Przewijaki na komodę i łożeczko

Filtruj

Produkty 5

Przewijaki

Marka Ceba to producent wielu akcesoriów dla dzieci, w tym przewijaków, istniejący na rynku już od ponad dwudziestu lat. Oferując najwyższej jakości produkty stawia na ich jakość, bezpieczeństwo użytkowania, estetykę wykonania, a do tego również i atrakcyjną cenę, pozwalającą rodzicom na zakup niniejszych modeli z naszej oferty.

Wśród dostępnych w asortymencie sklepu Mama i Ja produktów znalazły się między innymi przewijaki dla niemowląt, które w pokoju każdego malucha stanowią niezwykle istotną  pomoc przy codziennym przebieraniu i pielęgnacji. Prezentowane przewijaki zostały wykonane z materiałów pochodzenia europejskiego, a do tego tak skonstruowane, by zagwarantować dziecku (ale i rodzicom) pełne bezpieczeństwo jego użytkowania w pierwszych miesiącach życia.  

Zalety wyboru przewijaka dla niemowląt

Zalet stosowania przez rodziców przewijaka dla niemowląt jest naprawdę bardzo dużo. Jedną z najważniejszych jest fakt, że samo przewijanie zajmuje dużo mniej czasu, niż gdybyśmy przebierali dziecko na przykład na łóżku. Dziecko ułożone na odpowiedniej, wygodniejszej dla rodzica wysokości to o wiele większy komfort jego przewijania i pielęgnacji po kąpieli. Należy również dodać, że przewijak to duże udogodnienie dla rodzica, który nie musi się schylać, ale dokonać zmiany pieluszki na właściwej dla siebie wysokości. Niewygodne nachylanie się nad dzieckiem może spowodować bowiem dyskomfort. Z przewijakiem można to zrobić o wiele efektywniej i wygodnie.

Przewijak dla niemowląt montowany na łóżeczku pozwala stworzyć mały kącik do wykonywania podstawowych czynności pielęgnacyjnych. W takim miejscu można też mona wykonywać dziecku masaż, czy w przypadku maluszków z problemami ruchowymi, stosować rehabilitację, ale mając dziecko zawsze na oku.

Wygodne przewijaki marki Ceba

Kluczowym elementem, na jaki rodzice powinni zwrócić uwagę jest bezpieczeństwo użytkowania przewijaka. Modele marki Ceba to bardzo dobry wybór, który jest w stanie w 100% zadowolić wszystkich rodziców i same maluszki. Podstawą jest jednak odpowiedni montaż przewijaka i jego dopasowanie do wymiarów łóżeczka. Tylko bowiem w taki sposób można uzyskać bezpieczne miejsce do przewijania dziecka,  jego pielęgnacji i dbania o higienę. Dokonując zakupu należy w pełni zastosować się do instrukcji obsługi i zaleceń producenta. Przewijak musi być dopasowany pod każdym względem do podłoża, aby był w pełni stabilny. Zanim jeszcze położymy na nim naszego maluszka, dwa razy sprawdźmy, czy zagwarantujemy mu pełne bezpieczeństwo. Dzięki temu, że przewijaki mają wyższe boki, bezpieczeństwo dziecka jest zdecydowanie większe, jednak w przypadku tego typu produktów należy pamiętać o jednej zasadniczej kwestii - pod żadnym pozorem nie możemy spuścić dziecka z oczu, nawet, jeśli wyjście do drugiego pokoju ma zająć nam kilka sekund. Przewijaki dla niemowląt to bardzo dobre rozwiązania, które cechuje przede wszystkim duża funkcjonalność, ale tylko odpowiednie i przede wszystkim odpowiedzialne ich użytkowanie jest sposobem na to, by naszemu dziecku nic się nie stało.

Na co zwrócić uwagę kupując przewijak?

Jeśli dokonujemy zakupu przewijaka, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, od których tak naprawdę zależy to, jak taki przewijak będzie nam się użytkowało. Po pierwsze musimy sprawdzić wszelkie wymiary. W naszej ofercie znalazły się zarówno długie nadstawki profilowane - 50 x 80 cm, jak również i krótkie nadstawki profilowane - 50 x 70 cm. Zanim więc dokonamy zakupu w pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na to, jaki wymiar ma  dziecięce łóżeczko i jaki model będzie do niego pasować.

Kolejną bardzo ważną kwestią jest to, jakie przewijaki dla niemowląt mają obciążenie. Można wybrać model z małym obciążeniem, ale sprawdzi się on w krótszej perspektywie, ale można również wybrać przewijak pozwalający na większe obciążenie. Tym samym będzie nam służyć dłuższy czas. Ceba oferuje rozwiązania dla dzieci do ukończenia przez nie pierwszego roku życia, ale jeśli waga dziecka jest odpowiednia, wielu rodziców używa je zdecydowanie dłużej.

Przy zakupie ważną kwestią jest także to, czy przewijak jest miękki i z jakiego materiału został wykonany. Naszemu dziecku chcemy przecież zapewnić maksymalną wygodę, a więc niezwykle ważne jest, aby dokonać w tej kwestii odpowiedniego wyboru. Wnętrze przewijaków Ceba zostało tak skonstruowane i wypełnione, aby możliwe było jego odpowiednie usztywnienie, jednocześnie z zachowaniem pełnego komfortu i przyjemności leżenia. Na zewnątrz zastosowano ceratę, która jest plamoodporna. Aby jednak maleństwu było ciepło, warto dokupić specjalne prześcieradło.

Zakupy na raty
eraty