Stokke, My Carrier - nosidełko przodem i tyłem dla dzieci do 15 kg (do 3 lat)

SKU
25994
BOSS
ST431602
Już od 669,00 zł

Wygodne, ergonomiczne nosidełko przeznaczone dla dzieci od 4 tygodnia życia do około 3 lat z możliwością noszenia z przodu i z tyłu.

Produkt na zamówienie Klienta.

Konfiguruj:
+ -
Ten produkt możesz kupić na raty 0%
Zakupy na raty
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 500 zł
Gwarancja jakości

Stokke, MyCarrier - nosidełko przodnie i tylne dla dzieci do 15 kg (do 3 lat)

Nosidło Stokke MyCarrier zostało stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody rodzicom różnego wzrostu i postury, chcącym być blisko swoich rosnących maluchów. Komfort zarówno rodzicom jak i dzieciom gwarantuje możliwość idealnego, intuicyjnego dopasowania pozwalająca na odpowiednie, jak najlepsze rozłożenie ciężaru noszonego dziecka. Nosidło jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć dziecko blisko siebie podczas codziennych czynności oraz dla maluchów potrzebujacych stałej bliskości rodzica.

Idealne dopasowanie dla pełnej wygody.

Maluch noszony w nosidełku Stokke MyCarrier ma zapewnione zawsze zdrowe i wygodne ułożenie ciała gwarantujące jego prawidłowy rozwój. Przodem do rodzica dziecko siedzi w pozycji tzw. "żabki", z szeroko ułożonymi nóżkami i doskonale podpartymi pośladkami, udami i plecami. Miękkie podparcie główki malucha pozwala na utrzymanie jej w odpowiedniej pozycji, a jednocześnie gwarantuje dobrą widoczność na boki.

Nosidło MyCarrier, w którym bioderka dziecka ułożone są w poprawny sposób dzięki specjalnemu wyprofilowaniu uznane zostało przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji oraz ekspertów medycznych za produkt bezpieczny dla bioder noszonych w nim dzieci.

Ergonomicznie zaprojektowane elementy uprzęży dla rodzica zapewniają idealne rozłożenie ciężaru noszonego dziecka, bez obciążania kręgosłupa osoby używającej nosidło. To zaś bardzo korzystnie wpływa na komfort rodziców, nawet w przypadku cięższych dzieci oraz na bardzo intuicyjny i prosty sposób regulacji, który zajmuje niewiele czasu. 

Istnieje możliwość dokupienia do Stokke MyCarrier dedykowanego śliniaczka, który pomoże utrzymać nosidło w czystości.

Stokke, MyCarrier - nosidełko przodnie i tylne dla dzieci do 15 kg (do 3 lat)

Nosidło, które rośnie razem z dzieckiem.

Stokke MyCarrier przeznaczone jest dla dzieci od 4 tygodnia życia (od wagi 3,5 kg i 53 cm wzrostu) do wagi 15 kg, a więc do około 3 lat. Umożliwia noszenie maluszka z przodu w dwóch pozycjach : przodem do rodzica i tyłem do niego. Pozycja przodem do rodzica przeznaczona jest dla noworodków oraz małych dzieci i zapewnia im poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Pozycja tyłem do rodzica gwarantująca idealne podparcie i dedykowana jest dla dzieci, które same trzymają główkę.Uułatwia im ona swobodę ruchów, obserwację otaczającego świata i poznawanie go. 

Nosidło tylne przeznaczone jest dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć, a więc od około 9 miesiąca życia. Taki sposób noszenia zapewnia dzieciom wysoką pozycję i panoramiczną widoczność. Około 18 miesiąca życia dziecka należy dopasować siedzisko nosidła, aby zapewnić maluchowi lepszą widoczność.

Firma Stokke posiada również w swojej ofercie nosidło, w którym można nosić dziecko tylko z przodu, przodem lub tyłem do rodzica.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wszystkie materiały, z których stworzone zostało nosidło Stokke MyCarrier zostały dokładnie przetestowane i posiadają certyfikat Oeko-Tex 100 Class 1 dla produktów dla niemowląt. Elementy konstrukcyjne spełniają europejskie oraz amerykańskie normy bezpieczeństwa.

Części nosidełka służące do regulacji umieszczone zostały w zasięgu ręki rodzica. Zapewnia to wygodne użytkowanie oraz pełne bezpieczeństwo przenoszonego dziecka.

 

Dane techniczne Stokke MyCarrier :

  • Waga : 1,41 kg
  • Przeznaczone dla dzieci od 1 miesiąca życia do 15 kg wagi
  • Zapewnia możliwość noszenia dziecka z przodu w w dwóch pozycjach oraz z tyłu
  • Materiały : tkanina bawełniana lub oddychająca siateczka, klamry plastikowe i aluminiowe
  • W zestawie : uprząż dla rodziców ze zintergowanym pasem biodrowym, nosidełko przednie, nosidło tylne

 

UWAGA!!!
Towar na zamówienie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:
Stokke, My Carrier - nosidełko przodem i tyłem dla dzieci do 15 kg (do 3 lat)

Twoja ocena*