Dostępny
SKU
27948

X-lander, X-Pulse - uniwersalny wózek głęboko-spacerowy - 2w1

Już od 2 226,00 zł

Mniejszy model X-Move.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

X-lander, X-Pulse - uniwersalny wózek głęboko-spacerowy - 2w1

Wozek głęboko-spacerowy to gondola na spacery od pierwszych dni i siedzisko spacerowe, kiedy maluch będzie już samodzielnie siedział.

Gondola posiada budkę z wysuwanym dwustopniowo daszkiem, który w każdej chwili możesz rozłożyć, żeby zabezpieczyć swoje dziecko. Wyposażona w odpinany na zamek panel wentylacyjny, aby zapewnić mu ciągły przepływ powietrza, wyrównując temperaturę w środku wózka. Całe wnętrze demontuje się w łatwy sposób. Z powodzeniem można ją wyprać w pralce. Dzięki łatwemu demontażowi pozwala utrzymać higieniczną czystość wokół malutkiego dziecka. W zestawie do niej znajdziesz folię przeciwdeszczową, prześcieradło z gumką na materac oraz moskitierę.

Wózek X-Pulse jest niewielkich rozmiarów wózek po złożeniu zamienia się w równie niedużą paczkę. Lekką w przenoszeniu, przewożeniu i przechowywaniu. Jednak to nie wszystko. Dzięki łożyskowym przednim kółkom, bardzo łatwo prowadzi się po każdego rodzaju nawierzchni.

Posiada teraz niezawodną amortyzację na wszystkich 4 kołach. Dodatkowym atutem są pompowane tylne opony, które niwelują nierówności w trakcie jazdy. Dzięki temu, drgania powstające w trakcie jazdy, nie przenoszą się na dziecko, a są absorbowane przez zawieszeni wózka.

Wymiary i waga wózka:

Waga (kg) 12,1
Długość (cm) 81-95
Wysokość (cm) 96-107
Szerokość (cm) 57

Waga i wymiary gondoli:

Wymiary zewnętrzne
długość: 86,5 cm
szerokość: 60 cm
waga: 4,2 kg

Wymiary wewnętrzne
długość: 80 cm
wysokość: 20 cm
szerokość: 31 cm

Więcej informacji
ProducentX-lander
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:X-lander, X-Pulse - uniwersalny wózek głęboko-spacerowy - 2w1
Twoja ocena

To Top