Dostępny
SKU
131415
Kod EAN
5712476004127

Nomi by Evomove, Nomi Baby - leżaczek do krzesełka do karmienia Nomi

Już od 325,00 zł

Leżaczek Nomi Baby Base to doskonale rozwiązanie od pierwszych dni życia dziecka do momentu, w którym potrafi ono samodzielnie siedzieć.

Dostępny - Wysyłka 24H

Nomi by Evomove, Nomi Baby - leżaczek do krzesełka Nomi

Leżaczek Nomi Baby idealnie sprawdza się od pierwszych dni życia niemowlęcia do momentu, w którym dziecko potrafi samodzielnie siedzieć (do około 6 miesiąca życia)

Płynna regulacja pozwala na ułożenie dziecka w pozycji prawie poziomej lub bardziej pionowej. W momencie, kiedy niemowlę jest ułożone w pozycji poziomej, jego ciężar rozprowadza się równomiernie na całe ciało, dzięki czemu dziecko ma zapewnioną maksymalnie komfortową i ergonomiczną pozycję podczas odpoczynku. Ruch dziecka powoduje delikatne sprężynowanie konstrukcji krzesełka Nomi, ale główka pozostaje w stabilnej pozycji. Pełne bezpieczeństwo zapewniają 5-punktowe szelki, które mogą być wykorzystane również jako 3-punktowe.

Dzięki leżaczkowi nowonarodzone dziecko aktywnie uczestniczy w życiu rodzinnym. Leżaczek Nomi Baby ustawiony na odpowiedniej wysokości umożliwia utrzymanie z niemowlęciem odpowiedniego kontaktu wzrokowego podczas posiłku, zabawy czy rozmowy.

Leżaczek Nomi jest dostępny w kilku kolorach i tkaninach.

Uwaga!!!

Kiedy dziecko potrafi już samodzielnie siadać należy zdemontować leżaczek, a zamontować siedzisko podstawowe wraz z barierką Nomi Mini.

Więcej informacji
ProducentNomi
Produkt oczekuje na dostawęNie
Zamówienie u producentaNie
Current Api Sourceboss
Kod EAN 5712476004127
Opinie kupujących
 1. POLECAM!
  Świetny bujaczek. Synek zadowolony.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Nomi by Evomove, Nomi Baby - leżaczek do krzesełka do karmienia Nomi
Twoja ocena

Brak danych

Brak danych

To Top