Peg Perego, Primo Viaggio I-Size - fotelik samochodowy od urodzenia do 83 cm do ok. 15 miesiąca

SKU
23422
Kod EAN
8005475392751
Już od 1 548,00 zł

Fotelik spełnia normę ECE R129, która wydłuża okres przewożenia dziecka tyłem do ok. 15 miesiąca.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Peg Perego, Primo Viaggio I-Size - fotelik samochodowy od urodzenia do 83 cm do ok. 15 miesiąca

 
Nowy fotelik samochodowy Primo Viaggio i-Size jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia przez nie 83 cm wzrostu. 
Fotelik spełnia normę ECE R129, która wydłuża okres przewożenia dziecka tyłem do ok. 15 miesiąca.Primo Viaggio i-Size jest wyposażony w bazę i-Size Isofix, dla której będzie także przeznaczony kolejny fotelik z grupy i-Size dla dzieci do 105 cm wzrostu – Viaggio FF105

Fotelik posiada trzy dodatkowe wkładki, dzięki którym Primo Viaggio i-Size idealnie dostosowuje się do wzrostu dziecka: zagłówek dodatkowo wyposażony w system EPS, część chroniącą plecy oraz wkładkę pod bioderka dziecka.

Budka fotelika wyposażona jest w boczne moskitiery, które zapewniają odpowiednią wentylację w czasie podróży oraz filtr ochronny UV 50+.
Ponadto budka Primo Viaggio i-Size posiada dodatkowy panel zamykany na zamek błyskawiczny, który sprawia, że budka rozszerza się do dużych rozmiarów.

Primo Viaggio i-Size został zaprojektowany dla zapewnienia bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.  

Zagłówek EPP wykonany został z pianki polipropylenowej, która charakteryzuje się wysoką zdolnością pochłaniania energii w przypadku wypadku lub zderzenia. Powłoka fotelika wyposażona w system EPS jest perforowana, aby zapewnić najlepszą cyrkulację powietrza. 
Dzięki regulowanemu systemowi SIP fotelik Primo Viaggio i-Size służy dziecku od urodzenia aż do osiągnięcia przez nie 83 cm wzrostu.
 
Adaptery do montażu na stelażu Ypsi dostępne są przy zakupie wózka Ypsi lub zestawu Ypsi Combo. Raz zamontowane adaptery Ypsi nie wymagają ściągania z fotelika. Montaż fotelika Primo Viaggio i-Size na stelażach z rodziny Book oraz Team nie wymaga dodatkowych adapterów.

Do fotelika Primo Viaggio i-Size dołączona jest specjalna baza i-Size Isofix. 

Baza posiada zaczepy Isofix oraz wysuwaną do 12 pozycji nogę stabilizującą, która dodatkowo usztywnia pozycję fotelika niezależnie od profilu kanapy samochodowej.
Innowacyjny system mocowania Blind Lock zapobiega przypadkowemu odpięciu fotelika przez innego pasażera (np. starsze rodzeństwo).
Primo Viaggio i-Size może być również montowany za pomocą pasów samochodowych.
 
Dane techniczne:
  • Waga fotelika - 4,5 kg
  • Waga bazy - 5,2 kg
  • Wymiary (D x Sz x W): 44 x 66 x 67 cm
  • Szerokość siedziska: 30 cm
  • Długość siedziska: 30 cm
  • Wysokość oparcia: 46 cm
 
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Peg Perego, Primo Viaggio I-Size - fotelik samochodowy od urodzenia do 83 cm do ok. 15 miesiąca

Twoja ocena*