Nomi by Evomove, Nomi Baby - leżaczek do krzesełka do karmienia Nomi

SKU
131415
Kod EAN
5712476004127
Już od 312,00 zł 312,00 zł

Leżaczek Nomi Baby Base to doskonale rozwiązanie od pierwszych dni życia dziecka do momentu, w którym potrafi ono samodzielnie siedzieć.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Nomi by Evomove, Nomi Baby - leżaczek do krzesełka Nomi

Leżaczek Nomi Baby idealnie sprawdza się od pierwszych dni życia niemowlęcia do momentu, w którym dziecko potrafi samodzielnie siedzieć (do około 6 miesiąca życia)

Płynna regulacja pozwala na ułożenie dziecka w pozycji prawie poziomej lub bardziej pionowej. W momencie, kiedy niemowlę jest ułożone w pozycji poziomej, jego ciężar rozprowadza się równomiernie na całe ciało, dzięki czemu dziecko ma zapewnioną maksymalnie komfortową i ergonomiczną pozycję podczas odpoczynku. Ruch dziecka powoduje delikatne sprężynowanie konstrukcji krzesełka Nomi, ale główka pozostaje w stabilnej pozycji. Pełne bezpieczeństwo zapewniają 5-punktowe szelki, które mogą być wykorzystane również jako 3-punktowe.

Dzięki leżaczkowi nowonarodzone dziecko aktywnie uczestniczy w życiu rodzinnym. Leżaczek Nomi Baby ustawiony na odpowiedniej wysokości umożliwia utrzymanie z niemowlęciem odpowiedniego kontaktu wzrokowego podczas posiłku, zabawy czy rozmowy.

Leżaczek Nomi jest dostępny w kilku kolorach i tkaninach.

Uwaga!!!

Kiedy dziecko potrafi już samodzielnie siadać należy zdemontować leżaczek, a zamontować siedzisko podstawowe wraz z barierką Nomi Mini.

 

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Nomi by Evomove, Nomi Baby - leżaczek do krzesełka do karmienia Nomi

Twoja ocena*