany dla noworodków i niemowląt od narodzin do 87 cm ( 18 m-cy), umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy dłużej, bo nawet do 18 m-ca (87 cm)!.

Możliwość 7-stopniowej regulacji nachylenia bazy pozwala na odpowiednie dostosowanie do wieku dziecka zwiększając ilość miejsca na wygodne ułożenie nóg, a tym samym zapewniając maksymalne zabezpieczenie i komfort.

Wkładka dla noworodka z zapamiętującą kształt pianką wraz z 5 punktowymi pasami bezpieczeństwa zintegrowanymi prowadnicą z zagłówkiem zapewniają optymalny poziom ochrony jak i wygodę użytkowania przez rodzica.

Poza intuicyjnymi rozwiązaniami, ułatwiającymi użytkowanie, można zamocować go na stelażu większości wózków Baby Jogger!

Dane techniczne:

  • Przeznaczenie
  • od 40 do 87 cm - do 18 m-ca
  • Waga ( z bazą)
  • 13,2 kg
  • Wymiary ( z bazą)
  • dł.xszer.xwys.: 72x44x71 cm
Więcej informacji
ProducentBaby Jogger
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Baby Jogger, City Go I - Size - fotelik samochodowy
Twoja ocena

Brak danych

To Top