Recaro, Mako Elite - fotelik samochodowy isofix 15-36 kg

SKU
7777
Kod EAN
8050038141352
BOSS
FFLOMAEP621
Już od 996,00 zł

Dzięki fotelikowi Recaro Mako Elite Twoje dziecko w wieku od około 3,5 do 12 lat jest bezpieczne i ochronione podczas każdej podróży.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Recaro Mako Elite - fotelik samochodowy isofix 15-36 kg

Nawet gdy twoje dziecko staje się większe, to pragnienie maksymalnego bezpieczeństwa się nie zmniejsza. System wentylacji fotelika Mako Elite zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i komfort podróży.

Wbudowany system audio zapewnia najlepszą rozrywkę.

Piankowe siedzisko Mako Elite idealnie dopasowuje się do kszałtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu.

Wysuwany podnóżek Mako Elite można dostosować do wzrostu dziecka i zapewnić optymalne wsparcie.

Adaptacyjne oparcie Mako Elite fotelika dostosowuje się do kąta siedzenia samochodu.

Złącza ISOFIX to szybkie i bezpieczne ustawienie oraz optymalna stabilizacja fotelika w pojeździe.

Dzięki I-Size fotelik Mako Elite spełnia najnowsze i najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa zgodnie z UN R 129. Te wymagania dotyczące ochrony przed uderzeniem bocznym są nie tylko spełnione, ale nawet zostały przeskoczone. Rodzice korzystają z prostej i bezpiecznej instalacji fotelika dzięki złączom ISOFIX. Fotelik Recaro Mako Elite jest kompatybilny ze wszystkimi fotelikami samochodowymi opatrzonymi logo i-Size i praktycznie wszystkimi innymi siedzeniami samochodowymi ze złączami ISOFIX.

Zaawansowana ochrona boczna Mako Elite (ASP)

Odpinane ochraniacze boczne Advanced Side Protection oszczędzają miejsce w samochodzie i zapewniają bezpieczeństwo. Mako Elite można łatwo i szybko zamontować po stronie najbliższych drzwi. W przypadku zderzenia bocznego zmniejszają one siłę działającą na dziecko zapewniając mu maksymalną ochronę. W tym celu jest zalecane instalowanie ochraniaczy po stronie drzwi, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę.

Zagłówek z regulacją wysokości Mako Elite

W miarę wzrostu dziecka utrzymanie ergonomicznej postawy jest niezbędne dla jego prawidłowego wzrostu. Oparcie z 11 stopniową regulacją wysokości i zintegrowanym zagłówkiem pozwala na maksymalny komfort siedzenia, wspiera prawidłową postawę i dzięki zoptymalizowanemu prowadzeniu pasów, zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

System Audio Mako Elite

Wbudowane głośniki w zagłówku Mako Elite i połączenie audio oraz kieszeń na urządzienie pozwalają małym podróżnikom cieszyć się najlepszą rozrywką bez konieczności, aby rodziece słuchali piosenki dziecięcej z przodu samochodu.

System wentylacji Mako Elite

Dopływ świżego powietrza cieszy wszystkich, a w foteliku Recaro Mako Elite zapewniają to otwory w zewnętrznej skorupie, energochłonnych strukturach wewnętrznych i wstawki z siatki w tapicerce fotelika, które umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza.

Smart Protection Wings Mako Elite

Wewnętrzne ochraniacze Smart Protection Wings na wysokości ramion dostosowują się do wzrostu dziecka i zapewniają mu jeszcze więcej bezpieczeństwa oraz wygodę podróży. Także ochraniacze barkowe w sprytny sposób rosną wraz z dzieckiem dzięki regulowanemu oparciu - do 150 cm (do około 12 roku życia).

 

Dane techniczne

  • Wymiary zewnętrzne (szerokość / Głębokość / Wysokość) 44 / 47-53 / 60,5 - 80,5 cm
  • Waga 7,2 kg

 

UWAGA!!!
Produkt na zamówienie, termin realizacji zamówienia 2-3 tygodnie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Recaro, Mako Elite - fotelik samochodowy isofix 15-36 kg

Twoja ocena*